بهترین تولیدی کود اسید آمینه مایع در خوزستان

تمامی گیاهان و محصولات کشاورزی به کود نیاز دارند. یکی از کودهای بسیار پر خاصیت که حاوی مواد مغذی فراوانی می باشد. انواع کودهای آمینو اسید مایع هستند. ساختار و ترکیبات این کودها به گونه ای است. که گیاه بسیار به راحتی قادر به جذب تمامی مواد مورد نیاز و آمینو اسیدهای ضروری برای رشد خود می باشد.

این کود همان گونه که از نام آن آشکار است. به صورت مایع موجود می باشد. استفاده از این کودها برای گیاهان خواص بسیار بی شمار و قابل توجهی دارد. بهترین تولیدی ها کود اسید آمینه مایع محصول را با کیفیت بالا تولید کرده. و  روانه بازارهای مصرف کرده است.

بهترین تولیدی کود اسید آمینه مایع در خوزستان

تاثیرات شگفت انگیز کود های اسید آمینه

تاثیرات شگفت انگیز کود اسید آمینه مایع

از جمله تاثیرات شگفت انگیز کود اسید آمینه مایع برای انواع محصولات کشاورزی، باغی و گیاهان مختلف به موارد فراوانی می توان اشاره نمود. این کودها برای مقابله با شرایط بد محیطی از جمله سرما و گرما، کم آبی و شور بودن خاک تاثیری بسیار شگفت انگیزی دارند. همچنین استفاده از این کودها برای تقویت نمودن سیستم دفاعی گیاهان بسیار مفید و موثر است.

استفاده از کودهای پر خاصیت اسید آمینه باعث بهبود کیفیت گیاهان می شود. و همچنین کمیت آن ها را افزایش می دهد. همچنین رشد گیاه را بسیار سرعت بخشیده و باعث رشد سریع تر و بهتر اندام های مختلف گیاهی مانند گل، جوانه و میوه می شود.

گیاهانی که از این آمینو اسیدهای مایع تغذیه می کنند. در برابر انواع آفات مضر و بیماری های مختلف مقاومت از خود نشان می دهند. و این ماده باعث محافظت کامل از گیاهان در برابر عوامل مختلف محیطی می شود. استفاده از این کودها برای حفظ طراوت و شادابی گیاهان و جلوگیری از زرد شدن آن ها بسیار حائز اهمیت است.

عمل فتوسنتز در محصولات تغذیه شده با این کودها بسیار بهتر انجام شده. و باز و بسته شدن روزنه های هوایی گیاه نیز تنظیم می شود. این کودها به رشد هرچه بیشتر موجودات زنده خاک کمک کرده. و در عملکرد هورمون های مفید گیاهی بسیار تاثیر گذار هستند.

عوامل موثر در قیمت اسید آمینه مایع

عوامل موثر در قیمت کود اسید آمینه مایع

کودهای پر سود آمینو اسید برای انواع گیاهان و محصولات باغی، زینتی، صیفی، گلخانه ای، جالیزی و  زراعی کاربرد دارند. این کودها برای زمان مصرف محدودیت خاصی ندارند. میزان استفاده از این کودها بستگی به نوع گیاه و سن آن دارد.

در گیاهانی که از این کودهای مغذی تغذیه می کنند. عمل تولید مثل و گرده افشانی نیز بسیار بهبود یافته است. و با سرعت انجام می شود. همچنین دیگر نیازی به استفاده از کود های مضر شیمیایی و انواع سموم نمی باشد.

از جمله عوامل موثر در قیمت کود اسید آمینه مایع موارد زیادی را می توان نام برد از جمله:

  • نوع و میزان کیفیت کودها
  • برند تولیدی
  • حجم های مشخص و تعیین شده آن
  • بسته بندی های مختلف کالا
  • میزان عرضه و تقاضا
  • نوسانات بازار
Rate this post

Originally posted 2020-05-09 08:21:03.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما