قیمت اپوکسی کونازول 5/12% و بزرگ ترین خریداران آن در کشور

برای تهیه این سم قارچ کش باید به نمایندگی های رسمی ارائه دهنده انواع سموم کشاورزی سر بزنید. یکی از نکاتی که در هنگام خرید این سم برای خریداران اهیمت دارد این است که بدانند قیمت روز اپوکسی کونازول 5/12% در بازار چگونه است. کافیست در این مطلب ما را همراهی کنید تا به نتیجه ای که می خواهید برسید.

اپوکسی کونازول نوعی سم است که جهت کنترل بیماری سفیدک سطحی در چغندرقند در ایران استفاده می شود. اما در سایر کشورها از این ماده جهت مبارزه با قارچ های بیماری زای گیاهی که در غلات مشاهده می شوند استفاده می کنند.

معرفی اپوکسی کونازول

اپوکسی کونازول در کشاورزی به عنوان یک سم مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان یک ماده ضدقارچ قوی به منظور کنترل و پیشگیری از عفونت‌های قارچی در گیاهان به کار می‌رود.

اپوکسی کونازول در کشاورزی به عنوان یک عضو از دسته آزول‌ها یا ضدقارچ‌های آزولی عمل می‌کند. این ماده فعال توانایی مهار رشد و تکثیر قارچ‌ها را دارد. با اثرگذاری بر روند سنتز ارگوسترول در سلول‌های قارچی، اپوکسی کونازول باعث تخریب غشا سلولی قارچ می‌شود و به طور مؤثری از رشد و پیشرفت آن جلوگیری می‌کند.

اپوکسی کونازول در کشاورزی برای محافظت و کنترل عفونت‌های قارچی در محصولات کشاورزی مختلف مانند گندم، جو، سیب زمینی، خربزه و سبزیجات استفاده می‌شود. این سم معمولاً به صورت اسپری‌ها، پودرها یا محلول‌های آبی تهیه شده که به روش‌های مختلفی مانند مهره‌بندی، روشن کردن بذرها، آبیاری محلول‌های حاوی اپوکسی کونازول و یا تزریق به ساقه‌ها و برگ‌ها اعمال می‌شوند.

در استفاده از اپوکسی کونازول در کشاورزی باید مراقبت‌های لازم انجام شود و دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی توسط متخصصین کشاورزی رعایت شود. همچنین، استفاده غیرمناسب از این سم ممکن است منجر به آسیب به محیط زیست و حشرات مفید گردد، بنابراین توجه به دستورالعمل‌ها و راهنماهای تولیدکنندگان و متخصصین ضروری است.

کونازول 150

کونازول 150 در کشاورزی به عنوان یک سم قارچ‌کش مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول حاوی ماده موثره‌ی اپوکسی کونازول است که به عنوان یک ضدقارچ آزولی عمل می‌کند.

اپوکسی کونازول 150 در کشاورزی برای مقابله با عفونت‌های قارچی در محصولات گیاهی استفاده می‌شود. این سم قارچ‌کش قادر به کنترل و پیشگیری از عفونت‌های قارچی مختلف است که ممکن است محصولات کشاورزی را تهدید کنند.

اپوکسی کونازول 150 معمولاً به صورت اسپری یا محلول‌های آبی تهیه می‌شود. این ماده معمولاً با استفاده از تکنیک‌هایی مانند مهره‌بندی یا روشن کردن بذرها، از طریق آبیاری محلول‌های حاوی اپوکسی کونازول 150 به سیستم ریشه‌ی گیاهان تزریق می‌شود. این روش‌ها می‌توانند به کنترل و پیشگیری از عفونت‌های قارچی در محصولات کشاورزی کمک کنند.

مهم است که در استفاده از اپوکسی کونازول 150 در کشاورزی، دستورالعمل‌ها و راهنماهای تولیدکنندگان و متخصصین کشاورزی رعایت شود. استفاده نادرست از این سم ممکن است منجر به آسیب به محیط زیست، حشرات مفید و سلامتی انسان‌ها شود. لذا، بهتر است که در استفاده از اپوکسی کونازول 150 در کشاورزی، از اخذ مشورت کارشناسان کشاورزی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی اطمینان حاصل شود.

بزرگ ترین خریداران اپوکسی کونازول 5/12% در کشور

معمولا بزرگ ترین خریداران اپوکسی کونازول 5/12% در کشور افرادی هستند. که این محلول را به صورت عمده خریداری و به مصرف کنندگان آن می فروشند. این نوع سم قارچ کش که در کارخانه های تولید کنندخ مواد شیمیایی کشور تولید می شود. پس از تولید ابتدا در آزمایشگاه های ویژه مورد ازمایش قرار می گیرد و در صورتی که اثر آن نتیجه خوبی حاصل شود. توسط مراکز پخش و توزیع جهت مصرف به بازار عرضه می شود.

فروشندگان اپوکسی کونازول 5/12 % عمده قبل از آنکه محصول را به مشتریان بفروشند. ابتدا مشاوره های لازم در خصوص چگونگی مصرف آن را به مصرف کنندگان ارائه می دهند.

لیست قیمت فروش اپوکسی کونازول 5/12 % در ایران

در این قسمت از مطلب بنا داریم تا لیست قیمت فروش اپوکسی کونازول ۵/۱۲ ٪ در ایران را با یکدیگر بررسی کنیم.

عرضه اپوکسی کونازول 5/12 % ارزان در نمایندگی های وابسته به تولیدی ها، فروشگاه های ارائه دهنده سموم کشاورزی، سایت های اینترنتی فروش آنلاین انواع سم قارچ کش انجام می پذیرد. اما اینکه قیمت آن در بازار چگونه است و چطور می شود کونازول را ارزان تهیه کرد نکته ای است که حتما بدان پاسخ داده خواهد شد.

قیمت اپوکسی کونازول 5/12% همواره تحت تاثیر نوسانات بازار بوده و روزانه تغییر می کنید اما عوامل موثر در تعیین قیمت این محصول اثرگذار هستند که این عوامل عبارت بوده از: نوع بسته بندی، حجم خرید، کیفیت محصول، برند تولید کننده و … . اگر عمده آن را خریداری کنید قیمت کمتری را بابت این موضوع پرداخت خواهید کرد.

تهیه عمده اپوکسی کونازول 5/12% در کشور

آیا با راه ها تهیه عمده اپوکسی کونازول ۵/۱۲ ٪ در کشور آشنایی دارید؟ چند روش برای تهیه این ماده محلول در کشور وجود دارد که شما می توانید اپوکسی کونازول را بدون واسطه و به شکل عمده خریداری کنید. از جمله این روش های خرید عبارت می باشند از:

  • مستقیم از تولید کننده آن را تهیه کنید.
  • از نمایندگی های فروش معتبر محصول را سفارش دهید. یا مستقیم خودتان به نمایندگی رجوع نمایید.
  • اگر وقت مناسبی ندارید و سرتان شلوغ است به صورت اینترنتی آن را خریداری فرمایید.
Rate this post

Originally posted 2019-11-11 03:06:01.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما