مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولیدی اسید هیومیک کشاورزی

امروزه تقاضا برای محصولات ارگانیک افزایش یافته و بسیاری از کشاورزان به تولید  محصولات کشاورزی ارگانیک می پردازند که برای تسریع در روند رشد و افزایش باروری محصولات خود نیازمند یک سری کودهای مغذی ارگانیک هستند که یکی از بیشترین و پرکاربردترین کودهای ارگانیک اسید هیومیک کشاورزی است که در این مقاله به کاربرد و فروش عمده آن می پردازیم.

نقش اسید هیومیک در کشاورزی چیست؟

همانطور که میدانید امروزه بازار خرید کود ارگانیک حسابی رونق گرفته و به واسطه آن تقاضا برای خرید کود اسید هیومیک کشاورزی هم بالا رفته زیرا علاوه بر مفید بودن در سرعت رشد محصولات کشاورزی، مقرون به صرفه بودن، افزایش مقاومت گیاهان در برابر تنش خشکی، بیماری و … می شود که امروزه در کشاورزی جزء یکی از کودهای پر مصرف به حساب می آید و از همه مهمتر اینکه هیچ گونه آلودگی زیست محیطی هم ندارد. خواص بی نظیری برای اسید هیومیک کشاورزی در نظر گرفته اند و روز به روز بر این خواص افزوده می شود.

 از جمله خواص آن در صنعت کشاورزی می توان به این موارد اشاره کرد:

  • افزایش سرعت رشد در جوانه زنی
  • مقاومت گیاهان در برابر تنش خشکی، شوری، بیماری و …
  • بهبود کیفیت و کمیت محصول
  • کمک به تسریع در رشد باکتری های مفید خاک
  • بهبود در ساختار خاک
  • پایداری دوام آن و به مدت چندین سال در خاک باقی می ماند و به بهبود شرایط خاکی و گیاهی کمک می کند.

این کود امروزه در سراسر دنیا جایگاه ویژه ای پیدا کرده و اینکه در کاهش هزینه و کاهش خرید کودهای شیمیایی هم بسیار موثر می باشد و بسیاری از موارد دیگر را می توان نام برد که تنها بخش بسیار کمی از مزایای این کود با ارزش در صنعت کشاورزی را نشان می دهد

سفارش عمده اسید هیومیک کشاورزی

خوشبختانه در سال های اخیر کشور ایران در زمینه تولید اسید هیومیک کشاورزی بسیار موثر عمل کرده و شرکت های معتبری در این زمینه به تولید این کود با ارزش می پردازند که کشاورزان می توان اسید هیومیک کشاورزی را از این شرکت های معتبر خریداری کنند.

یکی دیگر از نکات قوت این شرکت ها راه اندازی وبسایت هر شرکتی جهت ثبت سفارش اسید هیومیک کشاورزی است. که فروش اسید هیومیک کشاورزی را می توانند به صورت اینترنتی انجام دهند. و افراد با مراجعه به این وبسایت می توانند سفارش اسید هیومیک خود را ثبت کرده و در مدت زمان کوتاهی تحویل بگیرند. اما در خرید اسید هیومیک کشاورزی باید دقت داشت که حتما از شرکت های معتبر اقدام به خرید کرد.

 

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید