مشاوره و سفارش

انواع کودهای کشاورزی

مس، آهن، منگنز، مولیبدن، روی و بور. در بعضی موارد سیلیکن، کبالت و وانادیم هم مهم هستند.کودها به چندین روش طبقه‌بندی می‌شوند. می‌توان آنها را بر اساس داشتن فقط یک ماده مغذی طبقه‌بندی کرد (برای مثال پتاسیم، فسفر یا نیتروژن) که در این صورت به آنها «کود مستقیم» می‌گویند. «کودهای مجتمع» دارای دو یا چند ماده مغذی مختلف هستند. کودها گاهی بر اساس طبیعی (ارگانیک) و شیمیایی (غیر ارگانیک) بودن طبقه‌بندی می‌شوند. کودهای غیرارگانیک یا شیمیایی مواد حاوی کربن را، به جز اوره حذف می‌کنند.کودهای طبیعی یا ارگانیک معمولاً گیاهان (بازیافت شده) هستند یا از حیوانات گرفته می‌شوند.

سموم کشاورزی

سازمان غذا و کشاورزی (FAO) آفت کش را اینگونه تعریف می کند: هر گونه ماده یا مخلوطی از مواد مورد نیاز برای جلوگیری، از بین بردن یا کنترل هر گونه آفات، از جمله عامل بیماری های انسانی یا حیوانات، گونه های ناخواسته گیاهان یا حیوانات، که باعث ایجاد آسیب در تولید یا پردازش، ذخیره سازی، حمل و نقل یا بازاریابی مواد غذایی، کالاهای کشاورزی، چوب و محصولات چوبی یا خوراک دام، و یا موادی که ممکن است به حیوانات برای کنترل حشرات، علف های هرز یا دیگر آفات در و یا بر روی بدن آنها اعمال شود می گردد. این اصطلاح شامل مواد مورد نیاز برای استفاده به عنوان یک تنظیم کننده رشد گیاه، فرمالدئید، خشک کن یا عامل برای نازک شدن میوه یا جلوگیری از سقوط پیش از رسیدن میوه می شود.

تولید کمپوست در حجم بالا

این کود که از پسماندهای خانگی و غذایی تولید می‌شود یکی از عالی‌ترین کودها برای مصارف کشاورزی به‌شمار می‌رود که تولیدکنندگان گل و گیاه نیز امکان استفاده از این کود را نیز دارند. منیزیم و فسفات موجود در این کود سبب آبرفتی شدن خاک‌های کشاورزی و جذب سریع تر مواد مغذی درون خاک می‌شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولبرندوضعیتنوع بسته بندیقیمت
سولفات آمونیومبادرام-فاتحموجود20-25-50 کیلوییتماس بگیرید
روغن امولسیون شونده(ولک)گل شیمی- شیما گروموجود1-5-10-20 لیتریتماس بگیرید
سوپر فسفاتبادرامموجود50 کیلویی(5تن)تماس بگیرید
گوگرد مایع غنی شدهفرتاکموجود1-5-20 لیتریتماس بگیرید
نیترات کلسیمگهرزاموجود10-25 کیلوی(1تن)تماس بگیرید
نیترات پتاسیمگهرزاموجود10-25 کیلوی(1تن)تماس بگیرید
کود کامل(NPK)'گل شیمی -گهرزا-آرمان گل دژموجود10-25 کیلوییتماس بگیرید
کود مرغی پلیتی (غنی شده)سبوسیب-آرمان گل دژموجود25 کیلوییتماس بگیرید
حشره کشگل شیمی-شیما گرو-کاوش کیمیاسفارشی-تماس بگیرید
کنه کشگل شیمی-شیما گرو-کاوش کیمیاسفارشی-تماس بگیرید
علف کشگل شیمی-شیما گرو-کاوش کیمیاسفارشی-تماس بگیرید
قارچ کشگل شیمی-شیما گرو-کاوش کیمیاسفارشی-تماس بگیرید
حلزون کشگل شیمی-شیما گرو-کاوش کیمیاسفارشی-تماس بگیرید
اسید هیومیکگل شیمیموجود1-10-20 لیتریتماس بگیرید
هوموسسبو سیب
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

الیسا کود همواره بی هیچ چشم داشتی در خصوص معرفی محصولات فن آورانه و روشهای جدید در توسعه کشاورزی مخصوصاً در ایران تلاش خود را بکار گیرد تا ضمن رونق کشاورزی، راهی برای توسعه و اجرای ایده های نو هموار سازد. همکاری با شرکتهای دانش بنیان و شرکتهای معتبر در خصوص عرضه محصولات و همچنین معرفی راهکارهایی موثر در صنعت کشاورزی بخش عظیمی از فعالیت این مجموعه به شمار می رود. ارائه کودهای ماکرو، میکرو، ارگانیک، علفکش ها، حشره کش ها، قارچ کش ها، حلزون کش ها، از برند های مطرح با کیفیت بسیار بالا جزو فعالیتهای این مجموعه می باشد. اگر ایده و یا محصولی در صنعت کشاورزی داشتید ما به شما کمک می کنیم تا ایده خود را تجاری کنید تا همگان از آن استفاده نمایند.

مدیر مجموعه الیسا کود

سعید حسینی