مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

بازار تولیدی کود کامل ایرانی

امروزه به علت روند رو به رشد جمعیت و استفاده بیشتر از خاک جهت رفع نیازهای بشر، خاک با کمبود  عناصر غذایی روبرو می شود که برای رفع این مشکل از انواع کودهایی که دارای عناصر مغذی برای خاک هستند استفاده می کنند. این کودها علاوه بر نقشی که در تولید محصول  بیشتر و با کیفیت تر دارند. این روند باعث غنی تر شدن خاک نیز می شوند. امروزه با توجه به پیشرفت چشمگیر علم در امور کشاورزی و سم شناسی و … کارشناسان با آزمایش بر روی خاک ، گیاه و محصولات به راحتی کمبود مواد غذایی و عناصر را تشخیص می دهند. از کودهای مناسب برای برطرف شدن این مشکل استفاده می کنند. یکی از کودهایی که امروزه در کشاورزی بیشترین مصرف را دارد کود کامل ایرانی است. تولید کود کامل NPK در ایران به صورت گرانوله می باشد.

مشخصات کامل کود کامل ایرانی

 شرکت بین المللی گلشن کود ایرانیان برای اولین بار موفق به ساخت کود کامل گرانوله  شد که امروزه بسیاری از نیازهای باغبانان و کشاورزان را تامین کرده است.

کود کامل ایرانی نسبت به سایر کودها یکسری مزایا دارد که عبارتند از عناصر ماکرو و میکرو این کود برای خاک و گیاه قابل جذب می باشد. چون این مواد با ترکیبی خاص در کنار مواد سوپر جاذب آب قرار گرفته و به همین دلیل به آن گرانوله می گویند. مهمترین مشخصات کود کامل ایرانی داشتن عناصر  ماکرو پر مصرف ازت، فسفر و پتاسیم و عناصر میکرو کم مصرف از جمله آهن، روی، بر، منگنز و … است. یکی از کود کامل ایرانی کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ نوتری پاد می باشد که به صورت ۱۰۰ درصد محلول در آب می باشد.

قیمت ارزان کود کامل ایرانی

قیمت ارزان کود کامل ایرانیبه علت داشتن بیشتر مواد اولیه تولید کودها در ایران،  وجود کارشناسان متخصص و خبره در ساخت کود و از طرف دیگر داشتن کیفیت بالای کودهای داخلی دیگر نیازی به وارد کردن کودهای وارداتی نیست و با صرف هزینه کمتر به راحتی می توان کود داخلی را استفاده کرد. 

در سال های اخیر به دلیل تحریم های زیادی  که بر ایران تحمیل شده خرید و قیمت کود کامل ایرانی  نسبت به نمونه کودهای وارداتی بسیار مقرون به صرفه تر است. امروزه رشد و توسعه اقتصاد کشور مورد توجه تمامی مسئولان بوده و اهمیت تولید داخلی برای تحرک بخشیدن به چرخه اقتصادی کشور تاکید فراوان داشته اند. و کودهای داخلی به گونه ای تولید می شوند که بعدا باعث آلودگی خاک بر اثر رسوب برخی از عناصر موجود در کود نشوند.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.