بازار جامع کود سولفات آمونیوم یزد

همانطوری که انسان نیازهای غذایی خود را با مصرف مواد مختلف تامین می نماید. گیاه نیز به طبع احتیاج به ترکیبات خاصی برای رشد بیشتر، ریشه زایی قوی تر و بازدهی بالاتر دارد. که از جمله آنها کود سولفات آمونیوم یا همان کود سفید و کود حیوانی گاو می باشد. با شروع فصل زراعی خیل وسیعی از کشاورزان به سمت خرید این محصول با ارزش رفته. تا محصولات زراعی و باغی خود را به خوبی به وسیله آن تامین نموده. و به نتایج درخشانی دسترسی داشته باشند. جهت دستیابی به کود سولفات آمونیوم یزد تنها کافی است تلفن همراه خود را برداشته و با یکی از شماره های مندرج در پایین سایت ارتباط مستقیم برقرار نمایید.

بازار جامع کود سولفات آمونیوم یزد

عمده مصارف کود سولفات آمونیوم را بدانیم

عمده مصارف کود سولفات آمونیوم را بدانیم کود های سولفات آمونیوم با توجه به درصد عناصر ماکرو گوگرد و ازت موجود در آن، که هر دو از جمله مواد حیاتی برای رشد حداکثری گیاه هستند. هر ساله با استقبال طیف وسیعی از کشاورزان و باغداران مواجه شده که در طول بازه های زمانی گوناگون از آن بهره مند می شوند. ازت آن به شکل آمونیوم و گوگرد به شکل سولفات است.

سولفات موجود در این کود به کاهش اسیدیته و پی اچ خاک کمک کرده. و سم زدای ریشه های در حال رشد می باشد. از طرفی مهم ترین عنصر نیازمند گیاهان در خصوص رشد، آمونیوم می باشد. که در صورت کمبود آن اثرات خطرناکی به همراه خواهد داشت.

بیشتر بدانیم  فروش سولفات آمونیوم کرمان | فروشگاه های توزیع آن

نحوه عملکرد کود سفید جذب از طریق ریشه بوده. که پس از انتقال به عروق برگی از طریق آوند های دو قطبی، در سنتز آمینو اسید ها دخیل بوده. و می تواند نقش ویژه ای در پروتئین سازی سلولی به همراه داشته باشد. این کود درصد بالایی از رنگدانه های کوآنزیمی گیاه را شامل می شود. که به نوبه خود منجر به افزایش بازده سلولی می شود.

مهم ترین نکته در خصوص عمده مصارف کود سولفات آمونیوم این می باشد. که به صورت چسبناک به ذرات رس باقی مانده. و قدرت جذب بیشتری نسبت به نمونه های دیگر، توسط ریشه گیاه دارد.

تولید مرغوب ترین کود سولفات آمونیوم یزد

تولید مرغوب ترین کود سولفات آمونیوم یزد تولید مرغوب ترین کود سولفات آمونیوم و کود سه بیست یزد در منطقه. این مجموعه را به عنوان یکی از بزرگترین فروشندگان این دسته از محصولات با ارزش تبدیل نموده. که در سال های اخیر توانسته روند فروش قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته. و توجه مشتریان عزیز را در سراسر ایران اسلامی به خود جلب نماید.

بهترین نوع سولفات آلومینیوم به شکل گرانوله و پودری و به صورت نیترات بوده. که مناسب برای طیف وسیعی از گیاهان می باشد. به سهولت در آب حل شده. انحلال پذیری بالایی داشته. و در کوتاه ترین بازه زمانی در دسترس گیاه میزبان قرار خواهد گرفت.

Rate this post

Originally posted 2020-05-12 08:28:02.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما