مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

بازار فروش سولفات آمونیوم گوجه

سولفات آمونیوم یکی از مناسب ترین کودها برای همه انواع گیاهان زراعی و درختان میوه می باشد که بیشترین تاثیر آن در رشد و نمو سریع تر آنها می باشد. سولفات آمونیوم گوجه محصولی است که به طور اختصاصی برای گوجه تولید شده است و به میزان مشخصی برای آن مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول توسط خریداران از بازار فروش آن قابل تهی است و می توانند آن را به صورت عمده و با قیمت مناسب بدون واسطه خریداری کنند.

بازار فروش سولفات آمونیوم گوجه

زمان مصرف سولفات آمونیوم گوجه

زمان مصرف سولفات آمونیوم گوجه گوجه فرنگی از محصولات جالیزی است که ابتدا باید بوته آن به خوبی رشد کند و قوام و پایداری لازم را پیدا کند تا بتواند بعد از گل دهی و میوه شدن گل ها توانایی حتما وزن آنها را داشته باشد و برای افزایش رشد این گیاه و بالا رفتن قوام آن استفاده از کود سولفات آمونیوم بسیار ضروری است.

این کود در هر هکتار زمین گوجه به مقدار 250 تا 400 کیلوگرم مورد استفاده قرار می گیرد و چون بوته گوجه به طور مرتب در حال گل دهی و رشد است این کود باید به صورت تدریجی مورد استفاده قرار بگیرد.

زمان مصرف سولفات آمونیوم بعد از انتقال نشاء ها به زمین شروع می شود و تا اواسط گل دهی ادامه خواهد داشت تا به این ترتیب بوته گوجه فرنگی بتواند طی دوران رشد تحمل وزن گوجه ها را داشته باشد و ساقه آن دچار شکستگی نشود.

مصرف این کود در گوجه های پرورشی در گلخانه از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است زیرا بوته این گوجه ها به حالت بالا رونده هستند و استحکام ساقه در آنها از اهمیت بسیاری زیادی برخوردار است به همین جهت باید در طول دوره از این کود استفاده شود.

قیمت سولفات آمونیوم گوجه

قیمت سولفات آمونیوم گوجه قیمت سولفات آمونیوم گوجه به عنوان یکی از کودهای ضروری برای مزارع پرورش گوجه و گلخانه ها به ویژه در کشت وسیع این محصول دارای اهمیت زیادی است و خریداران مایل هستند تا بهترین این کود را را ارزان ترین قیمت ممکن تهیه کنند.

برای اطلاع از قیمت این کود نیاز به مراجعه به مرکز فروش این محصول نیست و خریداران می توانند این کود را به صورت مستقیم و از طریق همین وب سایت که توسط فروشنده ارائه شده است خریداری کنند.

استعلام قیمت این محصول از طریق تلفنی نیز فراهم می باشد و خریداران می توانند به راحتی در کمترین زمان اطلاعات مربوط به قیمت این محصول را به دست آورند.

قیمت این محصول می تواند متاثر از صادرات و نرخ ارز نیز باشد زیرا کشورهای همسایه بازار مناسبی برای این محصول هستند و با افزایش صادرات به این کشورها قیمت این کود بالا می رود.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید