مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین فروشگاه سولفات آمونیوم کشاورزی

برای این که بهترین و مرغوب ترین محصولات کشاورزی را داشته باشیم بهتر است در تقویت محصولات خود از بهترین کود ها استفاده کنیم تا بهترین بازدهی و کیفیت را از محصولمان شاهد باشیم

یکی از با کیفیت ترین و مهم ترین و حتی  پر فروش ترین محصولاتی که به عنوان کود در کار رونق کشاورزی به کشاورزان کمک می کند کود سولفات آمونیوم کشاورزی می باشد که به بهترین نوع و شکل تولید می شود این نوع کود دارای 21 درصد نیتروژن و 24 درصد سولفور می باشد که  در فروشگاه های معتبر با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار کشاورزان عزیز قرار می گیرد 

بزرگترین فروشگاه سولفات آمونیوم کشاورزی

7 کاربرد سولفات آمونیوم کشاورزی

7 کاربرد سولفات آمونیوم کشاورزی کاربرد سولفات آمونیوم در بسیاری از کار ها زبان زد همگان شده و به بهترین شکل تاثیرات خود را عملی کرده که این تاثیرات را در ادامه بحث برای شما خواهیم گفت.

از این نوع محصول در کار های مختلفی ائم از:

  1. مورد استفاده به عنوان کود شیمیایی:در صنعت کشاورزی وجود چنین محصولی به عنوان کود بسیار مفید می باشد  کود سولفات آمونیوم کشاورزی نه تنها به تقویت خاک کمک می کند بلکه جذب ریشه گیاه شده و در رشد گیاه تاثیر خیلی زیادی دارد.
  2. مورد استفاده در کپسول های اتش نشانی(اب و گاز):به عنوان یکی از مهم ترین مورد برای خاموش کردن انواع اتش سوزی ها از نوع جامدات و … استفاده می شود
  3. مورد استفاده در کپسول های اتش نشانی(گاز کربن دی اکسید):این نوع ترکیب برای خاموش کردن اتش سوزی هایی از نوع ادوات برقی کاربرد دارد.
  4. مورد استفاده در تصفیه اب:سولفات امونیوم در صنعت تصفیه اب به عنوان یکی از مهم ترین موارد شیمیایی مصرفی کاربرد زیادی دارد. 
  5. مورد استفاده در صنایع چرم سازی:در صنعت چرم سازی هم نیز از این نوع محصول استفاه می شود.
  6. مورد استفاده در افزودنی های غذایی:بر اساس تحقیقات انجام شده مشخص شده است که این محصول می تواند با اسیدیته کردن کردن مواد غذایی از جمله آرد و نان به کار رود و مواد غذایی را ایمن سازد.
  7. مورد استفاده در دباغی:همان طور که می دانید در کار دباغی موارد زائد هم چون مو و چربی ها باید از پوست ربوده شوند که این کار توسط امنیوم سولفات نیز می تواند به بهترین شکل صورت پذیرد.  

قیمت استثنایی سولفات آمونیوم کشاورزی

قیمت استثنایی سولفات آمونیوم کشاورزی برای این که بتوانید از قیمت استثنایی سولفات بهره مند شوید و این نوع محصول با کیفیت را به بهترین  و مناسب ترین قیمت خریداری کنید بهتر است با مراجعه به بهترین و معتبرین ترین نمایندگی ها آن را خریداری کنید. 

نمایندگی ها با تضمین و مهر تاییدی که در این محصولات درج کرده اند اطمینان کافی نسبت به این محصولات را به شما می دهند و به شما کمک می کنند که این محصولات را با اطمینان خاطر و با کم ترین و مناسب ترین قیمت خریداری کنید و رضایت کاملی را از این محصولات با کیفیت و پر اهمیت داشته باشید.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید