توزیع سولفات آمونیوم گندم + خرید با قیمت ارزان

توزیع سولفات آمونیوم گندم و سولفات آمونیوم پودری امروزه توسط فروشگاه های معتبر و قابل اعتماد ما انجام می شوند. تا در دسترس تمامی مشتریان قرار بگیرند. و این محصولات به صورت های مستقیم بدون نیاز هیچ وابسته ای در اختیار مشتریان قرار می گیرند. تا بتوانند به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنند از این جهت بسیار مورد توجه مشتریان هستند.

مزیت های قابل توجه سولفات آمونیوم پودری

با استفاده از سولفات آمونیوم به جای کود های دیگر می توان تولید برنج و گندم را تا چندین کیلوگرم در هکتار افزایش داد. و با این کار محصولاتی بدون شیمیایی تولید می شود.

این کود بر خلاف کود های دیگر ازت کمتری از آنها در مزارع هدر می روند. و همچنین گوگرد موجود در این کود باعث بهبود کیفیت و افزایش برداشت محصول می شود.

سولفات آمونیوم حاوی آمونیوم های بسیاری است که با کمترین میزان مصرف انرژی توسط گیاه به سرعت جذب و مورد مصرف قرار می گیرد.

وجود گوگرد به شکل سـولفات در این کود به همراه امونیوم مـوجب تنظیم حاصلخیزی خاک و روند جذب سـایر مواد مغذی موجود در خاک از جمله آهن و روی و مس و منگنز می شود.

می توان از این کود برای محصولات حساس به اوره مانند مـرکبات و انگور و پسته استفاده کرد.

توزیع سولفات آمونیوم گندم علاوه بر رفع زردی برگ های قدیمی که به دلیل کاهـش مواد اصلی خاک رخ می دهد. زردی برگ های جوان را نیز که به دلیل کمبود گوگرد رخ می دهد برطرف می کند.

بیشتر بدانیم  خرید و فروش عمده بهترین کود اوره گرانول لرستان

قابل ذکر است که در میان کودهای دیگر سولفات آمونیوم کمترین جذب آب را دارد که این ویژگی باعث کاهش سنگ شدن آن و افزایش مدت زمان نگهداری آن در انبار می شود.

سولفات آمونیوم برای بسیاری از محصولات کشاورزی به خصوص پسته و مرکبات و یونجه و ذرت و پنبه و سیب زمینی و برنج و گندم استفاده می شود. و باعث بهبود کیفیت و رشد بهتر این محصولات می شود.

روش های فروش سولفات آمونیوم گندم

فروش سولفات آمونیوم به روش های گوناگونی انجام می شود تا بتوانند نیازهای تمامی مشتریان را براب خرید مد نظر بگیرند.

از روش هاس فروش سولفات آمونیوم گندم خرید غیرحضوری و مستقیم بدون هیچ واسطه ای است که نیاز به صرف وقت زیادی نکنید. روش مستقیم به این گونه است که شما از طریق سایت های ما اقدام به خرید می کنید. و درب منزل محصولات را تحویل می گیرید.

یعنی شما وارد سایت می شوید اول با مشاوره های ما برخورد می کنید. و مشاوره های لازم را دریافت می کنید و بعد از کسب اطلاعات کافی محصول مورد نظر را در بسته بندی های گوناگون خریداری می کنید.

Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما