توزیع کننده سولفات آمونیوم برنج

توزیع کننده سولفات آمونیوم برنج اقدام به ارائه این نوع خاص از سولفات آمونیوم نموده است و آن را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت ضمانتی به خریداران این محصول ارائه می نماید تا بتوانند از آن جهت فروش و صادرات استفاده کنند.

این توزیع کننده قادر به تامین نیاز خریداران عمده در تناژ بالا نیز می‌باشد و به دلیل ارائه مستقیم و بدون واسطه این محصول با پایین ترین نرخ ممکن در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

توزیع کننده سولفات آمونیوم برنج

اطلاعاتی درباره سولفات آمونیوم کریستالی

اطلاعاتی درباره سولفات آمونیوم کریستالی سولفات آمونیوم کریستالی در واقع نوعی کود شیمیایی به شمار می‌رود که به دلیل داشتن ازت و گوگرد می‌تواند در انواع گیاهان زراعی و باغی نقش موثری داشته باشد؛ این کود دارای دانه های کریستالی ریزی است و به دلیل رنگ شفاف به این اسم معروف می باشند.

استفاده از این کود می تواند در رفع کمبود گوگرد در گیاهان نقش داشته باشد و باعث افزایش عملکرد و تولید آنها شود همچنین این کود می‌تواند میزان سبزینه این گیاهان را به مقدار قابل توجهی افزایش داده و استفاده از آن از رشد قارچ های بیماری زا در خاک جلوگیری کند زیرا گوگرد نوعی سم کشنده برای بسیاری از باکتری ها به شمار می رود.

این محصول از حلالیت بسیار بالایی برخوردار است و به دلیل ذوب سریع حداقل مقدار هدر رفت از آن مشاهده می‌شود و استفاده از این کود می تواند جایگزین بسیار خوبی برای کود اوره باشد زیرا از بازدهی بالاتری برخوردار است و باعث افزایش قابل توجه کیفیت محصول و میزان آن می گردد با این وجود در مصرف آن باید احتیاط شود زیرا مصرف بیش از اندازه می‌تواند باعث تغییر ph خاک و مسمومیت گیاهی شود.

بیشتر بدانیم  توزیع کنندگان سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

قیمت انواع سولفات آمونیوم برنج

قیمت انواع سولفات آمونیوم برنج قیمت سولفات آمونیوم برنج در انواع مختلف آن را می‌توان به طور مستقیم و بدون نیاز به واسطه ها از طریق همین سایت به دست آورد؛ خریداران عمده می‌توانند با مراجعه به این سایت اطلاعات کاملی در مورد این سولفات آمونیوم به دست آورده و به این ترتیب شناخت بیشتری در مورد این محصول داشته باشند تا با اطمینان بیشتر نسبت به سفارش آن اقدام کنند.

اطلاع از قیمت این محصول از طریق بخش فروش سایت امکان پذیر است و خریداران می توانند جهت استعلام قیمت روز به طور مستقیم با مسئول فروش محصول ارتباط برقرار کنند؛ جهت اطلاع از قیمت روز این محصول همچنین می‌توان از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام و واتس اپ نیز اقدام کرد و با فروشنده این محصول ارتباط برقرار نمود و به صورت آنلاین و در هر ساعت شبانه روز امکان دستیابی به قیمت آن را داشت تا به این طریق بتوان برنامه‌ریزی درست و دقیقی برای سفارش خرید آن انجام داد.

Rate this post

Originally posted 2021-06-29 12:42:48.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما