مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کننده سولفات آمونیوم جو

در صنعت کشاورزی استفاده از انواع کودهای شیمیایی به هدف تغذیه گیاهان یا جلوگیری از حمله آفات بسیار مرسوم است یکی از این محصولات سولفات آمونیوم نام دارد که کاربردهای متنوعی در کشت و پرورش انواع گیاهان دارد. در این مقاله قصد داریم به معرفی سولفات آمونیوم جو و گرانوله بپردازیم برای اینکه با مراکز توزیع کننده مستقیم و امکان خرید نمونه های استاندارد با خلوص بالا آشنا شوید، با ما همراه باشید.

توزیع کننده سولفات آمونیوم جو

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم گرانوله

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم گرانوله سولفات آمونیوم گرانوله با نام های دیگری مانند دی آمونیوم سولفات و سولفات هیدروژن آمونیوم نیز شناخته می شود. این نوع کود شیمیایی از نظر ترکیبات و درجه خلوص شامل 24 درصد گوگرد، 21 درصد ازت 0.0275 درصد اسید سولفوریک آزاد است که در سه مرحله قبل از کشت محصول، ساقه دهی و خوشه دهی محصول قابل استفاده می باشد.
سولفات آمونیوم گرانوله قابلیت تامین ازت مورد نیاز گیاهان با هدف رشد هر چه بیشتر محصولات باغی و زراعی را دارد. به همین علت باید بگوییم که برخی از ویژگی های مهم این محصول عبارتند از:

  • تامین و اصلاح PH خاک های قلیایی، آهکی و نمکی
  • مناسب برای افزایش مقاومت گیاهان در برابر کم آبی
  • امکان جایگزینی با انواع کودهای اوره
  • جلوگیری از زردی و ریزش برگ گیاهان
  • قابلیت جذب هر چه بیشتر مواد معدنی خاک
  • افزایش بازدهی و ثمردهی محصولات زراعی و باغی

سولفات آمونیوم گرانوله به شکل دانه های خشک و سفید تولید می شود که همین ویژگی نیز حمل و نقل آسان را فراهم کرده است. امکان بسته بندی در کیسه های پلاستیکی با وزن های مختلف موجب شده تا خریداران بتوانند با بودجه های مختلف و نیاز فصلی خود اقدام به تهیه و خریداری این نوع کود کنند.

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم جو

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم جو همانطور که اشاره شد سولفات آمونیوم برای کاشت انواع محصولات زراعی کاربرد دارد که یکی از پرمصرف ترین آنها تقویت گندم، جو و ذرت است. به صورت معمول و استاندارد برای هر کتار جو و گندم به حدود 500 کیلوگرم سولفات آمونیوم در مزارع نیاز است. البته میزان مصرف کوددهی بر اساس آزمایش خاک زراعی و همچنین نظر کارشناسان مربوطه تعیین می شود.
با توجه به تولید انبوه این محصولات در کشور و با برندهای متنوع، شناخت تامین کنندگان و امکان خرید سولفات آمونیوم به صورت مستقیم اهمیت زیادی دارد. کیسه های بسته بندی 50 کیلوگرمی با درجه خلوص بالا، نمونه پرمصرف انواع سولفات آمونیوم جو در بازار است. استفاده از شیوه های نوین بازاریابی راهکاری مناسبی برای سفارش عمده و خرید بدون واسطه این محصولات است. برای این منظور نمایندگان فروش آنلاین مرکز آماده همکاری با کلیه خریداران عمده و شرکت های خدماتی در این زمینه هستند.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید