توزیع کننده سولفات آمونیوم مایع

سولفات آمونیوم یک کود است که مقادیر مطلوبی گوگرد و ازت دارد. این کود اسیدی است و به عبارتی اسید زا می باشد، باید بگوییم کود سولفات آمونیوم یکی از بهترین کود ها و مناسب ترین کودها برای خاک ایران است، خاک کشور ما با این کود بسیار سازگاری دارد، فروش این محصول از طریق توزیع کننده سولفات آمونیوم مایع امکان پذیر است که به راحتی با خرید غیر حضوری هم در زمانتان و هم در پرداختتان صرفه جویی می شود.

توزیع کننده سولفات آمونیوم مایع

اطلاعاتی درباره سولفات آمونیوم مرکبات

اطلاعاتی درباره سولفات آمونیوم مرکبات سولفات آمونیوم مرکبات دارای مقادیر زیادی از عناصر و مواد مفیدی برای خاک می باشد که برای رشد و پرورش با کیفیت و مطلوب کمک شایانی می کنند. یکی از کود های باکیفیت که با شرایط خاک کشور ما سازگاری خوبی دارد کود سولفات آمونیوم است.

می توانیم اقرار کنیم که این نوع سولفات آمونیوم نوعی نمک معدنی هستند که علاوه بر مصرف های صنعتی در کشاورزی کارایی دارند، ترکیبات این کود سولفات، گوگرد، ازت و نیتروژن است و در دسته کود های پیچیده با عناصر موثر می باشد، این کود در کشاورزی سبب می شود خاک اصلاح شود و پی اچ خاک های قلیایی را کم می کند.

برای رشد گیاه گوگرد و ازت نیاز است که کود سولفات آمونیوم کشاورزی این دو مورد را به خاک برای رشد گیاه می دهد و در نهایت در نتیجه و به ثمر نشستن محصول نهایی بسیار مفید و موثر است، کود سولفات کشاورزی در سه مدل گرانولی، مایع و کریستالی شکل در بازار فروش عرضه می شوند.

بیشتر بدانیم  خرید و فروش عمده سولفات آمونیوم صنعتی

این کود در کشور ما بیشتر در شهرهای ارومیه و اصفهان و مشهد در کارخانه های تولیدی تهیه می شوند، علاوه بر تولیدات داخلی از کشورهای ازبکستان و چین این محصول را وارد کشور می کنیم که بیشتر دو نوع مرکبات و کریستالی از این کشورها وارد می شود.

سولفات مرکبات در پرفروش ترین های کود در جهان است. برای تولید آن بهتر است به زمین های کشت مرکبات در فصل بهار این کود را به خاک اضافه کنید تا نیتروژن لازم به بذر مرکبات برسد. برای نحوه و میزان مصرف کود سولفات به زمین خود حتما باید از متخصصان کمک و مشورت بگیرید.

قیمت انواع سولفات آمونیوم مایع

قیمت انواع سولفات آمونیوم مایع کود ها به خاک کمک می کنند تا شرایط مطلوبی برای رشد بهتر گیاه صورت گرفته شود و گیاه در خاک با وجود کود خود جان دوباره می گیرد و محصولی که به بار می دهد محصول مطلوب و با کیفیتی باشد، سولفات انواع مختلفی دارد که علاوه بر واردات آن به کشور در داخل کشور نیز تولید می شوند.

عرضه سولفات آمونیوم مایع و انواع آن به سراسر کشور صورت می گیرد تا در دسترس کشاورزان و باغداران قرار بگیرد، قیمت سولفات آمونیوم با توجه به نوع کیفیتی که دارد و همچنین نوسانات موجود در بازار متغیر می باشد.

Rate this post

Originally posted 2021-06-17 08:25:02.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما