تولید آمونیوم سولفات پودری شیراز با کیفیت مرغوب

تولید سولفات آمونیوم پودری شیراز با استفاده از مواد اولیه درجه یک این پودرها را تولید می کند و اقدام به پخش سولفات آمونیوم در سطح بازارهای داخلی می کند. قیمت پودرهای تولیدی توسط تولید کنندگان معتبر کاملا مناسب است. زیرا سولفات آمونیوم پودری شیرازی توسط تولید کنندگان به صورت مستقیم عرضه می گردند.

شیراز از تولید کنندگان اصلی سولفات آمونیوم پودری شکل در کشور ما می باشد. اکثر کشاورزانی که این پودر را تهیه می کنند از کیفیت آن رضایت دارند. و در خریدهای بعدی خود نیز با اطمینان کامل این پودرها را تهیه می کنند و در زمین های کشاورزی خود استفاده می کنند.

دانستنی ها در مورد سولفات آمونیوم کشاورزی

در صنعت کشاورزی از انواع و اقسام مواد شیمیایی گوناگون جهت رشد بهتر محصولات استفاده می گردد. از جمله آنها می توانیم به انواع محصولات شیمیایی باکیفیت اشاره کنیم که هر کدام از آنها نیز دارای ترکیبات خاص خود هستند. یکی از محصولات شیمیایی بسیار کاربردی و موثر در رشد محصولات سولفات آمونیوم می باشد. در ادامه قصد داریم شما را بیشتر با این محصول مورد استفاده در کشاورزی آشنا نماییم.

در ابتدا باید بدانیم که سولفات آمونیوم امروزه در بازار به اشکال مختلفی عرضه می‌ شود. بنابراین مشتری باید با توجه به نیاز خود هر کدام از این اشکال مختلف سولفات آمونیوم را تهیه کند. از جمله این اشکال می توانیم به اشکال پودری، کریستالی و گرانولی اشاره نماییم. از لحاظ اسیدیته می توانیم بگوییم که سولفات آلومینیوم ماده ای اسیدی است. بنابراین در خاک هایی که میزان قلیایی بودن آنها بسیار بالا می باشد می توان با استفاده از این محصول میزان پی اچ را تغییر داده و تنظیم کرد.

بیشتر بدانیم  خرید و فروش مستقیم سولفات آمونیوم پودری شیراز

شما نباید خودسرانه اقدام به استفاده از سولفات آمونیوم کشاورزی نمایید زیرا ممکن است به خاک زمین شما آسیب وارد گردد. میزان استفاده از این محصول کاملا بستگی به نوع خاک زمین شما و همچنین گیاه کاشته شده در آن دارد. لازم به ذکر است که بگوییم این ماده جزو مواد سمی محسوب می گردد بنابراین به هنگام استفاده از آن باید کاملا دقت لازم را داشته باشید.

سولفات آمونیوم کشاورزی

پخش انواع سولفات آمونیوم پودری شیراز

پخش انواع سولفات آمونیوم پودری در شیراز یکی از فعالیت‌های تجاری است که در این شهر انجام می‌شود. سولفات آمونیوم پودری (NH4)2SO4 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان کود نیتروژنی و همچنین در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده به صورت پودری در بازار عرضه می‌شود و برخی شرکت‌ها در شیراز به تولید و پخش آن می‌پردازند.

سولفات آمونیوم پودری به عنوان یک کود نیتروژنی در باغبانی و کشاورزی استفاده می‌شود. نیتروژن یکی از عناصر مهم برای رشد و تکامل گیاهان است و سولفات آمونیوم منبع مناسبی از این عنصر برای گیاهان است. این کود می‌تواند بهبود عملکرد گیاهان در جذب آب و عناصر غذایی، رشد سریع و توسعه سیستم ریشه کمک کند. همچنین، سولفات آمونیوم نیز می‌تواند به عنوان یک منبع گوگرد برای گیاهان عمل کند.

پخش سولفات آمونیوم پودری در شیراز ممکن است توسط تجار و توزیع کنندگان مختلف انجام شود. این شرکت‌ها عموماً این محصول را از واحدهای تولیدی داخلی یا حتی وارداتی تهیه می‌کنند و سپس به صورت عمده به مشتریان خود عرضه می‌کنند. عمده مشتریان این محصول شامل کشاورزان، باغداران و شرکت‌های صنعتی است که در صنایع مختلف از سولفات آمونیوم استفاده می‌کنند.

بیشتر بدانیم  سولفات آمونیوم عمده پودری و بازرگانی فروش و عرضه آن

در صورتی که سولفات آمونیوم پودری شیراز در بسته‌ بندی با کیفیت دارای نشان های تجاری خاص عرضه گردد به راحتی قابل پخش به سراسر کشور خواهد بود. پخش کننده این محصولات می تواند این پودرها را به بازارهای خارجی نیز عرضه نماید.

پخش سولفات آمونیوم در مجموعه ما به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی با رعایت شرایط استاندارد در حال انجام است. شما خریداران عزیز می توانید جهت تهیه این محصول استاندارد و معتبر از هم اکنون با ما تماس بگیرید.

پخش انواع سولفات آمونیوم پودری شیراز

تولید سولفات آمونیوم

تولید سولفات آمونیوم یک فرآیند شیمیایی است که به منظور تولید تجاری این ترکیب شیمیایی استفاده می‌شود. سولفات آمونیوم (NH4)2SO4 یک نمک محلول در آب است که شامل یون‌های آمونیوم (NH4+) و سولفات (SO4^-2) است. این ترکیب در مصارف مختلفی از جمله کودها، مواد شیمیایی، صنایع غذایی و دارویی استفاده می‌شود.

فرآیند تولید سولفات آمونیوم معمولاً در کارخانه‌های صنعتی انجام می‌شود و مراحل زیر را شامل می‌شود:

1. تهیه نیتروژن: نیتروژن یکی از مواد اولیه مورد نیاز برای تولید سولفات آمونیوم است. نیتروژن معمولاً از هوا به دست می‌آید و از طریق فرآیندهایی مانند فرآیند هابر-بوش (Haber-Bosch) به اختصار به آمونیاک (NH3) تبدیل می‌شود.

2. تولید آمونیاک: آمونیاک تولید شده در مرحله قبل به عنوان ماده اولیه وارد فرآیند تولید سولفات آمونیوم می‌شود. در این مرحله، آمونیاک با استفاده از یک کاتالیزور مخصوص وارد واکنش با گاز سولفوریک (SO2) می‌شود. این واکنش به تولید سولفات آمونیوم و آب منجر می‌شود.

3. جداسازی و تصفیه: در این مرحله، محلول حاوی سولفات آمونیوم تصفیه می‌شود تا از آلودگی‌ها و افزودنی‌های معمولاً موجود در فرآیند تولید جدا شود. این مرحله شامل جداسازی و تصفیه مکانیکی و شیمیایی می‌شود.

بیشتر بدانیم  مرکز خرید سم کشاورزی در تهران

 

5/5 – (1 امتیاز)
2

    • سلام، جهت دریافت آنالیز کودها و قیمت روز آن ها با شماره کارشناس مجموعه الیساکود : 09129732636 تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما