تولید کنندگان سولفات آمونیوم مایع

تولید کنندگان سولفات آمونیوم مایع داخلی، با تولید گسترده این محصول امکان رفع نیاز مصرف کنندگان داخلی را به بهترین شکل ممکن فراهم آورده اند.
با توجه به استفاده گسترده از سولفات آمونیوم مایع در داخل و خارج کشور، باید گفت تولید کنندگان این محصول نقش بسیار موثری را در کاهش خروج ارز و دسترسی مصرف کنندگان به بهترین نوع این محصول پتروشیمی بازی می کنند که نتیجه آن افزایش رضایت استفاده کنندگان خواهد بود.

تولید کنندگان سولفات آمونیوم مایع

3 نکته در مورد سولفات آمونیوم پتروشیمی

3 نکته در مورد سولفات آمونیوم پتروشیمی سولفات آمونیوم پتروشیمی در قالب محصولات متنوعی عرضه می‌ شود که هر یک از آنها وابسته به مصرف استفاده‌ کنندگان دارای کاربرد های متفاوت می باشد. در اینجا سه نکته مهم در مورد سولفات آمونیوم مورد بررسی قرار می گیرد.

 • نوع محصول: شرکت های پتروشیمی تولید کننده، سولفات آمونیوم را در قالب پودری، مایع، گرانول و موارد دیگری از این دست ارائه می دهند تا باغداران و کشاورزان استفاده کننده از آن بتوانند وابسته به نیاز خود متناسب ترین نوع سولفات آمونیوم را در دسترس داشته باشند.
  همچنین باید یادآور شد که برخی از شرکت ها سولفات آمونیوم پتروشیمی را در قالب محصولات همگن شده با سایر کود های مورد نیاز نیز در اختیار مصرف‌ کنندگان خود قرار می‌ دهند.
 • موارد کاربرد: سولفات آمونیوم از جمله پر کاربرد ترین کود های مورد استفاده در صنعت باغداری و کشاورزی است. از این رو می‌ توان گفت این نوع از کود را می توان جهت بهره مندی از زمین زیر کشت و باغی پر محصول مورد استفاده قرار داد. همچنین باید یادآور شد که سولفات آمونیوم پتروشیمی جهت پایین آوردن مقدار پی هاش زمین زراعی و باغی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
 • میزان استفاده و موارد منع مصرف: میزان استفاده از سولفات آمونیوم پتروشیمی، ارتباط مستقیمی با نوع زمین و خاک آن دارد؛ همچنین مقدار بارش سالانه و نوع بارش های انجام گرفته بر روی زمین کشاورزی یا زمین باغی نیز در مقدار استفاده از آن تاثیر گذار هستند.
  در مورد منع مصرف سولفات آمونیوم پتروشیمی نیز می توان گفت، این محصول قابلیت استفاده به همراه کود حیوانی و برخی دیگر از کودها را نیز دارا می باشد، اما جهت استفاده از آن در زمینهایی با شرایط خاص باید با کارشناسان متخصص مشورت نمود.
بیشتر بدانیم  قیمت خرید مستقیم کود سولفات آمونیوم کرمان

قیمت کلی سولفات آمونیوم گندم

قیمت کلی سولفات آمونیوم گندم قیمت سولفات آمونیوم به دلیل بهره مندی از شیوه های مختلف تولیدی و انجام بسته بندی های متفاوت در رده بندی گوناگونی قرار می گیرد. البته با توجه به استفاده گسترده از آن در زمین های کشاورزی و باغی برخی از افراد به دنبال دسترسی به قیمت های پایین تر این محصول هستند تا بتوانند و های کمتری را نسبت به بهره مندی از میزان بیشتری سولفات آمونیوم گندم پرداخت نمایند.

به همین منظور ما در این شرکت زمینه آن را فراهم کرده ایم که کشاورزان و زمین داران بتوانند با استفاده از راهنمایی های بخش فروش همین مجموعه نسبت به دریافت آخرین قیمت کلی سولفات آمونیوم و خرید این محصول اقدام نمایند.

Rate this post

Originally posted 2021-06-07 14:31:31.

4

 1. باسلام
  بفرمائید که محلول کود سولفات آمونیوم مایع شامل چند درصد ازت و چند درصد گوگرد می باشد؟
  باتشکر 09924376448

  • سلام و عرض ادب
   این محلول آزمایشگاهی می باشد و در کشاورزی کاربردی ندارد. و در حوزه فعالیتی ما هم نمی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما