خرید انواع سولفات آمونیوم ایرانی

سولفات آمونیوم ماده ای است که در بخش های کشاورزی و صنایع مختلف، کاربرد فراوانی دارد. همچنین میزان نیاز به آن، روز به روز افزایش می یابد. امروزه سولفات آمونیوم در برخی از شهرهای ایران مانند شیراز، ارومیه، اصفهان، کرمان، تهران و … با کیفیت خوب، تولید می شود. برای خرید انواع سولفات آمونیوم ایرانی با مناسب ترین قیمت ها با ما همراه باشید.

خرید انواع سولفات آمونیوم ایرانی

5 ویژگی مهم سولفات آمونیوم پودری

5 ویژگی مهم سولفات آمونیوم پودری

بدون شک افرادی که در زمینه کشاورزی فعال هستند، سولفات آمونیوم را به خوبی می شناسند چرا که مهمترین کاربرد این ماده در بخش کشاورزی است. البته همانطور که گفته شد علاوه بر کشاورزی در صنایع مختلف نیز از این ماده به وفور استفاده می شود. علت این موضوع، به خواص سولفات آمونیوم و فواید بسیار زیاد آن باز می گردد.

قبل از بیان ویژگی های این ماده، لازم است بدانید که سولفات آمونیوم یک ماده جامد سفید رنگ است که به شکل های پودری، گرانولی و کریستالی تولید می شود.

5 ویژگی مهم سولفات آمونیوم پودری شامل موارد زیر می باشند:

  1. این ماده شامل 24 درصد گوگرد و 21 درصد ازت (نیتروژن) می باشد. این مواد در کشاورزی برای رشد و تقویت گیاهان بسیار مفید هستند.
  2. سولفات آمونیوم خاصیت اسید زایی دارد. مصرف آن به عنوان کود در بخش های کشاورزی، به خوبی می تواند خاصیت قلیایی خاک را کاهش داده و PH آن را تنظیم نماید.
  3. این ماده نسبت به دیگر کودهای شیمیایی، آسیب بسیار کمتری به محیط زیست وارد می سازد.
  4. سولفات آمونیوم خاصیت انحلال پذیری بالایی در آب دارد و به همین دلیل در صنایع مختلف از آن استفاده های فراوانی می شود.
  5. نگهداری و حمل و نقل این ماده، بسیار آسان است.
بیشتر بدانیم  مرکز پخش سولفات آمونیوم مرکبات

قیمت انواع سولفات آمونیوم ایرانی

قیمت انواع سولفات آمونیوم ایرانی

اگر از مشتریان این محصول باشید حتما دانستن آخرین قیمت انواع سولفات آمونیوم در بازار برایتان مهم است. باید توجه نمایید که قیمت انواع سولفات آمونیوم ایرانی با توجه به فاکتورهای گوناگونی تعیین می شود. برخی از این فاکتورهای شامل موارد زیر می باشند:

  • با توجه به اینکه سولفات آمونیوم توسط افراد گوناگونی در سطح کشور تولید می شود؛ لذا برندهای مختلفی از این محصول در بازار موجود است.
  • از طرفی کیفیت محصول هر تولید کننده ممکن است با دیگری متفاوت باشد.
  • این ماده به شکل های مختلفی (پودری، گرانولی، کریستالی، محلول) عرضه می گردد و بسته به شکل آن، قیمت ها ممکن است اندکی بالا یا پایین باشد.
  • علاوه بر این، سولفات آمونیوم در گریدهای مختلف کشاورزی و صنعتی، تولید و ارائه می گردد. روشن است که این مورد نیز در میزان قیمت آن تاثیر گذار است.

همواره می توانید جهت اطلاع از آخرین قیمت سولفات آمونیوم ایرانی، با ما تماس بگیرید.

Rate this post

Originally posted 2021-04-15 16:31:53.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما