خرید سولفات آمونیوم پودری و کارخانه تولید و عرضه آن

خرید انواع سولفات آمونیوم پودری یک کود بسیار قوی برای خاک های قلیایی است. سولفات آمونیوم ها به راحتی در خاک آزاد می شوند. و سپس اسیدی را از خود تولید می کنند.

شاخصه های بارز سولفات آمونیوم کشاورزی

همچنین کاربرد آن ها در صنایع کشاورزی مانند: اسپری کمکی برای نابودی حشره ها، قارچ کش ها و … می باشد. با این حال خرید انواع سولفات آمونیوم پودری در فروشگاه های مواد شیمیایی به صورت عمده و جزئی با بهترین قیمت و کیفیت صورت می پذیرد.

سولفات آمونیوم کشاورزی یک ترکیب معدنی بی بو است. این کود نیز به رنگ سفید یا زرد کم رنگ یافت می شود. و یک اکسید کننده قوی و ثمر بخش است. کشاورزان می توانند با استفاده از آن تولید برنج را افزایش دهند. و همینطور گوگرد نهفته در این کود کیفیت محصول را بالا برده. و سپس برداشت محصول را گسترش می دهد.

علاوه براین ها؛ ازت آمونیاکی موجود در این کود به رشد گیاهان سرعت می بخشد. و برای محصولات حساس مانند: انگور، مرکبات و پسته مورد استفاده قرار می گیرند. لذا سولفات آمونیوم می تواند زردی برگ های درختان یا بوته ها را برطرف سازد.

شایان به ذکر است. مصارف سولفات آمونیوم در کشاورزی سبب شده. تا به عنوان بهترین مواد اولیه مرغوب در تولید کودهای شیمیایی به حساب آید. لذا می تواند به آسانی در آب تبخیر شود. و سپس در سمپاش ها به صورت اسپری، برای نابودی حشره ها و قارچ ها استفاده قرار گیرد.
این محصول نیز در صنایع مختلفی از جمله: آرایشی و بهداشتی همانند لایه بردارها عمل می کند.

بیشتر بدانیم  فروشنده سولفات آمونیوم پتروشیمی با بهترین قیمت

مراکز پخش سولفات آمونیوم پودری

انواع سولفات آمونیوم پودری کارایی بسیار فراوانی در صنایع مختلف دارد. و مهمترین کاربرد آن تهیه کود شیمایی است.
این نوع کود دارای 21 درصد ازت و 24 درصد گوگرد می باشد. و بهترین و مناسب ترین کود برای خاک های مناطق ایران به حساب آمده است.

مصارف آن در صنایع مختلف از جمله: تولید انواع کود کشاورزی، استفاده در زمین های کشاورزی، تصفیه آب و فاضلاب، استفاده در صنعت مواد غذایی، دامداری ها و …. می باشد.

لازم به ذکر است. مراکز پخش سولفات آمونیوم پودری را در بسته بندی های متنوع، درجه یک و درجه دو با بهترین برند های موجود و کیفیت بالا معرفی می نمایند.

تولید سولفات آمونیوم پودری با بهترین مواد اولیه صورت می گیرد. و توسط دستگاه های مدرن و فوق پیشرفته با تمامی استانداردهای لازم به تولید می رسد. و در نهایت به صورت پودر و مایع به بازار ارائه می گردند.

با این حال، امروزه استفاده از آن در صنایع کشاورزی بسیار گسترش یافته است. که شما می توانید با مراجعه به مراکز پخش مستقیما کالای مورد نظر را با بهترین قیمت و کیفیت دریافت نمایید.

Rate this post

Originally posted 2023-03-05 07:42:25.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما