خرید عمده سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی نوعی کود معدنی می باشد. که در کشور های بسیاری از جمله ایران در حال تولید می باشد. ویژگی های سولفات آمونیوم صادراتی طرفداران بسیاری را در سراسر جهان به خود جذب کرده است.

فرایند تولید سولفات آمونیوم

مشخصات سولفات آمونیوم گرانوله

سالانه مقدار بسیار بالایی از سولفات آمونیوم صادراتی در کشور تولید و به کشور های دیگر عرضه می شود. کیفیت این کود موجب افزایش روز افزون خریداران آن شده است. به همین علت تولید کنندگان و فروشندگان آن در حال توسعه و گسترش تولید سولفات آمونیوم صادراتی گرانوله هستند.

و در تلاش هستند تا محصولی مرغوب و با کیفیت را در سریع ترین زمان ممکن با قیمتی مقرون به صرفه به دست مشتریان برسانند.

از جمله نمک های معدنی استخراج و تولید شده. در کشور ایران می توان به سولفات آمونیوم گرانوله اشاره کرد. که این نوع نمک معدنی دارای کاربردهای بسیار زیاد و متنوع در صنعت های مختلف و بخش کشاورزی می باشد. از کاربردهای اصلی و مهم این نوع محصول در سال های اخیر به ویژه در صنعت کشاورزی، تولید انواع کودهای شیمیایی برای پرورش و تولید محصولات کشاورزی مختلف می باشد.

از جمله مشخصات سولفات گرانوله می توان به” رنگ سفید و ماده جامد آن که به صورت پودر و کاملا بدون بو و رایحه است. اشاره کرد. در این نوع محصول انواع مواد معدنی و مغذی فراوانی برای رشد و پرورش گیاهان وجود دارد. که از جمله ی این عناصر می توان به گوگرد، نیتروژن، ازت و غیره اشاره کرد.

بیشتر بدانیم  خرید مستقیم سولفات آمونیوم جو با بهترین قیمت

کود شگفت‌انگیز ما، فاقد فلزات سنگین بوده و به طور کامل در آب حل می‌شود. این کود با قدرت دفع آفات، از گیاهان شما در برابر آسیب‌های مختلف محافظت می‌کند. همچنین از زرد شدن برگ‌ها جلوگیری کرده و با دارا بودن 21 درصد نیتروژن، رشد و شادابی گیاهان را تضمین می‌کند. به همین دلیل، این کود در بازار به عنوان یک محصول پرفروش و محبوب شناخته می‌شود.

مشخصات سولفات آمونیوم گرانوله

مرکز پخش سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

از جمله فعال ترین و بزرگترین شرکت ها در کشور ایران، شرکت پخش می باشد. که در زمینه ی توزیع و پخش محصولات مختلف به صورت گسترده فعالیت می کنند. برخی از این شرکت ها در زمینه ی پخش سولفات آمونیوم صادراتی به فعالیت می پردازند.

که توزیع محصولی درجه یک و عالی در مدت زمان کم با قیمت مناسب به بازارها و مراکز خرید و فروش این محصول در سراسر کشور از جمله سایت اینترنتی ما از مهمترین و اصلی ترین اهداف این شرکت ها محسوب می شود.

از رایج ترین و شایع ترین روش های پخش سولفات آمونیوم گرانوله می توان به روش مستقیم و غیر مستقیم اشاره کرد. هر یک از این روش های مذکور مزیت و قیمت های مخصوص به خود را دارند. برای مثال در روش مستقیم تمام هزینه های اضافی مربوط به واسطه ها به طور کامل حذف می شود. و از این رو قیمت محصول مورد نظر به صورت قابل توجهی کاهش می یابد.

Rate this post

Originally posted 2023-02-01 04:53:34.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما