خرید مستقیم کود کامل پودری

کود کامل پودری در بردارنده نیتروژن و پتاسیم زیادی می باشد و از فسفر قابل جذب در کنار عناصر ریز مغذی که مانند کلات و آمینو اسید هستند، برخوردار است. در صورت استفاده از کود کامل پودری برای تغذیه گیاهان، در واقع به رشد بیشتر و عملکرد نهایی محصول کمک کرده اید. از دیگر نقش های مهمی که این محصول در گیاهان دارد می توان به پایداری، تشکیل بذر، تولید دانه هایی با کیفیت بالا در مرحله اول رشد، تحریک رشد ساقه، افزایش تعداد گل و تشکیل میوه، افزایش کیفی و همچنین کمی محصولات در زراعت باغداری و … نام برد.

کود کامل پودری مخصوص رشد رویشی

کود کامل پودری مخصوص رشد رویشی حاوی ۲۰ درصد فسفر، ۲۰ درصد ازت، ۲۰ درصد پتاسیم، عناصر میکرو المنت آهن، گوگرد، منگنز، مس با درصد خاص به فرم کلات، تماما پایدار و محلول در آب است. این کود از کودهای بسیار مناسبی برای تعادل بین عناصر غذایی به شمار می رود و نه تنها توانایی جبران عناصر غذایی گیاهان را دارد بلکه می تواند از به وجود آمدن آنتاگونیسم بین آن ها جلوگیری کند.

همچنین در نتیجه تامین عناصر برای گیاهان، افزایش رشد رویشی، تعادل بین فاز رویشی و زایشی را به دنبال دارد و موجب افزایش عملکرد محصولات باغی، زراعی و صنعتی و بهبود کیفیت آن ها می گردد. کود پودری مخصوص رشد رویشی برای سیستم آبیاری قطره ای، سیستم محلول پاشی و آبیاری تحت فشار مناسب است.

بیشتر بدانیم  اسید هیومیک | قیمت خرید عمده

تولید بهترین کود کامل پودری

برای تولید بهترین کود کامل پودری، ابتدا مواد اولیه را آسیاب می کنیم و با توجه به نسبتهای مشخص شده آن ها را با هم ترکیب کرده و بعد مخلوط می کنیم.

سپس نوبت به بسته بندی آن ها می رسد که نوع بسته بندی بستگی به بازار مصرف دارد. ذکر یک نکته در تولید کود پودری ضروری می باشد، از آنجایی که زمان آسیاب مواد، امکان واکنش های شیمیایی در بخش کودهای شیمیایی وجود دارد، باید برای تولید کود پودری مکانیزم های متفاوتی را استفاده کرد.

ویژگی های کود کامل پودری چیست؟

  • به دو صورت کود آبیاری و محلول پاشی قابل مصرف می باشد.
  • از فسفر بالا برای تحریک ریشه زایی، افزایش تشکیل میوه و افزایش گلدهی برخوردار است.
  • تمام محصولات زراعی و باغی می توانند از این نوع کود استفاده کنند.
  • عناصر ریز مغذی به فرم کلات پایدار در پی اچ های قلیایی را دارا می باشد.
  • معمولا در کیسه های پانزده کیلو گرمی بسته بندی می شود.
Rate this post

Originally posted 2020-10-30 14:15:38.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما