خرید نیترات آمونیوم مایع با قیمت استثنایی

کود نیترات آمونیوم مایع حاوی نیترات و آمونیوم می باشد. که به عنوان یک منبع غنی از نیتروژن به حساب می آید. که در افزایش رشد گیاه تاثیر بسزایی دارد.

نیترات آمونیوم مایع

کود نیترات آمونیوم مایع قابل ترکیب با مواد مغذی و دیگر کود های شیمیایی می باشد. درصد بالای نیتروژن موجود در این کود که نقش مهمی در رشد گیاه ایفا می کند. سبب محبوبیت این کود در بین کشاورزان شده است. میزان حلالیت این کود با افزایش دما بیشتر می شود.

غلظت نیتروژن موجود در این کود به دمای محیط بستگی دارد. یعنی در صورت استفاده از این کود در مناطق سرد، جهت جلوگیری از ایجاد رسوب. درصد نیتروژن آن باید کمتر باشد. و به صورت رقیق تر استفاده شود.

به طور کلی درصد نیتروژن مورد نیاز استاندارد کود نیترات آمونیوم مایع بین 28 تا 32 درصد می باشد.

کود نیترات آمونیوم مایع

مشخصات کود نیترات آمونیوم مایع

نیترات آمونیوم مایع (UAN) یک منبع عالی جهت تامین نیتروژن مورد نیاز گیاهان و محصولات می باشد. این کود که به صورت مایع می باشد. استفاده از آن جهت کود دهی به راحتی به صورت آبیاری انجام می شود.  و به سرعت جذب ریشه گیاه می شود.

این کود قابلیت ترکیب با دیگر کودهای حاوی پتاسیم و فسفر را دارد. که از عناصر اصلی برای رشد گیاه هستند. بنابراین به عنوان یک منبع غنی عناصر مغذی مورد نیاز گیاهان را تامین می کند.

همچنین درصد بالای نیتروژن موجود در این کود موجب کنترل میزان آهک خاک می شود. و آن را اصلاح می کند.

بیشتر بدانیم  سولفات آمونیوم انگور خالص و مراکز تولید آن

نیترات آمونیوم

قیمت و خرید نیترات آمونیوم

خرید نیترات آمونیوم مایع به جهت تامین نیتروژن مورد نیاز گیاه. افزایش رشد گیاه و حجیم تر شدن محصولات را به دنبال دارد. این کود نوع خاک را نیز اصلاح می کند. بنابراین بستری جهت افزایش کیفیت رشد محصولات را محیا می کند.

قیمت پایین این کود نسب به دیگر کودهای ازته. یکی از ویژگی های پر اهمیت دیگر این کود می باشد.

فروشگاه ما یکی از مراکز خرید نیترات آمونیوم با قیمتی مناسب می باشد.

Rate this post

Originally posted 2022-11-19 10:32:45.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما