خرید کود اوره عمده تولید یزد

دلیل توجه امروز محصولات کشاورزی به کود اوره عمده این است که، این نوع کود علاوه بر دارا بودن مزایای فراوانی برای کشاورزان و باغبانان، می تواند در سطح وسیعی از خاک مورد استفاده قرار گیرد.

کود اوره بهترین نوع کود ازته می باشد. این نوع کود منبع مناسب تغذیه برای انواع گیاهان است. پوشش سطح وسیعی از کود اوره عمده، این ماده ی غنی از نیتروژن را برای کشاورزی و بهره وری بالای کشاورزان، به یک ماده ی حیاتی تبدیل کرده است. که باید در هنگام استفاده از آن دقت شود. برای پخش کود اوره باید به صورت برابر و یکسان، با کمک آب در کل سطح زمین استفاده نمود.

از مزایای کود اوره عمده می توان به بهبود عملکرد محصول، کاهش آلاینده های زیست محیطی، کاهش هزینه های تمام شده، غیر قابل اشتعال بودن این نوع کود و استفاده در حالت های مختلف ماده (جامد یا مایع)، اشاره نمود.

تفاوت کود اوره پریل و گرانول

کودهای اوره عمده دارای سه نوع می باشند، کود اوره فرم، پوشش گوگرد و ۴۶ درصد ازت. کود اوره فرم از ۲۶ درصد ازت تشکیل شده که عموماً مناسب چمن ها می باشد. کود اوره با پوشش گوگرد از ۳۵ درصد ازت ساخته شده که مناسب برای خاک های سبک و مقاوم در برابر شستشو است. کود اوره ۴۶ درصد ازت نیز همانطور که از اسم آن پیداست از ۴۶ درصد ازت تشکیل شده است و در بازار به کود اوره ۴۶ درصدی معروف هستند. این نوع کودها برای اکثر خاک های کشاورزی مناسب می باشند و به هیچ عنوان اسیدزایی نمی کنند.

بیشتر بدانیم  قیمت کود پلیت مرغی اردبیل + فروش ویژه

تفاوت کود اوره پریل و گرانول

کود اوره عمده نباید در فضای مرطوب نگهداری شوند، زیرا باعث از بین رفتن خاصیت شیمیایی آن می شود. تفاوت کودهای اوره گرانول و پریل در ابعاد و اندازه های آن است. کود اوره گرانول در ساچمه هایی با اندازه ی حداکثر ۴ میلیمتر و کود اوره پریل در اندازه هایی تا ۲٫۵ میلیمتر تولید می شوند.

مرکز پخش کود اوره عمده در تهران

مرکز پخش کود اوره عمده در تهران

پخش کود اوره در فروشگاه های متنوعی از سطح شهر تهران عرضه می شود. کشاورزان و باغبانان می توانند با سر زدن به این فروشکاه ها، کود اوره عمده را در انواع گوناگونی از بسته بندی ها و اندازه ها تهیه نمایند.

برای خرید کود اوره نیز می توانید به کارخانه ها و شرکت های تولید کننده نیز به طور مستقیم مراجعه نمایید. شرکت های تولید کننده ی فراوانی به طور مستقیم در پخش کود اوره عمده فعالیت دارند.

Rate this post

Originally posted 2021-04-24 07:13:05.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما