صادرات انواع سولفات آمونیوم ایرانی عمده

صادرات سولفات آمونیوم ایرانی عمده با کیفیت و مرغوبیت بالا در سراسر کشور انجام می گیرد، صادرات این محصول علاوه و بر ارز آوری بالا به رونق اقتصادی کشور کمک بالایی می کند. سولفات آمونیوم یک کود است که مقادیر مطلوبی گوگرد و ازت دارد. این کود اسیدی است و به عبارتی اسید زا می باشد.

صادرات انواع سولفات آمونیوم ایرانی عمده

3 نکته مهم در مورد سولفات آمونیوم گندم

3 نکته مهم در مورد سولفات آمونیوم گندم کود سولفات آمونیوم گندم به دو صورت اسید زا و دو منظومه بوده و دارای 20 درصد نیتروژن و 24 درصد گوگرد است و از ترکیب گاز آمونیاک و اسید سولفوریک تولید می شود و یکی از محصولات فرعی کک سازی می باشد.

مصرف این کود برای گندم و بیشتر محصولات زراعی در مناطق خشک و نیمه خشک ایران مناسب بوده است و گوگرد این گیاه را تامین می کند و نیتروژن این کود به شکل آمونیوم و گوگرد بوده و به صورت تبادلی به ذرات رس متصل است.

این کود به صورت عمده و شکل دانه های درشت بوده و خاصیت جذب آب بسیار کمی دارد و در مدت زمان طولانی نگهداری می شود و از حمل و مصرف فیزیکی خوبی برخوردار است. به دلیل بالا بودن ضریب شوری سولفات آمونیوم برای تشکیل یون کلسیم و تشکیل گچ در سیستم آب آبیاری تحت فشار موجب گرفتگی نازل ها می شود.

باتوجه به ویژگی های منحصربه فرد کود سولفات آمونیوم، ضروریست تا وزارت نفت افزایش ظرفیت تولید سالانه این کود را به طور جدی بررسی نماید.

بیشتر بدانیم  خرید انواع سولفات آمونیوم ایرانی

بازار فروش سولفات آمونیوم ایرانی عمده

بازار فروش سولفات آمونیوم ایرانی عمده بازار فروش سولفات آمونیوم همیشه پر مخاطب بوده و توانسته جایگاه خوبی در سطح جهان به دست آورد. فروش مستقیم سولفات آمونیوم گندم از طریق سایت های فروش این کود امکان پذیر است که به راحتی با خرید غیر حضوری هم در زمانتان و هم در پرداختتان صرفه جویی می شود.

برای تولید گندم بهتر است به زمین های کشت گندم در فصل بهار این کود را به خاک اضافه کنید تا نیتروژن لازم به بذر گندم برسد. برای نحوه و میزان مصرف کود سولفات به زمین خود حتما باید از متخصصان کمک و مشورت بگیرید.

کود ها به خاک کمک می کنند تا شرایط مطلوبی برای رشد بهتر گیاه صورت گرفته شود و گیاه در خاک با وجود کود خود جان دوباره می گیرد و محصولی که به بار می دهد محصول مطلوب و با کیفیتی باشد. سولفات انواع مختلفی دارد که علاوه بر واردات آن به کشور در داخل کشور نیز تولید می شوند.

مجموعه ما در زمینه فروش انواع کود از جمله کود سولفات آمونیوم فعالیت می کند و همواره تمام تلاش خود را می کند با ارائه محصولی با کیفیت رضایت مندی مشتریان عزیز را به دست بگیرد. برلی خرید محصولی با کیفیت و ارزان قیمت می توانید از این طریق اقدام کنید.

Rate this post

Originally posted 2021-05-27 10:43:12.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما