صادرات انواع سولفات آمونیوم مایع

فروش سولفات آمونیوم مایع در وب سایت صادرات انواع سولفات آمونیوم مایع صورت می گیرد و این ماده نوعی مایع قلیایی نمکی به شمار می آید و فقط به صورت آزمایشگاهی تهیه و تولید می شود و به صورت طبیعی در طبیعت یافت نمی شود.
سولفات آمونیوم آزمایشگاهی از ترکیب نیترات مایع با اسید سولفور در آزمایشگاه ایجاد می شود و موارد مصرف گوناگونی دارد و در نهایت در صنایع کشاورزی و نجاری بسیار پر کاربرد است و موارد استفاده ی مختلفی دارد.

صادرات انواع سولفات آمونیوم مایع

مزیت های خاص سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

مزیت های خاص سولفات آمونیوم آزمایشگاهی یکی از مزیت های ویژه ی سولفات آمونیوم آزمایشگاهی استفاده از آن به عنوان کود شیمیایی است و این کود سبب اقزایش درصد نیتروژن موجود در خاک و تهیه ی املاح مورد نیاز برای رشد گیاهان می شود و در نتیجه گیاهانی که در خاک های حاوی کود آمونیوم سولفات کاشته می شوند رشد سریعتر و بهتری دارند.

یکی دیگر از مزیت های آمونیوم سولفات در کشاورزی تهیه ی انواع آفت کش ها و مواد سم زدا از طریق این ماده ی آزمایشگاهی است و آفت کش های تهیه شده از سولفات آمونیوم بسیار قوی و پر سرعت عمل می کنند و در مدت زمان کوتاهی سبب از بین رفتن تمام آفات و علف های هرز می شوند و همچنین از این ماده در ساخت انواع حشره کش ها نیز استفاده می شود.

همانطور که می دانیم چوب ماده ای است که در اثر تماس با رطوبت به سرعت دچار پوسیدگی می شود و رنگ آن تغیر می کند اما امروزه با اضافه کردن مقداری سولفات آمونیوم مایع بر روی سطح چوب مانع از رسیدن آب و هوا به سطح چوب می شوند و در نتیجه از پوسیدگی سریع چوب جلوگیری می شود و بر روی سطح برخی از فلزت مانند آهن که نسبب به شرایط آب و هوایی حساس هستند نیز از این ماده به عنوان یک تثبیت کننده استفاده می شود.

بیشتر بدانیم  وارد کننده سولفات آمونیوم پسته

پخش مستقیم سولفات آمونیوم مایع

پخش مستقیم سولفات آمونیوم مایع استفاده از سولفات آمونیوم در خاک به عنوان یک کود، بر خلاف کودهای حیوانی و کود طیور نیاز به سم زدایی مکرر ندارد و سبب ایجاد بوی نامطبوع در زمین های کشاورزی نمی شود و به دلیل اینکه حاوی گاز ازت و نیتروژن است رشد محصولات کشاورزی را بیشتر از سایر کودها افزایش می دهد.
سولفات آمونیوم آزمایشگاهی هم به صورت مایع و هم به صورت جامد و در قرص های گرانول مانند قابل مشاهده و تهیه است اما میزان تاثیر گذاری آمونیوم سولفات مایع بیشتر از گرانول آن است و قیمت گرانول این ماده مقداری گرانتر است و برای خرید آمونیوم سولفات مایع به وب سایت پخش سولفات آمونیوم عمده مراجعه نمایید.

Rate this post

Originally posted 2021-06-13 08:22:57.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما