صادرات سولفات آمونیوم شیراز با بهترین کیفیت

صادرات سولفات آمونیوم شیراز یک نوع نمک معدنی می باشد که به عنوان کود شیمیایی در مصارف کشاورزی استفاده می شود. صادرات انواع سولفات آمونیوم شیراز بسیار پر رونق می باشد.

به طوری که می بینیم امروزه سولفات آمونیوم ایرانی به کشورهایی از قبیل عراق، سوره، لبنان، کویت و سایر کشور های حاشیه خلیج فارس صادر می شود. و ارز آوری بسیار زیادی برای تولید و صادر کننده دارد.

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم صنعتی

سولفات آمونیوم صنعتی به شکل نمکی صنعتی و در قالب یک ترکیب غیر آلی کاربرد فراوان دارد. مهمترین کاربرد آن در تولید کود های شیمیایی می باشد. امروزه در دنیا تلاش بر این است که برای تولید محصولی سالم تر و بهتر و آسیب کمتر به محیط زیست این نوع کود ها را به صورت بهینه مصرف نمایند. در مصرف این نوع کود ها باید دقت زیادی شود چون بعضا به دلیل قدرت دوزهای بالای مواد موثره اثرات منفی بر روی گیاه می گذارند.

  • کود ها از لحاظ کیفی باید در سطح قابل قبولی باشد. و برای آنکه معلوم گردد کود مورد مصرف از کیفیت بالایی برخوردار است و همچنین مقدار مورد نیاز و فهمیدن دیگر خصوصیات باید آزمایش هایی را روی آن انجام داد. سولفات آمونیوم یکی از بهترین انواع کود های شیمیایی است. که برای خاک های قلیایی مانند خاک های کشاورزی ایران بسیار مناسب می باشد.
  • سولفات آمونیوم جامد کریستال بلوری شکل است که از واکنش مستقیم بین آمونیاک و اسید سولفوریک تولید می شود. همین طور مقدار قابل توجهی از سولفات آمونیوم از سنتز مونومر آلی در هنگام جداسازی گوگرد از گاز خروجی از دودکش کوره در فرآیند متالوژی و در فرآیند تبدیل زغال به گاز و یا در تولید الکتریسیته ایجاد می شود.
  • سولفات آمونیوم به طور عمده در مزارع و محیط های کشاورزی به عنوان کود شیمیایی استفاده می شود. که به همین دلیل برحسب شرایط محیطی و نوع محصول کشاورزی، میزان و نحوه بکارگیری آن می تواند متفاوت باشد. لذا انواع مختلف سولفات آمونیوم تولید و عرضه می گردد.
  • مهم ترین آنها عبارتند از: پودر سولفات آمونیوم ، گرانول سولفات آمونیوم ، نوع کریستالی و محلول سولفات آمونیوم.
بیشتر بدانیم  فروش سولفات آمونیوم همدان با کیفیت تضمینی

راه های خرید سولفات آمونیوم شیراز

امروزه خرید سولفات آمونیوم شیراز به شیوه های اینترنتی و غیر حضوری نیز انجام می پذیرد. و شما می توانید محصول مورد نیاز خود را در حجم و تعداد مورد نیاز خریداری کنید و در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

  • خرید آمونیوم سولفات به شکل اینترنتی سبب کاهش فراوانی در زمان و هزینه های شما خواهد شد.
  • برای دریافت لیست به روز قیمت ها و همچنین اطلاعات جمع و کاملی درباره خرید سولفات آمونیوم می توانید با کارشناسان بخش فروش این وب سایت در تماس باشید.
Rate this post

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما