عرضه سولفات آمونیوم ایرانی عمده

عرضه سولفات آمونیوم ایرانی عمده، رونق بالایی دارد؛ سولفات آمونیوم در واقع نوعی نمک معدنی است که مصارف گوناگونی در صنعت دارد؛ اما بیشترین میزان استفاده از این ماده معدنی به بخش کشاورزی و تولید کودهای ازته مربوط می شود؛ شایان ذکر است که استخراج سنگ نمک آمونیوم و فرآوری آن به صورت کود کشاورزی به میزان مطلوبی در داخل کشور انجام شده و آمونیوم سولفات ایرانی، کیفیت قابل قبولی دارد.توزیع کننده سولفات آمونیوم ۲۵ کیلویی مرکبات

عرضه سولفات آمونیوم ایرانی عمده

3 مورد از مزایای سولفات آمونیوم پودری

3 مورد از مزایای سولفات آمونیوم پودری قبل از بیان مزایای سولفات آمونیوم پودری بهتر است تا حدودی به بیان ویژگی های مهم این محصول پرداخت؛ به طور کلی کود سولفات آمونیوم، دارای حدود بیست و چهار درصد گوگرد و بیست و یک درصد ازت می باشد؛ بنابراین استفاده از آن در زمین زراعی، ازت و گوگرد مورد نیاز جهت رشد گیاه را فراهم می کند؛ علاوه بر این سولفات آمونیوم به میزان بالایی جهت تنظیم PH خاک های قلیایی به کار می رود.

یکی از مهم ترین مزایای سولفات آمونیوم پودری این است که ازت موجود در آب، استهلاک کمتری دارد؛ به عنوان توضیح بیشتر باید اضافه کرد؛ هر چند که کودهای دیگری نیز وجود دارند که ازت موجود در آنها بیشتر از آمونیوم سولفات است؛ اما ازت این کود اصطلاحاً آب شویی کمتری داشته و به میزان کمتری هدر می رود.

دومین مزیت مهم سولفات آمونیوم پودری، این است که ازت و گوگرد مورد نیاز گیاه را به صورت یکجا فراهم می کند؛ می دانیم که این دو عنصر تاثیر زیادی بر رشد گیاهان دارند.

بیشتر بدانیم  خرید سولفات آمونیوم ذرت با بهترین قیمت

به عنوان سومین نکته باید گفت که نگهداری، حمل و نقل و استفاده از نوع پودری سولفات آمونیوم به راحتی صورت گرفته و علاوه بر تسریع رشد گیاه، موجب افزایش ثمر دهی آن خواهد شد.

صادرات انواع سولفات آمونیوم ایرانی عمده

صادرات انواع سولفات آمونیوم ایرانی عمده صادرات سولفات آمونیوم ایرانی به صورت عمده انجام می شود؛ همان طور که در ابتدای نوشتار بیان شد؛ این محصول معدنی در داخل کشور تولید شده و کیفیت خوبی دارد؛ به همین علت علاوه بر مصرف داخلی شاهد صادرات آن به خارج از مرزها می باشیم.

لازم به ذکر است که در هنگام صادرات انواع سولفات آمونیوم ایرانی، علاوه بر کیفیت محصول باید به نحوه بسته بندی آن نیز دقت شود؛ چرا که این مقوله ممکن است؛ بر کیفیت نهایی کود تاثیر بگذارد؛ به طور کلی صادرات نمونه های پودری آمونیوم سولفات راحت تر از کود مشابه مایع می باشد.

بدون شک صادرات عمده انواع سولفات آمونیوم ایرانی با اهداف مختلفی صورت می گیرد؛ اما همان طور که می دانیم و پیشتر نیز تا حدودی اشاره شد؛ در کلیه نقاط جهان آن را به عنوان یک ماده کاهش دهنده PH خاک و تامین کننده ازت مورد نیاز گیاه می شناسند.

http://topsam.ir

Rate this post

Originally posted 2021-07-08 13:57:20.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما