عرضه سولفات آمونیوم کریستالی

سولفات آمونیوم از جمله کودهایی است که به صورت مایع و پودری تولید می شود و به تغذیه خاک کشاورزی و گیاهان کمک فراوانی می کند. عرضه سولفات آمونیوم کریستالی و کود شیمیایی گرانول به صورت غیر حضوری توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده و توانسته اند به راحتی خرید خود را انجام دهند. این محصول با هزینه بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

عرضه سولفات آمونیوم کریستالی

ترکیبات سولفات آمونیوم کریستالی

ترکیبات سولفات آمونیوم کریستالی

سولفات آمونیوم کریستالی از بهترین کودها می باشد که استفاده آن مزایای بسیار زیادی برای گیاهان دارد. ترکیبات سولفات آمونیوم به شرح زیر می باشد:

  • 21 درصد نیتروژن
  • 24 درصد گوگرد
  • 55 درصد عناصر ریز مغذی

عناصر ریزمغذی متشکل از آهن، روی، مس، منگنز و روی می باشد که علاوه بر گیاه برای تغذیه خاک بسیار مفید می باشد. این کود برای افزایش ضخامت شاخه ها و برگ ها تاثیر به سزایی دارد.

تاثیر زیادی در جذب آب توسط ریشه ها دارد و با نگهداری آن می تواند موجب صرفه جویی در آب و کاهش دفعات آبیاری شود. به عنوان دارو نیز به مصرف می رسد و می تواند گیاهان را در برابر آفات و بیماری های مختلف ایمن کند.

از مهم ترین ویژگی های کود سولفات روی کنجاله ساز و محصول مربوطه می توان به سازگاری با محیط زیست اشاره کرد که منجر به آلودگی هوا نمی گردد. پی اچ خاک را تنظیم می کند و در صورت نیاز به اصلاح آن می پردازد.

بیشتر بدانیم  عرضه مستقیم سولفات آمونیوم انگور

فروش سولفات آمونیوم کریستالی

فروش سولفات آمونیوم کریستالی سولفات آمونیوم کریستالی فروش بسیار بالایی را در بین محصولات مشابه از آن خود کرده است که به دلیل ویژگی ها و خواص ویژه آن می باشد. جهت سفارشات عمده می ‌توان با کارشناسان فروش در این مجموعه به صورت تلفنی ارتباط برقرار نمایید و محصولات را از راه دور خریداری کنید.

این کالا تنوع بسیار بالایی را به خود اختصاص می‌دهد و در بسته بندی های استاندارد و ویژه عرضه می شود. تولید کنندگان معتبر و مطرح را می‌توان در زمینه تولید این کالا مشاهده نمود که از برترین و مرغوب ترین مواد اولیه در تولیدات خود استفاده نموده اند.

شما می توانید برای آگاهی ویژگی ها و اطلاعات فروش سولفات کریستالی با استفاده از مشاوران مرکز به مشورت پرداخته و از به روزترین خصوصیات آن آگاه شوید. ارسال کالا به تمام نقاط کشور امکان پذیر می باشد و قیمت های ارزانی برای آن در نظر گرفته شده است.

تمامی افراد می ‌توانند نسبت به خرید عمده این محصول اقدام نموده و میزان درخواست خود را با فروشندگان مطرح نمایند. این کالا کیفیت بسیار بالایی را به خود اختصاص می ‌دهد. خرید بالای این محصول موجب شده تا تولیدکنندگان به صورت انبوه آن را تولید نمایند.

Rate this post

Originally posted 2021-02-04 04:57:32.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما