عرضه و پخش مستقیم کود سولفات آمونیوم مرکبات

پخش سولفات آمونیوم مرکبات به روش های گوناگونی در سراسر کشور انجام می گیرد. کود سولفات آمونیوم مرکبات یک نوع ماده معدنی و بیولوژیک بوده که دارای عناصر غذایی می باشد. این مجموعه کار آمد ترین و برترین شرکت بوده. که در حوزه کالاهای استراتژیک رهبریت بازار را به دست آورده است.

مزیت های خاص سولفات آمونیوم کریستالی

سولفات آمونیوم کریستالی به جای کود اوره می توان تولید برنج را تا 800 کیلوگرم در هکتار افزایش می دهد. سولفات آمونیوم حاوی ازت آمونیاکی کریستال بوده. و توسط گیاه به سرعت جذب و مورد مصرف قرار می گیرد.

وجود گوگرد به شکل سولفات در این کود به همراه ازت موجب تنظیم Ph خاک و تسهیل جذب سایر مواد ریز مغذی در خاک از جمله آهن، روی، مس و منگنز می شود. می توان از این کود برای محصولات حساس به اوره مانند مرکبات، انگور و پسته استفاده نمود.

سولفات آمونیوم کریستالی برای رفع زردی برگ های گیاهان کمک کرده. در بیشتر مواقع زرد های برگ های جوان را به دلیل کمبود گوگرد برطرف می کند. شایان ذکر است که در میان کودهای ازته سولفات آمونیوم کمترین جذب آب را دارد. که این ویژگی باعث کاهش کلوخ شدن آن و افزایش مدت زمان نگهداری آن در انبار می شود.

از آنجا که سولفات آمونیوم حاوی تنها ۲۱٪ نیتروژن است. منابع کود دیگری نیز وجود دارند. که اقتصادی تر هستند. با این حال ازت موجود در این کود اتلاف بسیار کمتری با آب شویی نسبت به سایر کودهای ازته دارد. و همچنین سولفات آمونیوم یک منبع عالی از گوگرد می باشد. که برای گیاهان به خصوص در تولید پروتئین ها نقش مهمی دارد.

بیشتر بدانیم  خرید سولفات آمونیوم مرکبات با قیمت درب کارخانه

مراکز تولید انواع سولفات آمونیوم مرکبات

مراکز تولید سولفات آمونیوم در این عرصه با تولید محصولی با کیفیت توانسته جایگاه خوبی در بازار به دست آورد. از آنجایی که کودهای شیمیایی حاوی عناصر ضروری و مورد نیاز گیاه هستند. باید آن ها را در برنامه‌ غذایی باغات و مزارع خود استفاده کنید. و کودهای سولفات آمونیوم هم به واسطه اینکه باعث حلالیت و جذب بیشتر عناصر شیمیایی شده. و مزایای دیگری برای کشاورزی دارند. باید این نوع از کودها را هم در کنار کودهای دیگر مورد مصرف قرار دهید.

بنابراین برای رسیدن به عملکرد پایدار و منطقی در کشاورزی بهتر است. که این دو نوع کود را بصورت تلفیقی استفاده کرد. کشاورزان عزیز لطفا با آگاهی کشاورزی کنید. مصرف کنندگان عزیز لطفا با آگاهی مصرف کنید. قیمت فروش کود شیمیایی سولفات آمونیوم مرکبات به صورت عمده و جزیی قابل مشاهده در سایت می باشد. جهت سفارش به سایت ما مراجعه کنید. و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید.

Rate this post

Originally posted 2023-02-17 20:53:53.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما