مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

عرضه کلی سولفات آمونیوم کیلویی

سولفات آمونیوم کیلویی یک ترکیب شیمیایی بوده که بو یا مزه خاصی ندارد. این ماده به رنگ سفید یا زرد کم رنگ یافت می شود و همچنین قابل تصرف نیز می باشد. عرضه کلی سولفات آمونیوم کیلویی از طریق سایت ما انجام پذیر است، که شما می توانید به صور آنلاین و حضوری محصولی مرغوب با قیمت بسیار مناسب و کاملا بهداشتی را دریافت نمایید.

عرضه کلی سولفات آمونیوم کیلویی

3 مورد از مزایای سولفات آمونیوم گرانوله

3 مورد از مزایای سولفات آمونیوم گرانوله

  • کود سولفات آمونیوم گرانوله، یکی از کودهای پرمصرف ازت دار است که در صنایع کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد؛ این محصول مزایای فراوانی را به همراه دارد که 3 مورد از آن در موارد زیر نمایان شده است.
    . سولفات آمونیوم دارای ازت آمونیاکی فراوانی است که می تواند با میزان کم به رشد گیاهان سرعت بخشد و همینطور گوگرد موجود در این کود با کمک ازت، خاک را نظم داده و سبب شده ریز مغذی ها در خاک مانند: روی، مس، آهن و منگنز جذب گردد.
    . استفاده از کود سولفات برای محصولات حساس از جمله: درختان پسته، مرکبات و انگورها بسیار الزامی ست؛ لذا گوگرد موجود در این کود درجه یک علاوه بر اخراج زردی برگهای پیر، زردی برگهای جوان را برطرف می سازد.
    . در بین کودهای ازت دیگر سولفات آمونیوم جذب آب کمتری دارد. زیرا این کار سبب می شود سولفات آمونیوم به هم نچسبد؛ همینطور مدت زمان ماندگاری آن در انبار گسترش می یابد.
    به طور کلی؛ استفاده این کود در خاکهای قلیایی بیشتر است؛ لذا به راحتی در خاک آزاد می شود و میزان کمی اسید را تولید می کند.

صادرات انواع سولفات آمونیوم کیلویی

صادرات انواع سولفات آمونیوم کیلویی انواع سولفات آمونیوم در صنعت کشاورزی برای بسیاری از محصولات مانند: ذرت، یونجه، پنبه، گندم، برنج، سیب زمینی و … مورد استفاده قرار می گیرد. لذا این کار سبب می شود کیفیت و رشد محصولات افزایش گردد.

این محصول بیش از چندین سال است که در کشور ایران تولید می گردد؛ در ابتدا تولید کنندگان این کود را در کارخانه جات با بهترین مواد اولیه مرغوب توسط دستگاه های مخصوص مدرن و فوق پیشرفته می سازند.
این کود نیز به صورت پودری و گرانوله تولید می گردد؛ و نوع گرانوله آن به خاطر سایز یکدست در سایر کودهای دیگر مخلوط می گردد؛ و حلالیت بالایی نیز در آب به همراه دارد.
بنابراین صادرات سولفات آمونیوم به صورت کیلویی با بهترین برند های مختلف و کاملا بهداشتی به کشورهای همسایه صورت می گیرد.
در ضمن؛ قیمت انواع سولفات آمونیوم به کیفیت بالا بستگی دارد که می توانید برای کسب آگهی بیشتر محصول با شماره ای که در پایین مطلب ذکر شده؛ تماس برقرار کنید.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید