مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

عرضه کننده سولفات آمونیوم مرکبات

عرضه کننده سولفات آمونیوم مرکبات باید مزایا و موارد استفاده ی این کود مهم را بداند و به مشتری های خود توضیحات تکمیلی را ارائه کند حتی با پرس و جو در مورد اندازه باغ و مزرعه حجم کود مورد نیاز را به مشتری تحویل دهد. سولفات آمونیوم دارای ۲۱ درصد ازت و ۲۴ درصد گوگرد می باشد که برای بسیاری موارد مانند مرکبات کود بسیار مناسبی است. 

این نوع کود به دلیل داشتن ازت آمونیاکی به راحتی توسط گیاه جذب می شود و در متابولیسم گیاه مصرف می شود. 

سولفات آمونیوم موجب جذب ریز مغذی های درون خاک مانند روی، آهن، مس و … می شود که بسیار موثر است. از دیگر مزایای استفاده از این کود، تنظیم PH خاک است. 

برخی محصولات مانند مرکبات، پسته، انگور و … که به کود اوره حساس هستند و باعث زردی در گیاه و برگ های آن می شود، سولفات آمونیوم بهترین راهکار برای جلوگیری از زردی برگ های پیر و جوان است. 

استفاده از هر کودی برای گیاهان اندازه معینی دارد و استفاده بیش از حد باعث مشکلاتی در گیاه می شود. اندازه مناسب کود سولفات آمونیوم برای مرکبات حدود ۲۰۰ گرم به ازای هر سال عمر درخت است. نوع کود دهی هم روش مشخصی دارد که کشاورزان و باغداران باید آن را کاملا رعایت نمایند. 

کشاورزان و باغداران باید عرضه کننده سولفات آمونیوم مرکبات را بشناسند و به موقع کود مورد نیاز خود را تهیه و استفاده نمایند. 

معرفی بهترین سولفات آمونیوم مرکبات

تولیدی های مختلفی کود سولفات آمونیوم را تولید می کنند. بسیاری از سولفات های آمونیوم موجود در بازار وارداتی هستند. برند ها و سایز های مختلفی وجود دارد که عرضه کننده و فروشنده سولفات آمونیوم مرکبات بهترین آن ها را می شناسد که خریدار و متقاضی با مشاوره و پرس و جو از فروشنده و کسانی که تجربه استفاده از چنین کود هایی را داشته اند می تواند کارآمد ترین و بهترین این کود ها را جویا شوند و آن نوع را خریداری نمایند. 

فروشنده سولفات آمونیوم مرکبات شمال 

به دلیل کشت وسیع مرکبات در شمال انواع این کود ها را دارند و با مراجعه و گرفتن مشاوره های تخصصی می توان به اندازه نیاز از هر کودی خریداری نمود. 

استفاده از هر نوع کودی باید با روش های مهندسی و اصولی باشد و اندازه و مقدار کود از پارامتر های مهم دیگر می باشد که باید رعایت شود. 

شناخت نیاز های خاک وگیاه از اصول اولیه می باشد که بدون دانستن آن ها محصول مورد نظر به درستی رشد و نمو نمی کند و زحمات و هزینه ها هدر می روند.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.