عرضه سولفات آمونیوم پودری | فروش آنلاین

سولفات آمونیوم پودری در واقع یک نوع نمک غیر آلی می باشد. که کاربرد اصلی آن در کشاورزی و به عنوان کود می باشد. عرضه کننده سولفات آمونیوم پودری این محصول را در حجم ها و بسته بندی های مختلف عرضه می کنند. که یکی از این عرضه کننده ها سایت معتبر فروش کود است که امکان خرید آنلاین را به مشتری می دهد.

عرضه کننده سولفات آمونیوم پودری

اطلاعاتی مختصر در مورد سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

سولفات آمونیوم یا همان آمونیوم سولفات یک نوع ماده شیمیایی است. که در ترکیب خود نمک های غیر آلی یا معدنی دارد و در آزمایشگاه کاربرد های فراوانی دارد. عناصر تشکیل دهنده آمونیوم سولفات نیتروژن و گوگرد هستند. شکل فیزیکی آمونیوم سولفات آزمایشگاهی جامد، پودری و سفید رنگ می باشد. سولفات آمونیوم کاربرد های تجاری در زمینه تولید رنگ و صنایع غذایی، مواد ضد حریق، کشاورزی و… دارد.

سولفات آمونیوم آزمایشگاهی بی بو می باشد. و حلالیت بالایی در آب دارد. همچنین نقطه ذوب آن بالا است و غیر قابل اشتعال می باشد. بخش قابل توجهی از آمونیوم سولفات آزمایشگاهی به عنوان کود در زمین های قلیایی مورد استفاده قرار می گیرد. و به عنوان یک کود برای رشد انواع محصولات زراعی و باقی کاربرد دارد. که البته نباید به شکل بی رویه مصرف شود و بخش دیگری از آن در صنایع شیمیای مثلا در تولید فلزات کاربرد پیدا می کند.

بیشتر بدانیم  فروش و پخش کود سولفات آمونیوم انگور

از آمونیوم سولفات همچنین در تولید منسوجات و چرم، محصولات دارویی، تصفیه و پاکسازی آب، تثبیت و تقویت خمیر، پخت نان و کلوچه، سوسیس و کالباس و… استفاده می شود. به طور کل سولفات آمونیوم یک افزودنی مجاز می باشد که البته درصد استفاده از آن باید استاندارد باشد. یکی از کاربرد های دیگر این ماده شیمیایی استفاده از آن در کپسول های آتشنشانی می باشد و به عنوان پودر آتشنشانی استفاده می شود.

اطلاعاتی مختصر در مورد سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

مراکز پخش مستقیم سولفات آمونیوم پودری

مراکز پخش مستقیم سولفات آمونیوم پودری کاربرد بالای آمونیوم سولفات در صنایع مختلف و کشاورزی آن را به محصول پر مصرف تبدیل کرده است. مراکز تولید کننده بسیاری از جمله ‌کارخانه های تولید کننده محصولات شیمیایی، آزمایشگاه های بزرگ و تولید کننده، شرکت های طرف قرار داد و نمایندگی های رسمی تولید کننده ها در حال پخش مستقیم سولفات آمونیوم آزمایشگاهی پودری هستند.

عرضه کنندگان سولفات آمونیوم پودری را در حجم ها و بسته بندی های مختلف و از جمله بسته های ۱ کیلویی و 25 کیلویی عرضه می کنند که علاوه بر خرید عمده امکان خرید جزئی نیز دارند‌‌. این مراکز پخش سولفات آمونیوم محصول خود را با همان درجه کیفیت علاوه بر خرید حضوری به صورت سفارش آنلاین هم توزیع می کنند که کار را برای مشتری بسیار راحت کرده است.

سولفات آمونیوم پودری، کودی با کیفیت و مقرون به صرفه

یک ترکیب معدنی با فرمول شیمیایی (NH4)2SO4) است که به عنوان کود شیمیایی با کیفیت و مقرون به صرفه در کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کود حاوی 21% نیتروژن به شکل یون آمونیوم و 24% گوگرد به شکل سولفات است که برای رشد گیاهان ضروری هستند.

بیشتر بدانیم  قیمت انواع سولفات آمونیوم کیلویی

مزایای استفاده از سولفات آمونیوم پودری:

  • منبع غنی از نیتروژن و گوگرد: سولفات آمونیوم منبعی عالی از نیتروژن و گوگرد است که برای رشد گیاهان ضروری هستند. نیتروژن به رشد رویشی گیاهان و گوگرد به تولید پروتئین و اسیدهای آمینه کمک می‌کند.
  • قابلیت حل بالا: سولفات آمونیوم به راحتی در آب حل می‌شود و به سرعت توسط گیاهان جذب می‌شود.
  • قیمت مناسب: سولفات آمونیوم در مقایسه با سایر کودهای شیمیایی از قیمت مناسب‌تری برخوردار است.
  • کاهش pH خاک: سولفات آمونیوم اسیدزا است و می‌تواند به کاهش pH خاک قلیایی کمک کند.

کاربردهای سولفات آمونیوم پودری:

  • کوددهی انواع گیاهان: سولفات آمونیوم برای کوددهی انواع گیاهان زراعی، باغی و گلخانه‌ای مناسب است.
  • اصلاح خاک: سولفات آمونیوم می‌تواند برای اصلاح خاک‌های قلیایی و شور مورد استفاده قرار گیرد.

نکات مهم در استفاده از سولفات آمونیوم پودری:

  • سولفات آمونیوم را باید در زمان مناسب و به مقدار توصیه شده توسط کارشناسان کشاورزی استفاده کرد.
  • از مصرف بیش از حد سولفات آمونیوم باید خودداری کرد، زیرا می‌تواند به ریشه گیاهان آسیب برساند.
  • سولفات آمونیوم را باید در جای خشک و خنک نگهداری کرد.
5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2021-04-22 12:55:08.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما