عرضه سولفات آمونیوم پودری | فروش آنلاین

سولفات آمونیوم پودری در واقع یک نوع نمک غیر آلی می باشد. که کاربرد اصلی آن در کشاورزی و به عنوان کود می باشد. عرضه کننده سولفات آمونیوم پودری این محصول را در حجم ها و بسته بندی های مختلف عرضه می کنند. که یکی از این عرضه کننده ها سایت معتبر فروش کود است که امکان خرید آنلاین را به مشتری می دهد.

عرضه کننده سولفات آمونیوم پودری

اطلاعاتی مختصر در مورد سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

سولفات آمونیوم یا همان آمونیوم سولفات یک نوع ماده شیمیایی است. که در ترکیب خود نمک های غیر آلی یا معدنی دارد و در آزمایشگاه کاربرد های فراوانی دارد. عناصر تشکیل دهنده آمونیوم سولفات نیتروژن و گوگرد هستند. شکل فیزیکی آمونیوم سولفات آزمایشگاهی جامد، پودری و سفید رنگ می باشد. سولفات آمونیوم کاربرد های تجاری در زمینه تولید رنگ و صنایع غذایی، مواد ضد حریق، کشاورزی و… دارد.

سولفات آمونیوم آزمایشگاهی بی بو می باشد. و حلالیت بالایی در آب دارد. همچنین نقطه ذوب آن بالا است و غیر قابل اشتعال می باشد. بخش قابل توجهی از آمونیوم سولفات آزمایشگاهی به عنوان کود در زمین های قلیایی مورد استفاده قرار می گیرد. و به عنوان یک کود برای رشد انواع محصولات زراعی و باقی کاربرد دارد. که البته نباید به شکل بی رویه مصرف شود و بخش دیگری از آن در صنایع شیمیای مثلا در تولید فلزات کاربرد پیدا می کند.

از آمونیوم سولفات همچنین در تولید منسوجات و چرم، محصولات دارویی، تصفیه و پاکسازی آب، تثبیت و تقویت خمیر، پخت نان و کلوچه، سوسیس و کالباس و… استفاده می شود. به طور کل سولفات آمونیوم یک افزودنی مجاز می باشد که البته درصد استفاده از آن باید استاندارد باشد. یکی از کاربرد های دیگر این ماده شیمیایی استفاده از آن در کپسول های آتشنشانی می باشد و به عنوان پودر آتشنشانی استفاده می شود.

اطلاعاتی مختصر در مورد سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

مراکز پخش مستقیم سولفات آمونیوم پودری

مراکز پخش مستقیم سولفات آمونیوم پودری کاربرد بالای آمونیوم سولفات در صنایع مختلف و کشاورزی آن را به محصول پر مصرف تبدیل کرده است. مراکز تولید کننده بسیاری از جمله ‌کارخانه های تولید کننده محصولات شیمیایی، آزمایشگاه های بزرگ و تولید کننده، شرکت های طرف قرار داد و نمایندگی های رسمی تولید کننده ها در حال پخش مستقیم سولفات آمونیوم آزمایشگاهی پودری هستند.

عرضه کنندگان سولفات آمونیوم پودری را در حجم ها و بسته بندی های مختلف و از جمله بسته های ۱ کیلویی و 25 کیلویی عرضه می کنند که علاوه بر خرید عمده امکان خرید جزئی نیز دارند‌‌. این مراکز پخش سولفات آمونیوم محصول خود را با همان درجه کیفیت علاوه بر خرید حضوری به صورت سفارش آنلاین هم توزیع می کنند که کار را برای مشتری بسیار راحت کرده است.

Rate this post

Originally posted 2021-04-22 12:55:08.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما