عرضه کننده سولفات آمونیوم کریستال بصورت عمده

عرضه کننده سولفات آمونیوم کریستال ایرانی در آن با درجه کیفی بسیار بالا به کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز شرق آسیا در حال انجام است. این صنعت در کشور به سرعت رشد کرده و جایگاه خوبی را به دست آورده است. برای دریافت لیست قیمت این محصول و پاسخ به سوالات خود در این زمینه، می‌توانید با کارشناسان الیساکود تماس بگیرید و گفت‌وگو کنید.

عرضه کننده سولفات آمونیوم کریستال

اطلاعاتی مختصر در مورد سولفات آمونیوم صنعتی

اطلاعاتی مختصر در مورد سولفات آمونیوم صنعتی استفاده اولیه سولفات آمونیوم مایع کریستال به عنوان کود خاکهای قلیایی است. در خاک یون آمونیوم آزاد می شود و مقدار کمی اسید تشکیل می دهد، تعادل pH خاک را کاهش می دهد، در حالی که ازت ضروری برای رشد گیاه کمک می کند.

مهمترین ضرر در استفاده از سولفات آمونیوم میزان کم آن ازت نسبت به نیترات آمونیوم است که هزینه حمل و نقل را بالا می برد. همچنین به عنوان یک ماده کمکی اسپری کشاورزی برای حشره کش های محلول در آب، علف کش ها و قارچ کش ها استفاده می شود، کود سولفات آمونیوم دارای بهترین ترکیب به منظور تشکیل اسیدهای آمینه و در نتیجه پروتئین ها در پسته، بادام و گردو برای پر شدن مغز این محصولات کشاورزی می باشد.

ویژگی‌های کود سولفات آمونیوم صنعتی عبارتند از:

1. اصلاح کنندگی PH خاک‌های قلیایی، نمکی و آهکی.
2. افزایش مقاومت گیاهان در برابر کم‌آبی.
3. بهترین جایگزین برای اوره به عنوان کود ازت با جذب سریع گیاهان به دلیل ویژگی کریستالی بودن آن.
4. جلوگیری از زرد شدن و ریزش برگ‌های درختان.
5. افزایش رشد بهتر درختان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی.
6. مناسب برای مصرف در انواع کشت‌های زراعی، باغی، صیفی، سبزی، مرکبات و غیره.

بیشتر بدانیم  سولفات آمونیوم برنج | عرضه عمده | کاربرد | مزایا

مراکز پخش مستقیم سولفات آمونیوم کریستال

مراکز پخش مستقیم فروش و <yoastmark class=عرضه کننده سولفات آمونیوم کریستال درجه یک تنها با یک تماس امکانپذیر است. از طریق تماس تلفنی، می‌توانید به راحتی خرید تضمینی کود سولفات آمونیوم کریستال درجه یک را با بهترین قیمت در کمترین زمان انجام دهید. همچنین، با خرید عمده از ما، از تخفیفات استثنایی بهره‌مند خواهید شد. ما با ارائه و توزیع سولفات آمونیوم کریستال درجه یک، به عنوان یکی از برترین واردکنندگان و توزیع‌کنندگان مستقیم کود سولفات آمونیوم دانه شکری، به مصرف‌کنندگان واقعی خدمات ارزشمندی ارائه می‌دهیم.

با ارائه مدارک لازم از جمله برگه سبز گمرک، ما توانسته‌ایم نظر و توجه زیادی از مشتریان و کشاورزان را به خود جلب کنیم. این امر به این دلیل است که به عنوان تنها واردکننده در منطقه شرقی کشور، ما با ارائه مدارک و تضمین از اصالت و آنالیز کود سولفات آمونیوم، به مشتریان خود خدمات ترخیص مستقیم از گمرک را ارائه می‌دهیم. توصیه ما به خرید مستقیم از وارد کننده آن و تحویل به موقع و راحت برای مشتریان که قصد خرید کود سولفات آمونیوم دانه شکری را در تناژ بالا دارند می باشد.

Rate this post

Originally posted 2021-07-10 16:29:49.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما