مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده سولفات آمونیوم کریستال

صادرات انواع سولفات آمونیوم کریستال ایرانی در بسته بندی هایی با درجه کیفی بسیار بالا به کشورهای حاشیه خلیج فارس و همچنین شرق آسیا در حال انجام پذیری است و این صنعت در کشور توانسته به سرعت رشد کرده و جایگاه خوبی را بدست آورد، برای دریافت لیست قیمت این محصول و همچنین گرفتن پاسخ سوالات خود در این زمینه می توانید با کارشناسان این مجموعه گفت وگو داشته باشید.

عرضه کننده سولفات آمونیوم کریستال

اطلاعاتی مختصر در مورد سولفات آمونیوم صنعتی

اطلاعاتی مختصر در مورد سولفات آمونیوم صنعتی استفاده اولیه سولفات آمونیوم مایع کریستال به عنوان کود خاکهای قلیایی است. در خاک یون آمونیوم آزاد می شود و مقدار کمی اسید تشکیل می دهد، تعادل pH خاک را کاهش می دهد، در حالی که ازت ضروری برای رشد گیاه کمک می کند.

مهمترین ضرر در استفاده از سولفات آمونیوم میزان کم آن ازت نسبت به نیترات آمونیوم است که هزینه حمل و نقل را بالا می برد. همچنین به عنوان یک ماده کمکی اسپری کشاورزی برای حشره کش های محلول در آب، علف کش ها و قارچ کش ها استفاده می شود، کود سولفات آمونیوم دارای بهترین ترکیب به منظور تشکیل اسیدهای آمینه و در نتیجه پروتئین ها در پسته، بادام و گردو برای پر شدن مغز این محصولات کشاورزی می باشد.

ویژگی های کود سولفات آمونیوم صنعتی عبارتند از: اصلاح کنندگی PH خاک های قلیایی، نمکی و آهکی افزایش مقاومت گیاه در برابر کم آبی بهترین جایگزین اوره به عنوان کود ازت جذب سریع گیاه به دلیل کریستاله بودن آن جلوگیری از زرد شدن و ریزش برگهای درختان افزایش رشد بهتر درختان افزایش و بالا بردن کیفیت محصولات کشاورزی مناسب برای مصرف انواع کشت های زراعی، باغی، صیفی و سبزی و مرکبات و…

مراکز پخش مستقیم سولفات آمونیوم کریستال

مراکز پخش مستقیم سولفات آمونیوم کریستال فروش و عرضه سولفات آمونیوم دانه شکری درجه یک به صورت آنلاین تنها با یک تماس، خرید تضمینی کود سولفات آمونیوم کریستال درجه یک به قیمت کامل ارزان را به صورت تلفنی در کمترین زمان انجام دهید، برای خرید عمده خود از تخفیف های استثنائی برخوردار شوید، ما با عرضه و پخش سولفات آمونیوم کریستال درجه یک توانسته ایم یکی از برترین وارد کنندگان و عرضه کنندگان کود سولفات آمونیوم دانه شکری به صورت مستقیم به مصرف کننده واقعی باشیم.

ما با ارائه مستندات لازم از جمله برگه سبز گمرک به منزله ترخیص مستقیم از گمرک و اصل بودن کالا توانسته این نظر مشتریان و کشاورزان زیادی را به خود جلب نماییم زیرا تنها وارد کننده در شرق کشور هستیم که با مستندات و تضمین آنالیز کود سولفات آمونیوم را به مشتریان خود عرضه می نماید. توصیه ما به خرید مستقیم از وارد کننده آن و تحویل به موقع و راحت برای مشتریان که قصد خرید کود سولفات آمونیوم دانه شکری را در تناژ بالا دارند می باشد.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید