عرضه کننده سولفات آمونیوم کیلویی

ایران جزء کشورهای فعال در زمینه تولید و صادرات محصولات صنعتی است. در این میان تولید و عرضه سولفات آمونیوم کیلویی با کیفیت عالی و مناسب با نیاز مصرف کننده صورت می‌گیرد.

عرضه کننده سولفات آمونیوم کیلویی

سولفات آمونیوم گرانوله چه مشخصاتی دارد؟

سولفات آمونیوم گرانوله چه مشخصاتی دارد؟ سولفات آمونیوم یک نمک معدنی است که مصارف صنعتی دارد. یکی از مهم‌ترین مصارف آن به عنوان کود کشاورزی می‌باشد. یک نوع آن سولفات آمونیوم گرانوله است.

سولفات آمونیوم گرانوله در کود های کشاورزی، بسیار پر مصرف و پر کاربرد است، به چند دلیل که یکی از آنها این است که در ترکیبات این کود ازت به کار رفته و باعث رشد بسیار سریع محصولات کشاورزی می شود. این کود برای رشد غلات، چای، برنج، چمن و انواع سبزیجات و سایر گیاهان مناسب است و به طور موثری در رشد این محصولات تاثیر می‌گذارد. گوگردی که به شکل سـولفات در ترکیبات این کود وجود دارد به همراه ازت باعث تنظیم PH خاک می شود و در جذب سـایر مواد مغذی خاک مثل آهن ، روی ، مس و منگنز تاثیر دارد

کود سولفات آمونیوم گرانوله سه نوع دارد:

  • شیمیایی
  • ارگانیک
  • بیولوژیک

نوع شیمیایی برای محصولاتی استفاده می شود که به صورت شیمیایی رشد می‌کنند و به منظور بالا بردن کیفیت و سرعت رشد از این نوع کود استفاده می‌کنند.

نوع ارگانیک برای محصولاتی است که کاملا به صورت طبیعی رشد میکنند و با هدف کیفیت بهتر استفاده می شود.

بیشتر بدانیم  توزیع کننده سولفات آمونیوم کیلویی

نوع بیولوژیک از بقیه انواع این کود حرفه ای تر است و باعث حاصل خیز شدن خاک می شود.

تولید کننده سولفات آمونیوم کیلویی

تولید کننده سولفات آمونیوم کیلویی با توجه به اینکه سولفات آمونیوم اسیدیته خاک را افزایش می‌دهد (یعنیPH خاک را کم می‌کند) بسیار مناسب شرایط خاک های ایران است به همین علت تولید سولفات آمونیوم در کشور رواج پیدا کرد.

خرید کود سولفات آمونیوم کیلویی از هر جای کشور قابل انجام است کارخانه های تولید کننده این محصول، سولفات آمونیوم را به صورت بسته بندی در کیسه هایی با وزن مشخص به فروش می‌رسانند. اینگونه بسته بندی ها برای حمل و نقل آسان مناسب است.سولفات آمونیوم کیلویی را می توانید با امنیت تمام حمل و نقل و جا به جا کنید

امروزه در بازار خرید و فروش محصولات صنعتی و کشاورزی مانند سولفات آمونیوم رشد زیادی دیده می شود و این رشد به علت کیفیت بالای محصولات و قیمت های مناسب آنهاست. میتوان گفت با عرضه سولفات آمونیوم کیلویی درجه یک نیاز خریداران تا حد زیاوی برطرف شده و با یک جستجوی اینترنتی و راحت، محصول برای خریدار ارسال می شود.

خربد سولفات آمونیوم به صورت کیلویی بسیار مقرون به صرفه است. این کود می تواند به رشد بهتر و سریع تر محصولات کشاورزی شما کمک کند.

برای خرید انواع سولفات آمونیوم کیلویی با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید

Rate this post

Originally posted 2021-06-28 12:42:48.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما