مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

فروشنده سولفات آمونیوم مرکبات

اگر می خواهید گیاهان شما رشد عالی و معجزه آسا داشته باشند با ما همراه باشید. فروشنده سولفات آمونیوم مرکبات این محصول را با قیمت عمده و مستقیم و با کیفیت بسیار مرغوب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

این محصول با قابلیت جذب بالای املاح معدنی و همچنین تنظیم پی اچ خاک در رشد و تقویت گیاه تاثیر گذار است.

فروشنده سولفات آمونیوم مرکبات

نحوه مصرف سولفات آمونیوم

نحوه مصرف سولفات آمونیوم برای اینکه خاک زمین های زراعی و باغات بتوانند به طرز اصولی تغذیه شوند و تقویت گردند از کود سولفات آمونیوم استفاده می شود. بر طبق یک قاعده کلی می توان در چند ماه ازین کود بهره برد.

در ابتدای بهار و اواخر آن، آخرین ماه تابستان و همچنین اولین ماه پاییز بهترین زمان برای دادن کود به زمین می باشد. نحوه مصرف سولفات باید متناسب و بر حسب نیاز خاک و گیاه و درختان باشد.

می توان این کود را در آب حل نمود و به صورت عادی روی خاک ریخت. یا اینکه از طریق لوله های آبیاری محلول را روی خاک پخش نمایید. البته طریقه سومی نیز برای استفاده این کود وجود دارد و آن نیز ایجاد چاله توی خاک است.

میزان کودی که برای مزارع و گلخانه ها و یا در جهت مصارف خانگی به کار میرود متفاوت است. وضعیت خاک و شرایط آب و هوایی مناطق با هم تفاوت دارند لذا برای استفاده باید این موارد را نیز در نظر گرفت. روی هم رفته باید اذعان کرد که این کود از کیفیت بسیار خوب و کارآمدی برخوردار است.

توزیع سولفات آمونیوم مرکبات

توزیع سولفات آمونیوم مرکبات سولفات آمونیوم مرکبات توسط مراکز پخش در بازار به شکل گسترده توزیع می شود و با قیمت عمده و مستقیم در دسترس مشتریان قرار می گیرد. توزیع سولفات آمونیوم با کیفیت بسیار مرغوبی انجام می شود و در برندهای معتبری به مشتریان ارائه می شود.

قیمت کلی با حذف واسطه ها فرصت بسیار خوبی را برای خریداران فراهم نموده تا بتوانند اقدام به یک خرید مرغوب و بهینه با قیمت اقتصادی کنند. این محصول با قیمت جزئی و کلی در بسته بندی گوناگون قابلیت فروش به بازار را دارد.

تولیدکنندگان با تولید این محصول و روانه کردن آن به بازار خدمت بزرگ و هدفمندانه ای به کشاورزان و مزرعه داران نموده اند چون با به کارگیری این کود راندمان کاری افزایش پیدا می کند و محصولات با کیفیت بهتری تولید می شوند.

قابلیت مصرف برای انواع گیاه هان و میوه ها را دارد. در صورتی که تمایل داشته باشید به اینکه اطلاعات دقیق تری را کسب نمایید پیشنهاد می کنم با واحد فروش وب ارتباط برقرار نمایید. قیمت ارائه شده بسیار مناسب و با صرفه اقتصادی است.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید