مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

فروشنده سولفات آمونیوم کریستال

از کودهای بسیار پرمصرف در کشور ما برای زمین های کشاورزی و باغات سولفات آمونیوم می باشد که به اشکال مختلف ارائه شده است. سولفات آمونیوم کریستال یکی از انواع پرمصرف این کود است که دارای 21 درصد ازت است و به همین دلیل نقش زیادی در رشد و نمو گیاهان دارد.

فروشنده سولفات آمونیوم کریستال این کود بسیار مفید را با حداقل قیمت ممکن ارائه می کند و به راحتی توسط خریداران این کود از سراسر کشور قابل سفارش و خرید می باشد.

فروشنده سولفات آمونیوم کریستال

روش مصرف سولفات آمونیوم کریستال

روش مصرف سولفات آمونیوم کریستال

کود سولفات آمونیوم در دو نوع گرانولی و کریستالی در بازار وجود دارند که از نظر نحوه مصرف تا اندازه ای با هم متفاوت هستند. نوع کریستالی این محصول به گونه ای فرموله شده است که بتواند به راحتی در دسترس گیاه قرار گیرد و برای این کار از قابیلت حل شدن بسیار بالایی در آب برخوردار است.

روش مصرف سولفات به صورت محلول مناسب تر می باشد به این شکل که می توان آن را هنگام آبیاری مصرف نمود تا کود سریع تر به ریشه های گیاه برسد و توسط آن جذب شود.

این کود را می توان در بشکه های بزرگ آب حل کرد و محلول حاصله را در استخر آب ریخت تا به این ترتیب کود همراه با آب و حین آبیاری در دسترس همه گیاهان قرار گیرد. همچنین می تواند برای تغذیه درختان با این کود هنگام آبیاری این کود را به صورت محلول و در پای درختان مورد نظر ریخت.

این روش دردسر بیشتری نسبت به کود گرانولی دارد اما دارای این مزیت بزرگ است که بلافاصله در دسترس گیاهان زراعی و درختان باغی قرار می گیرد.

مراکز عرضه سولفات آمونیوم کریستال

مراکز عرضه سولفات آمونیوم کریستال مراکز عرضه سولفات آمونیوم کریستال بهترین این محصول را با قیمت عالی و کیفیت تضمین شده در کیسه های مناسب قرار داده و آن را به آدرس خریداران ارسال می کنند.

در این مراکز کود مذکور در کیسه های پلی اتیلنی مرغوب قرار می گیرد تا از تاثیر عوامل محیطی مخرب و از جمله رطوبت به دور باشد.

ارتباط با این مراکز جهت تهیه این کود بسیار راحت است و از طریق همین وب سایت امکان پذیر است. در این وب سایت راه های ارتباطی با خریداران موجود است که از جمله آنها می توان به امکان برقراری ارتباط آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی اشاره کرد.

خرید از طریق برقراری تماس تلفنی راه حل دیگر ارتباط با این مراکز جهت سفارش این کود می باشد که باعث می شود کود با حداقل قیمت به دست خریدار برسد.

فروش این کود به صورت عمده است و خرید های با تناژ بالا با قیمت پایین تری قابل ارائه هستند.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید