خانه / کود کشاورزی / فروش عمده کود معدنی کشاورزی

فروش عمده کود معدنی کشاورزی

کود معدنی کشاورزی در بازار ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند که استفاده از آنها در این صنعت بسیار رایج است. فروش عمده انواع کود معدنی از طریق همین مرکز برای مشتریان انجام می شود.

کود معدنی کشاورزی

کود معدنی کشاورزی چیست؟

کود معدنی که در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد در واقع به صورت طبیعی استخراج می‌شود.
این نوع کودها در بازارهای تجاری به کود ارگانیک نیز معروف هستند. مصرف کود در صنعت کشاورزی با هدف تامین برخی از کمبود های خاک انجام می شود.
به دنبال این موضوع سلامتی و توان رشد بیشتری برای گیاه در خاک ایجاد می شود.
جالب توجه است که یکی از دغدغه‌های همیشگی و احساسی علاقمندان به گل و گیاه و صنعت کشاورزی داشتن اطلاعاتی در مورد انواع کود های مورد استفاده در این صنعت است.
در بازار انواع مختلفی از کودهای شیمیایی وجود دارند که هر یک باید با مشخصات کامل در مصارف مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

کود معدنی کشاورزی

انواع کودهای کشاورزی

اگر به تقسیم‌بندی کودهای کشاورزی بپردازیم می توانیم این نوع کودها را در دو بخش بزرگ و جامع تقسیم بندی کنیم:

  • کودهای کشاورزی طبیعی
  • کودهای کشاورزی مصنوعی

کودهای کشاورزی طبیعی در واقع موادی هستند که می توانند دارای هر دو نوع کمپلکس از مواد آلی و کانی های معدنی باشند به عبارت دیگر یک کود طبیعی و معدنی می‌توانند ماده آلی و معدنی داشته باشد و یا می تواند کانی های غیر عادی داشته باشد که در نهایت بازهم نام کود معدنی روی آن گذاشته می‌شوند.
کودهای معدنی در واقع می‌توانند به طور طبیعی در سنگ های کانی طبیعی یافت شوند و شامل چند یا چندین ماده مغذی ضروری باشند. در روند تولید کودهای معدنی از هیچ نوع اسید شیمیایی استفاده نمی شود.
کودهای شیمیایی و کود های مصنوعی در واقع در یک مسیر و فرآیندهای صنعتی تولید می‌شوند که استفاده از مواد شیمیایی و اسید ها در آنها دیده می شوند.

کود معدنی کشاورزی

فروش کود معدنی کشاورزی

همان طور که در بحث قبلی اشاره کردیم کودهای معدنی در واقع همان کودهای ارگانیک و آلی هستند که می توانند متشکل از مواد آلی بر پایه کربن باشند.
این نوع کودها در واقع از مواد زنده و یا بقایای زنده به دست می آیند که شامل فضولات حیوانی، پسماندهای گیاهی و دیگر فرآورده‌های متعدد ارگانیسم های زنده موجود در طبیعت می باشند.
فروش کود های معدنی کشاورزی در مقابل کودهای شیمیایی دارای بازار فروش بهتری است و این محصولات با قیمت های بیشتری نسبت به کودهای شیمیایی به فروش می‌رسند. و تفاوت قیمت این محصولات این است که کارایی آنها نیز در صنعت کشاورزی بسیار بهتر و مفید ترند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش: سعید حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: info@elisakod.ir

مطلب پیشنهادی

تولید کننده انواع اسید بوریک ایرانی

تولید اسید بوریک ایرانی در شرکتهایی چون شیمی کانه ایرانیان تهیه میشود از خلوص بالای برخوردار است و در تصفیه فلزات به عنوان ماده تمیز کننده به حذف ناخالصیهای نمونه کمک میکند. بوراتها به راحتی به آلایندههای اکسید فلزی در دمای پایین متصل میشوند تا از دست رفتن فلز گرانبهای طلا به حداقل میزان خود برسد. همچنین سبب کاهش فرسایش تجهیزات مورد استفاده در ذوب جهت تصفیه طلا میشود.

الیساکود