عرضه و فروش عمده انواع سولفات آمونیوم ارومیه

عرضه عمده سولفات آمونیوم ارومیه اصولاً به عنوان مکمل خاک در شرایطی که به نیتروژن و گوگرد نیاز است. و برای تأمین نیازهای گیاهان در حال رشد استفاده می شود.

مراکز خرید عمده سولفات آمونیوم ارومیه

اگرچه کود سولفات آمونیوم حاوی 21٪ نیتروژن است. و کودهای دیگری نیز وجود دارد. که نسبت بالاتری از نیتروژن دارند. نیتروژن موجود در کودهای سولفات آمونیوم هدر می رود. و بسیار کمتر از سایر کودهای ازته شسته می شود. از این رو شما می توانید برای خرید به سایت ما که فروشنده انواع سولفات آمونیوم ارومیه هستیم. مراجعه فرمایید.

شرکت تولیدی ما از مراکز خرید سولفات آمونیوم ارومیه می باشد. و این محصول پرکاربرد و پرخاصیت را با قیمت منصفانه و مقرون به صرفه به سراسر کشور توزیع می کند.

چون کیفیت این محصول بالاست و مشتریان بسیاری را جذب خود کرده است. و باعث شده مشتریان خارجی را خریدار محصول خود کند. و رشد فروش خود را بالا ببرد. از این رو شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید این محصول به وب سایت ما مراجعه کنید.

از آنجا که بیشتر خاک های کشاورزی ایران قلیایی هستند. استفاده از اوره به تنهایی می تواند در بسیاری از محصولات مشکل ایجاد کند. کود سولفات آمونیوم و همچنین خاصیت تنظیم کننده خاک آن توسط گیاهان جذب می شود. و علاوه بر تأمین نیتروژن مورد نیاز گیاه، از گوگرد به عنوان ماده مغذی نیز استفاده می شود.

خرید-عمده-سولفات-آمونیوم

کارخانه عرضه عمده سولفات آمونیوم ارومیه

کارخانه عرضه عمده سولفات آمونیوم ارومیه یکی از واحدهای تولیدی شرکت شیمیایی ارومیه می‌باشد و در شهر ارومیه، استان آذربایجان غربی واقع شده است. این کارخانه در زمینی به مساحت 150 هکتار و با ظرفیت تولید سالیانه 700 هزار تن سولفات آمونیوم، در حال فعالیت می‌باشد.

بیشتر بدانیم  مراکز عرضه کود سولفات آمونیوم

سولفات آمونیوم که به صورت پودری و گرانولی در دسترس است، در کارخانه سولفات آمونیوم ارومیه به روش های مختلفی تولید می‌شود. در روش تولید این کود، گاز آمونیاک (NH3) و گاز دی اکسید گوگرد (SO2) با یکدیگر واکنش داده و سپس تحت شرایط خاصی به سولفات آمونیوم تبدیل می‌شوند.

این کارخانه به عنوان یکی از مهمترین واحدهای تولید سولفات آمونیوم در کشور، از تجهیزات و فناوری های پیشرفته و استاندارد استفاده می‌کند و با اتکا به دانش فنی و تخصصی کارکنان خود، سعی در بهبود راندمان تولید و کیفیت محصولات خود دارد. همچنین، این کارخانه برای حفظ محیط زیست و رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی در فعالیت خود، از استانداردهای بین‌المللی پیروی می‌کند و سعی در کاهش آلودگی های محیطی و حفظ منابع طبیعی دارد.

استفاده از تولیدات کارخانه سولفات آمونیوم ارومیه، علاوه بر تامین نیازهای داخلی کشور، می‌تواند به عنوان یکی از مهمترین محصولات صادراتی کشور در حوزه صنایع شیمیایی شناخته شود.

کارخانه-عرضه-عمده-سولفات-آمونیوم

قیمت انواع کود آمونیوم سولفات

قیمت انواع کود آمونیوم سولفات متفاوت است و به عواملی مانند کیفیت، نوع بسته بندی، محل تولید و بازارفروش بستگی دارد. در ادامه قیمت برخی از انواع کود آمونیوم سولفات را ذکر می‌کنیم:

1- کود آمونیوم سولفات گرانول: این نوع کود سولفات آمونیوم در بسته بندی های 25 کیلوگرمی و 50 کیلوگرمی تولید می‌شود و معمولاً برای کشاورزی و باغداری استفاده می‌شود. قیمت این نوع کود آمونیوم سولفات در بازار، در حدود 300 تا 500 هزار تومان برای هر بسته 50 کیلوگرمی است.

2- کود آمونیوم سولفات پودری: این نوع کود در بسته بندی های 25 کیلوگرمی و 50 کیلوگرمی عرضه می‌شود و بیشتر برای استفاده در صنایع مختلف، مانند تولید قطعات گرانیت، سرامیک و … استفاده می‌شود. قیمت این نوع کود آمونیوم سولفات در بازار، در حدود 200 تا 400 هزار تومان برای هر کیسه 50 کیلوگرمی است.

بیشتر بدانیم  قیمت سولفات آمونیوم ارومیه به صورت فروش عمده

3- کود آمونیوم سولفات خالص: این نوع کود آمونیوم سولفات بدون هیچگونه افزودنی و در حجم های 1 تا 2 تنی تولید می‌شود. قیمت این نوع کود آمونیوم سولفات در بازار، در حدود 3 تا 4 میلیون تومان برای هر بسته 1 تنی است.

قیمت-انواع-سولفات-آمونیوم

موارد مصرف کود سولفات آمونیوم

کود سولفات آمونیوم یکی از انواع کودهای شیمیایی است که حاوی نیتروژن و گوگرد است و برای کشاورزی و باغداری به کار می‌رود. مصرف این نوع کود در برخی موارد به عنوان یکی از بهترین روش‌های تقویت خاک و افزایش عملکرد محصولات به شمار می‌رود. در ادامه برخی از موارد مصرف کود سولفات آمونیوم را ذکر می‌کنیم:

1- برای تقویت خاک: سولفات آمونیوم به عنوان یکی از کودهای شیمیایی حاوی نیتروژن و گوگرد مورد استفاده قرار می‌گیرد. گوگرد در کود سولفات آمونیوم به عنوان یکی از عناصر مورد نیاز برای رشد گیاهان و افزایش عملکرد محصول، نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند.

2- برای افزایش عملکرد محصولات: کود سولفات آمونیوم می‌تواند باعث افزایش تولید و بهبود کیفیت محصولات در برخی گیاهان شود. در واقع، این نوع کود با فراهم کردن نیتروژن به گیاه، رشد سریع و قوی را تضمین می‌کند که منجر به افزایش عملکرد محصولات می‌شود.

3- برای کشت محصولاتی مانند گندم، جو، سیب زمینی و چغندر قند استفاده می‌شود. به دلیل داشتن نیتروژن و گوگرد در ترکیبات خود، کود سولفات آمونیوم برای این محصولات مزیت خاصی دارد.

4- برای استفاده در شرایط کم آبی: به دلیل داشتن نیتروژن، کود سولفات آمونیوم می‌تواند برای کشت محصولاتی که در شرایط کم آبی رشد می‌کنند، مفید باشد. با فراهم کردن ترکیب مناسبی از عناصر مورد نیاز برای رشد گیاه، کود سولفات آمونیوم می‌تواند به حفظ رطوبت خاک کمک کند و در نتیجه، میزان آبیاری لازم برای رشد گیاهان را کاهش دهد.

5- برای اصلاح pH خاک: سولفات آمونیوم به دلیل داشتن خاصیت اسیدی، می‌تواند برای اصلاح pH خاک مورد استفاده قرار گیرد. این کود با کاهش pH خاک، برای گیاهانی که به خاک اسیدی نیاز دارند، مناسب است.

بیشتر بدانیم  پخش انواع سولفات آمونیوم صنعتی عمده

مشخصات قابل توجه سولفات آمونیوم پودری

از جمله کاربردهای سولفات آمونیوم پودری در بخش کشاورزی می توان به بهبود و کاهش PH خاک های قلیایی و آهکی، تأمین نیتروژن و گوگرد مورد نیاز برای رشد گیاه و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی اشاره کرد. روند کلی تولید سولفات آمونیوم واکنش اسید سولفوریک با آمونیاک است. که در آن مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه سولفات آمونیوم حاوی اسید سولفوریک و آمونیاک هستند.

سولفات آمونیوم عمدتا به عنوان کود شیمیایی در مزارع و محیط های کشاورزی استفاده می شود. بنابراین مقدار و روش کاربرد ممکن است با توجه به شرایط محیطی و نوع محصول کشاورزی متفاوت باشد. بنابراین، گریدها و انواع مختلفی از سولفات آمونیوم تولید و عرضه می شود.

مهمترین آن ها عبارتند از: گرانول های سولفات آمونیوم، پودر سولفات آمونیوم، سولفات آمونیوم بلوری و همچنین محلول سولفات آمونیوم.

انواع مختلف کودهای شیمیایی توسط کشاورزان برای رشد و نمو گیاهان استفاده می شود. مهمترین آن ها کودهای ازته از جمله اوره است. از آنجا که نیتروژن عامل مهمی در کشاورزی است. نسبت بالای این عنصر در اوره از نظر درصد نیتروژن این ماده در مقایسه با سایر کودهای ازته فاکتور مهمی است.

در این میان، نکته اصلی ویژگی های خاک کشاورزی و خواص قلیایی نیتروژن است. که استفاده بیش از حد آن مشکلات مختلفی را در خاک و آب های زیرزمینی ایجاد می کند.

و ضمن جلوگیری از افزایش قلیائیت خاک از مزایای دیگری نیز برای گیاه برخوردار است. همچنین سولفات آمونیوم نسبت به سایر کودها کمتر با آب هدر می رود. و در نتیجه آلودگی آب های زیرزمینی کمتر می شود.

5/5 – (1 امتیاز)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما