مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کود مرغی پلیت شده در سراسر کشور

 از جمله کودهای کاملی که در بازار یافت می شود کود مرغی پلیت شده می باشد. پلیت به معنای فراوری شده است و کود مرغی پلیت شده دارای  80 درصد کود مرغی به همراه ترکیب n.p.k می باشد. این کود برای انواع خاک ها مناسب بوده و دارای منبعی غنی از مواد آلی برای تقویت خاک می باشد. این کود با برتری نسبت به کودهای ارگانیک، با پیشرفته ترین روش ها و دستگاه ها و به صورت صد در صدی از کمپوست مرغی تهیه و تمامی خواص کود مرغی را دارا می باشد.

فروش کود مرغی پلیت شده در سراسر کشور

نحوه استفاده از کود مرغی پلیت شده

نحوه استفاده از کود مرغی پلیت شده برای مصرف کود مرغی پلیت شده ابتدا نیاز است آزمون تجزیه کود مرغی در هر هکتار انجام شود تا مقدار مصرف آن برای زمین زراعی به دست آید. زمان مصرف این کود در تمامی فصول سال امکان پذیر بوده اما در فصل پاییز بیشترین زمان برای آزاد سازی عناصر موجود در کود مرغی وجود دارد. این کود در فصل های تابستان و زمستان نیز استفاده می شود. بهترین زمان مصرف آن اواخر دی و اویل بهمن می باشد. برای مصرف این کود توصیه می شود تا قبل از کاشت با خاک شخم زده شده ترکیب شود تا از قرارگیری بذر با کود مرغی زیادی جلوگیری شود. به طور کلی از کود مرغی پلیت شده در زمان آماده سازی خاک برای کشت و باغبانی استفاده می شود.

مصرف درست و پخش مناسب این کود در زمین های زراعی از اهمیت زیادی برخوردار است. مقدار مصرف این کود بستگی به نوع خاک و مقدار آب در هر هکتار دارد. روش های کوددهی زمین های زراعی به طور کلی دو صورت سطحی و چالکود انجام می شود. روش سطحی روشی خوب و با هزینه کم بوده اما به دلیل معایبی که دارد روش چالکود نسبت به آن برتری دارد. روش چالکود مناسب خاک باغات و گلخانه ها می باشد.

قیمت عمده کود مرغی پلیت شده در بازار جهانی

قیمت عمده کود مرغی پلیت شده در بازار جهانی با توجه به آنالیز تولید و انواع عناصر موجود در کود مرغی پلیت شده قیمت آن متفاوت می باشد. قیمت کود مرغی پلیت شده در بازار های جهانی با توجه به برند، کیفیت و بسته بندی متفاوت می باشد. با این وجود شرکت های تولید کننده این محصول سعی دارند تا با عرضه کودی با کیفیت مرغوب و قیمتی مناسب توجه کشاورزان عزیز را به این کود غنی جلب نمایند. کود مرغی پلیت شده به صورت عمده  و هم به صورت جزئی به فروش می رسد. خریداران می توانند با خرید به صورت عمده این کالا از قیمت پایین تر این محصول بهره مند شود.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید