قیمت انواع سولفات آمونیوم برنج

سولفات آمونیوم برنج یک نمک معدنی و غیر آلی است که ساختاری شیمیایی دارد و از رنگ سفیدی برخوردار است. این ماده در صنعت کشاورزی و صنایع دیگر استفاده می شود. قیمت انواع سولفات در بازار بر اساس کیفیت و نوع آن مشخص می شود. در صورتی که فروش به صورت عمده انجام شود نرخ مناسب تری نسبت به نمونه های بسته بندی شده دارد. هر چه کیفیت این ماده بالاتر باشد علاوه بر کارایی بیشتر نرخ بیشتری هم به خود اختصاص می دهد.

قیمت انواع سولفات آمونیوم برنج

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم کریستالی

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم کریستالی سولفات آمونیوم کریستالی به صورت دانه هایی سفید رنگ و شفاف بوده که به کریستال های شیشه و براق شباهت دارد و بلوری شکل است‌. این محصول دارای ویژگی های مهمی بوده که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

  • این ماده به راحتی درون آب حل می شود به همین دلیل برای تولید کود شیمیایی بهترین گزینه است و می تواند تاثیرات مثبتی بر گیاهان به جای بگذارد.
  • این محصول به صورت پودری سفید رنگ بوده که با مواد دیگر هم ترکیب می شود و می تواند کیفیت آن را دو چندان کند.‌
  • بافت دانه ها متراکم بوده و در مقابل حرارت و رطوبت تغییر شکل داده و به مایع تبدیل می شوند.‌
  • در زمان آب شدن بدون رنگ می شود و به آب شباهت دارد اما غلیظ است.
  • ویژگی دیگر این ماده ماندگاری زیاد است که تا مدت طولانی با همان کیفیت و شکل اولیه باقی می ماند.
  • سولفات آمونیوم در واقع نوعی نمک معدنی بدون طعم است که در بیشتر صنایع استفاده می شود.
بیشتر بدانیم  صادرات سولفات آمونیوم همدان

پخش سولفات آمونیوم برنج به صورت مستقیم

پخش سولفات آمونیوم برنج به صورت مستقیم پخش سولفات آمونیوم برنج به صورت مستقیم در اقصی نقاط کشور باعث شده تا با کمترین هزینه به دست مصرف کنندگان برسد. تولید کننده با توزیع انواع سولفات به بازار در انتخاب مشتریان تاثیر زیادی می گذارد. آن ها می توانند در مقابل این انتخاب های گسترده خرید ایده آل و مورد نیاز خود را به راحتی انجام دهند.

نمایندگی ها بهترین واسطه بین تولید کننده و مصرف کننده هستند و محصول با کیفیت و ارزان قیمت را به صورت عمده از تولیدی خریداری کرده و در کمترین زمان در سراسر کشور پخش و توزیع می کنند تا مشتری به ان ها دسترسی داشته باشد و بتواند خرید خود را به راحتی انجام دهد.

این برند تولید داخل که بیشترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را دارد به خوبی توانسته اعتماد و رضایت مصرف کنندگان را جلب کند و بازار فروش را در دست بگیرد. در این بازار بزرگ و گسترده محصولات متنوعی ارائه می شود که حاکی از گستردگی فعالیت و سابقه درخشان این مرکز تولیدی است.

Rate this post

Originally posted 2021-05-17 13:40:16.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما