قیمت انواع سولفات آمونیوم جو

قیمت انواع سولفات آمونیوم جو را می‌توان به عنوان یکی از کودهای بسیار عالی در صنعت کشاورزی از طریق فروشنده معتبر این محصولات در بازار به دست آورد و خریداران می‌توانند بدون نیاز به واسطه ها به راحتی استعلام قیمت این محصول را انجام دهند.

قیمت کود در صورت سفارش عمده پایین ترین نرخ ممکن خواهد بود و این می‌تواند برای صادرکنندگان سولفات آمونیوم مذکور فرصت بسیار مناسبی باشد تا از فروش آن در بازارهای دیگر سود مناسبی به دست آورند.

قیمت انواع سولفات آمونیوم جو

ویژگی های سولفات آمونیوم شکری

ویژگی های سولفات آمونیوم شکری

سولفات آمونیوم شکری از جمله انواع اشکال این محصول در بازار است که از عناصر نیتروژن و گوگرد تشکیل شده است؛ این محصول می‌تواند به عنوان کود در زمین‌های کشاورزی کاربرد بسیار زیادی داشته باشد و میزان تولید را به طور چشمگیری افزایش دهد.

این محصول دارای ویژگی های منحصر به فردی است که برخی از آنها به طور خلاصه عبارتند از :

  • کمترین میزان رطوبت و بیشترین درصد ماده خشک در این کود وجود دارد و به همین خاطر در محیط های مرطوب به سرعت جذب کرده و از کیفیت آن کاسته می شود.
  • این محصول دارای رنگ سفید است و با وجود رنگ های دیگر در این کود می‌تواند به وجود ناخالصی در آن پی برده که از ارزش آنها می‌کاهد.
  • نسبت به نوع گرانوله از وزن کمتری دارد و در عین حال ذوب شدن آن با سرعت بیشتری صورت می گیرد.
  • سرعت حل شدن آن نسبت به انواع دیگر بیشتر است و کمترین میزان ناخالصی را دارا می باشد.
  • علاوه بر ارزش تغذیه ای بالا می‌تواند در بهبود خاک نیز تأثیرگذار بوده و به علت داشتن ph قلیایی می تواند در خاک های اسیدی نقش متعادل کننده و بافر را داشته باشد.
بیشتر بدانیم  صادرات سولفات آمونیوم کیلویی ایرانی به کشورهای همسایه

فروشگاه عرضه سولفات آمونیوم جو

فروشگاه عرضه سولفات آمونیوم جو فروشگاه عرضه سولفات آمونیوم جو اقدام به ارائه این محصول در کیسه‌های با وزن مشخص نموده است و از بهترین کیسه های پلی اتیلنی برای عرضه این محصول استفاده می‌کند؛ این فروشگاه اقدام به راه اندازی این وب سایت به عنوان فروشگاه مجازی نموده است تا نیاز خریداران به مراجعه حضوری را به طور کامل برطرف کند و آنها در هر مکان و زمان با مراجعه به این سایت اطلاعات مورد نیاز در مورد این کود را به دست آورده و در صورت تمایل پس از استعلام قیمت نسبت به سفارش آن اقدام کنند.

فروشگاه بهترین این کود را با کیفیت تضمینی به خریداران عمده و صادرکنندگان ارائه می نماید و آنها می توانند بدون محدودیت از نظر مقدار این کود برای آن در بازارهای مختلف بازاریابی نموده و در صورت نیاز و بدون محدودیت آن را برای آدرس خود درخواست دهند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن است با پایین ترین نرخ کود برای آنها ارسال شود.

Rate this post

Originally posted 2021-06-26 12:40:50.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما