قیمت انواع سولفات آمونیوم مایع

قیمت سولفات آمونیوم مایع به طور گسترده ای در مصارف آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد، بسیار بالا بوده چرا که سولفات آمونیوم نوعی نمک معدنی است. این نمک بصورت جامد در طبیعت وجود دارد.

نرخ و قیمت انواع مختلف سولفات آمونیوم مایع به درجه کیفی محصول، شکل بسته‌بندی، و شرکت تولیدکننده وابسته است. همچنین، حجم خرید نیز به طور مستقیم بر نرخ نهایی تأثیر می‌گذارد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر و دریافت پیشنهادات قیمت، می‌توانید با ما تماس حاصل یا به سایت‌ فروشگاهی ما مراجعه نمایید.

قیمت انواع سولفات آمونیوم مایع

ویژگی های سولفات آمونیوم مرکبات

ویژگی های سولفات آمونیوم مرکبات سولفات آمونیوم در واقع یک نوع ماده معدنی می باشد، که تاثیرات مثبت فراوانی بر روی رشد محصولات کشاورزی و درختان دارد و از آن به عنوان یک کود ازته استفاده می شود و می تواند به بهبود و افزایش محصولات کمک شایانی نماید.

یکی از انواع ویژه این محصول، کاربرد در درختان مرکبات است. اثرات مثبت سولفات آمونیوم مرکبات شامل کاهش میزان pH خاک و تعادل سطح اسیدی یا قلیایی بودن آن می‌باشد. این اقدامات به صورت مستقیم بر عملکرد درختان تأثیرگذار هستند، باعث بهبود شرایط خاک و افزایش توانایی جذب عناصر غذایی توسط درختان مرکبات می‌شوند.

در ضمن این نوع کود می تواند موادی چون گوگرد و ازت را که برای میوه دهی بهتر و بیشتر درختان مورد نیاز هستند را نیز به صوزت کامل تامین نماید و نیاز آن ها به این مواد معدنی را برطرف کند.

استفاده از این کود به شکل نهایی، به بهبود بازدهی درختان منجر می‌شود، اندازه میوه‌ها را افزایش می‌دهد و از پوسیدگی آن‌ها جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، توانایی مقاومت درختان در برابر آفات گیاهی نیز افزایش می‌یابد. این اقدامات در نهایت منجر به افزایش درآمد و سود بسیار بیشتر برای کشاورزان و باغداران می‌شود.

بیشتر بدانیم  مرکز سولفات آمونیوم گرانوله و خرید عمده آن

فروشگاه عرضه سولفات آمونیوم مایع

فروشگاه عرضه سولفات آمونیوم مایع

فروشگاه‌های فعال در زمینه توزیع سولفات آمونیوم، این محصول را به صورت محلول و مایع از کارخانه‌های معتبر تهیه نموده و در بسته‌بندی‌های اختصاصی، آماده‌سازی نموده و به مشتریان عرضه می‌کنند. تضمین کیفیت و اصالت محصولات این فروشگاه‌ها، به عنوان یکی از مهمترین ویژگی‌ها، از اعتماد مصرف‌کنندگان برخوردار است. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا خرید محصولات سولفات آمونیوم، با ما تماس بگیرید.

این فروشگاه ها به دلیل اینکه واسطه ای میان تولید کننده ها و مصرف کننده ها هستند. و محصولات را به صورت مستقیم عرضه می نمایند، در نتیجه کمترین میزان ارزش افزوده را برای فروش آن ها در نظر می گیرند. این محصولات را با نرخ بسیار مقرون به صرفه ای به مصرف کننده ها ارائه می دهند.

روش های مختلفی برای عرضه این محصولات در سطح کشور ما وجود دارد. یکی از این راه ها به کار گیری درگاه های آنلاین پخش و فروش می باشد.

در این راستا ما نیز در همین مجموعه شرایطی را برای شما فراهم کرده ایم. این محصولات را از راه دور سفارش دهید و آن ها را به وسیله پست برای شما ارسال می کنیم.

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2021-06-10 17:20:44.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما