قیمت انواع سولفات آمونیوم مایع

سولفات آمونیوم نام نوعی کود شیمیایی است، که به طور گسترده ای در تقویت کردن و بهبود محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد، این محصول به شکل های مختلفی تولید می شود، که یکی از آن ها محلول سولفات آمونیوم است.

نرخ و قیمت انواع مختلف سولفات آمونیوم مایع، به درجه کیفی محصول، شکل بسته بندی کردن آن و شرکت تولید کننده این محصول بستگی دارد، البته حجم خرید آن هم بر روی نرخ نهایی تاثیر می گذارد.

قیمت انواع سولفات آمونیوم مایع

ویژگی های سولفات آمونیوم مرکبات

ویژگی های سولفات آمونیوم مرکبات سولفات آمونیوم در واقع یک نوع ماده معدنی می باشد، که تاثیرات مثبت فراوانی بر روی رشد محصولات کشاورزی و درختان دارد و از آن به عنوان یک کود ازته استفاده می شود و می تواند به بهبود و افزایش محصولات کمک شایانی نماید.

یکی از انواع مختلف این محصول مخصوص درختان مرکبات است و تاثیری که سولفات آمونیوم مرکبات دارد، شامل کاهش دادن میزان ph خاک و متعادل کردن سطح اسیدی یا قلیایی بودن آن است، که به طور مستقیم بر روی عملکرد درختان تاثیر خواهد داشت.

در ضمن این نوع کود می تواند موادی چون گوگرد و ازت را که برای میوه دهی بهتر و بیشتر درختان مورد نیاز هستند را نیز به صوزت کامل تامین نماید و نیاز آن ها به این مواد معدنی را برطرف کند.

در نهایت این کود موجب بازدهی بیشتر درختان شده، سایز میوه ها را افزایش می دهد، از پوسیدگی آن ها جلوگیری می کند و آن ها را در برابر آفات گیاهی مقاوم می سازد و در نتیجه موجب کسب درآمد و سود خیلی بیشتری برای کشاورزان و باغداران می شود.

فروشگاه عرضه سولفات آمونیوم مایع

فروشگاه عرضه سولفات آمونیوم مایع فروشگاه های فعال در زمینه عرضه سولفات آمونیوم، این محصول را به صورت محلول و مایع از کارخانه های سازنده خریداری می کنند و در بسته بندی های بخصوصی برای فروش به مصرف کننده ها ارائه می دهند.

این فروشگاه ها به دلیل اینکه واسطه ای میان تولید کننده ها و مصرف کننده ها هستند و محصولات را به صورت مستقیم عرضه می نمایند، در نتیجه کمترین میزان ارزش افزوده را برای فروش آن ها در نظر می گیرند و این محصولات را با نرخ بسیار مقرون به صرفه ای به مصرف کننده ها ارائه می دهند.

روش های مختلفی برای عرضه این محصولات در سطح کشور ما وجود دارد، که یکی از این راه ها به کار گیری درگاه های آنلاین پخش و فروش می باشد.

در این راستا ما نیز در همین مجموعه شرایطی را برای شما فراهم کرده ایم، که این محصولات را از راه دور سفارش دهید و آن ها را به وسیله پست برای شما ارسال می کنیم.

Rate this post

Originally posted 2021-06-10 17:20:44.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما