مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز سولفات آمونیوم شکری

سولفات آمونیوم شکری نه تنها در بخش کشاورزی بلکه در سایر صنایع هم کاربردهای زیادی دارد که همین امر سبب شده که از این کود بیشتر استفاده شود.  مهمترین کاربردی که برای کود سولفات آمونیوم شکری ذکر شده، استفاده از آن به عنوان کود ازته کشاورزی است.  این کود حاوی مقادیر ازت و گوگرد است که  ۲۱% ازت به شکل یون آمونیوم  و ۲۴ درصد  گوگرد محلول در آب به شکل سولفات است. قیمت سولفات آمونیوم علاوه بر داشتن مزایای بالا به صرفه می باشد .

اهمیت کودها در رشد مطلوب گیاهان

گیاهان برای داشتن بیشترین عملکرد و رشد مطلوب  نیاز به یک سری مواد مغذی دارند از جمله این مواد می توان به نیتروژن یا ازت اشاره کرد که جزء یکی از عناصر پر مصرف برای رشد گیاه می باشد پس برای رشد مناسب بهتر است که گیاهان با موادی تغذیه شوند که این عناصر پر مصرف را داشته باشند خوشبختانه در سال های اخیر با پیشرفت قابل توجه در علوم کشاورزی و تولید کود و سم های شیمیایی بسیاری از نیازهای گیاهان و خاک  رفع شده است یکی از کودهای پر مصرف در کشاورزی کود سولفات آمونیوم شکری می باشد.

زمان مصرف سولفات آمونیوم در گندم

یکی از نکات بسیار مهم در کود دهی توجه به زمان مصرف آن می باشد که این زمان بسته به شرایط آب و هوایی و نوع محصول متفاوت می باشد بهترین زمان مصرف کود سولفات آمونیوم شکری برای گندم در اوایل رشد آن می باشد زیرا گندم در اول رشد برای رشد بهتر نیاز به دریافت نیتروژن دارد. بسته به شرایط آب و هوایی گندم در اوایل پاییز  یا زمستان کشت می شود و با مساعد شدن شرایط از بهار رشد خود را از سر گرفته که بهترین زمان برای کود دهی سولفات آمونیوم در اوایل بهار می باشد که بسته به اینکه زمین آبی یا به صورت دیم باشد هم زمان مصرف کود متفاوت می باشد. زیرا در زمین های دیمی بهترین زمان برای کود دهی قبل از شروع بارش می باشد

تولید کنندگان سولفات آمونیوم شکری

خوشبختانه در سال های اخیر با پیشرفت قابل توجهی از لحاظ علمی و تکنولوژی در صنعت کشاورزی داشته ایم و شرکت های معتبری به تولید بسیاری از کودهای شیمیایی می پردازند. مهمترین ویژگی و مزایایی که این کودها از جمله کود سولفات آمونیوم شکری، سولفات آمونیوم مایع  دارد این است که بسیار مناسب برای خاک های ایرانی می باشد.

یکی از شرکت های معتبر در زمینه خرید و فروش کودهای کشاورزی شرکت الیسا کود می باشد که به علت بالا بودن کیفیت و مرغوبیت کالاهای ارائه دهنده و قیمت مناسب و به صرفه  در آینده ای نه چندان دور در صنعت کشاورزی در زمینه تولید و خرید و فروش کودهای شیمیایی رهبری بازار را به عهده می گیرد و برای خرید قابل اطمینان، خرید اینترنتی هم در دستور کار خود قرار داده و با مشاوره دادن در مورد محصول مورد نیاز کمک شایانی به مشتریان خود می کند.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید حسینی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129732636

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید