مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

قیمت سولفات آمونیوم شیراز

یکی از مهم ترین انواع کودهای شیمیایی که صنعت کشاورزی جهت افزایش عملکرد گیاهان زراعی و باغی مورد استفاده قرار می گیرد سولفات آمونیوم است.

سولفات آمونیوم شیراز یکی از بهترین انواع این محصول به شمار می ‌رود که با قیمت ارزان به دست خریداران نهایی یعنی کشاورزان و باغداران ارائه می ‌شود. قیمت این محصول به دلیل عدم وجود واسطه ها پایین ترین نرخ ممکن است و خریداران عمده می ‌توانند این محصول را برای هر نقطه از کشور درخواست کنند.

قیمت سولفات آمونیوم شیراز

نحوه مصرف کود سولفات آمونیوم

نحوه مصرف کود سولفات آمونیوم استفاده از کود سولفات آمونیوم برای تقویت خاک انواع زمین های کشاورزی و باغات لازم است. برای مصرف دقیق این محصول ابتدا باید آزمون خاک را انجام داده تا به میزان کمبودهای موجود در زمین زراعی پی برد.

این کود می تواند دو عنصر نیتروژن و گوگرد را در اختیار خاک قرار دهد و چنانچه پس از بررسی نتیجه آزمون خاک استفاده از این کود لازم شد باید میزان دقیق این کود به ازاء هر هکتار مشخص گردد.

نحوه مصرف کود سولفات آمونیوم با توجه به نوع کاربرد متفاوت است. به طور معمول با توجه به بافت خاک های ایران در هر هکتار زمین کشاورزی حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ کیلوگرم از کود سولفات آمونیوم مورد نیاز است که باید قبل از کاشت و بعد از شخم زدن زمین مورد استفاده قرار بگیرد و در زمین پاشیده شود.

در مورد باغ ها نیز به ازاء هر درخت باید یک کیلو گرم سولفات آمونیوم را به صورت چال کود در کنار درخت زیر خاک قرار داد تا به تدریج مورد استفاده درخت قرار بگیرد.

میزان استفاده از این کود در مورد گیاهان گلخانه ای نیز برای هر بوته گیاه حدود ۱۵ گرم می باشد و در مورد خاک های باغچه نیز می توان برای هر متر مربع ۲۵ گرم از کود سولفات آمونیوم را مصرف کرد.

بازار فروش سولفات آمونیوم شیراز

بازار فروش سولفات آمونیوم شیراز مصرف سولفات آمونیوم شیراز به عنوان یکی از کودهای شیمیایی برتر در کشور سالانه بسیار زیاد است و کشاورزان و باغداران بزرگ و کوچک از سراسر کشور برای رشد مناسب گیاهان زراعی و باغی خود به این محصول نیاز دارند.

برای سفارش این محصول از بازار فروش سولفات آمونیوم می توان از طریق همین وب سایت با فروشنده این کود شیمیایی ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز در مورد این کود از قبیل قیمت و نحوه مصرف آن را به صورت آنلاین از فروشنده دریافت کرد.

خریداران می ‌توانند در تماس مستقیم با این فروشنده از راه ارتباطی تلفنی مشاوره و راهنمایی لازم را در مورد نحوه استفاده از این کود به دست آورده و با استعلام قیمت این کود نسبت به سفارش آن به صورت عمده اقدام نمایند تا در کیسه های ۵۰ کیلویی پلی اتیلنی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آدرس آنها ارسال و به آنها تحویل داده شود.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید