مراکز فروش سولفات آمونیوم ذرت

فروش سولفات آمونیوم ذرت توسط شرکتهای تولید کننده و یا عاملین پخش آنها در دو گروه خصوصی و دولتی انجام میگیرد. آیا تا به حال درباره ی  سولفات آمونیوم ذرت چیزی به گوشتان خورده؟ یا اینکه می خواهید کاربردهای این محصول را بدانید؟ در این مقاله می خواهیم شما رو با کود سولفات آمونیوم بیشتر آشنا کنیم ، پس همراه ما باشید تا پایان این مقاله جذاب و خواندنی.

سولفات آمونیوم نوعی نمک معدنی است که بیشتر به عنوان کود استفاده می شود. این نمک معدنی متشکل از ۲۴% گوگرد و ۲۱% نیتروژن است. این کود به دلیل سازگاری بیشتر برای زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

سولفات آمونیوم

روش تشخیص کود سولفات آمونیوم اصل

همانطور که میدانید یکی از این نیازهای گیاهان، غذای آنها است. اکثر کشاورزان این نیاز غذایی گیاهان را نمی شناسند که این کم اطلاعی باعث می شود تا محصول کم و بی کیفیتی داشته باشند.

در گیاهان، به ویژه ذرت، بخش اصلی تجمع عناصر غذایی از مرحله گلدهی تا دانه رخ می‌دهد. در این مرحله، بین ۵۰ تا ۹۰ درصد از فسفر و نیتروژن از ساقه و برگ‌ها به سمت دانه منتقل می‌شود.

اگر گیاهان در مرحله نخست رشد، عناصر غذایی را به‌صورت کافی جذب نکنند، این موضوع می‌تواند تأثیر منفی بر عملکرد و کیفیت محصول داشته باشد. با توجه به این مطالب، آشنایی با مراحل رشد فیزیولوژیکی گیاه و میزان جذب غذایی در هر مرحله، امری بسیار حیاتی و اساسی است.

بیشتر بدانیم  سولفات آمونیوم پودری تولیدی شیراز | سولفامون

سولفات آمونیوم ذرت

تامین کننده سولفات آمونیوم

این محصول یکی از غنی ترین کودها از لحاظ نیتروژن است. کود سولفات آمونیوم ذرت در رشد و تغذیه ی گیاه نقش مهم و اساسی دارد. این کود پر کاربرد مانند هر محصول دیگری به دو شکل تامین می شود، یا توسط شرکت های داخلی تولید می شوند یا به صورت وارداتی وارد کشور می شود.

به طور معمول، کودهای این نوع باید از مراحلی عبور کنند تا به دست مصرف‌کننده برسند. اما در برخی مواقع، این فرآیند می‌تواند به سوءاستفاده و جایگزینی کود تقلبی به جای نوع اصلی آن منجر شود.

آشنای با تولید کنندگان این نوع کود به خریداران این امکان را می دهد که با قیمت مقرون به صرفه کود اصلی را تهیه کنند.

تامین کننده سولفات آمونیوم

فروش سولفات آمونیوم ذرت

در حال حاضر، تعداد زیادی از دلالان و افرادی که به دنبال کسب سود هستند، فرصت‌های فراوانی در بازار خرید و فروش کود کشاورزی را پیگیری می‌کنند. این واقعیت موجب تمایل به انجام تقلب در زمینه کود سولفات آمونیوم، یکی از اجزای اصلی کشت ذرت و افزایش بیش از پیش آن برای کشاورزان موجب نگران‌ی است.

تشخیص این که کود واقعی چگونه است، از ظاهر آن به تنهایی کار دشواری است؛ بنابراین، راه‌حل مناسب تشخیص اصلی بودن آن این است که نمونه‌های آن توسط کارشناسان متخصص در آزمایشگاه‌های کود و سم تحلیل شوند و میزان مواد موجود در آن بررسی گردد.

فروش سولفات آمونیوم ذرت

جهت خرید و تامین سولفات ذرت اصل و با کیفیت می توانید به وب سایت ما به نشانی www.elisakod.ir  مراجعه نمایید.

مراکز توزیع کود سولفات آمونیوم برای کشت ذرت

مراکز توزیع کود سولفات آمونیوم برای کشت ذرت نقش حیاتی در تأمین این ماده اساسی برای کشاورزان دارند. این مراکز به عنوان منابع اصلی تأمین کودهای مورد نیاز برای کشت ذرت عمل می‌کنند و از طریق شبکه توزیع گسترده‌ای این کودها را به کشاورزان ارائه می‌دهند. با توجه به اهمیت فسفر و نیتروژن برای رشد و توسعه گیاهان، کود سولفات آمونیوم به عنوان یکی از محصولات اصلی و پراستفاده در کشاورزی مطرح است. این مراکز توزیع علاوه بر فراهم کردن این کود به کشاورزان، نیازهای مختلف مربوط به اطلاعات فنی و مشاوره‌ای نیز را برطرف می‌کنند. با توجه به ارتقاء سطح فناوری در کشاورزی، این مراکز نیز تلاش می‌کنند تا با ارائه خدمات متنوع و با کیفیت، نقش مؤثری در بهبود عملکرد و سودآوری کشاورزان داشته باشند.

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2021-10-27 16:43:02.

بیشتر بدانیم  عرضه سولفات آمونیوم گندم با مرغوب ترین کیفیت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما