مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

مراکز فروش سولفات آمونیوم ذرت

آیا تا به حال درباره ی ماده ی سولفات آمونیوم ذرت چیزی به گوشتان خورده است؟ یا اینکه می خواهید کاربردهای این محصول را بدانید؟ در این مقاله می خواهیم شما رو با کود سولفات آمونیوم بیشتر آشنا کنیم ، پس همراه ما باشید تا پایان این مقاله جذاب و خواندنی.

سولفات آمونیوم نوعی نمک معدنی است که بیشتر به عنوان کود استفاده می شود. این نمک معدنی متشکل از ۲۴% گوگرد و ۲۱% نیتروژن است. این کود به دلیل سازگاری بیشتر برای زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

سولفات آمونیوم

روش تشخیص کود سولفات آمونیوم ذرت اصل

همانطور که میدانید یکی از این نیازهای گیاهان، غذای آنها است. اکثر کشاورزان این نیاز غذایی گیاهان را نمی شناسند که این کم اطلاعی باعث می شود تا محصول کم و بی کیفیتی داشته باشند.

بخش عمده ی تجمع عناصر غذایی در گیاهان به خصوص ذرت بین مرحله گلدهی تا رسیدن دانه است. ۵۰ تا ۹۰ درصد فسفر و نیتروژن در گیاهان در مرحله گلدهی از ساقه و برگ به طرف دانه حرکت می کند. اگر گیاهان در مرحله نخست رشد، از لحاظ جذب عناصر غذایی تامین نشوند، بر روی عملکرد و کیفیت محصول تاثیر منفی میگذارد. با توجه به مطالب ذکر شده، آشنایی با مرحله ی رشد فیزیولوژیکی گیاه در میزان جذب غذایی در هر مرحله بسیار با اهمیت است.

سولفات آمونیوم ذرت

تامین کننده سولفات آمونیوم ذرت

این محصول یکی از غنی ترین کودها از لحاظ نیتروژن است. کود سولفات آمونیوم ذرت در رشد و تغذیه ی گیاه نقش مهم و اساسی دارد. این کود پر کاربرد مانند هر محصول دیگری به دو شکل تامین می شود، یا توسط شرکت های داخلی تولید می شوند یا به صورت وارداتی وارد کشور می شود.

معمولاٌ این کود تا رسیدن به دست مصرف کننده باید مراحلی را طی کند که این امر در بعضی مواقع موجب سوء استفاده و جایگزین کردن کود تقلبی به جای نوع اصلی آن می شود.

آشنای با تولید کنندگان این نوع کود به خریداران این امکان را می دهد که با قیمت مقرون به صرفه کود اصلی را تهیه کنند.

فروش سولفات آمونیوم ذرت

امروزه دلال ها و افراد سود جو فراوانی برای خرید و فروش این کود کشاورزی وجود دارند که این موضوع باعث شده تا شناخت کود سولفات آمونیوم ذرت اصلی از نوع تقلبی برای کشاورزان به یک دغدغه تبدیل شود. تشخیص اصل بودن این کود از روی ظاهر، کمی دشوار است، تنها راه حل تشخیص اصل بودن آن، باید توسط افراد متخصص در آزمایشگاه های کود و سم داده شود که میزان درصد مواد در کود را مورد بررسی قرار می دهند.

جهت خرید و تامین سولفات ذرت اصل و با کیفیت می توانید به وب سایت ما به نشانی www.elisakod.ir  مراجعه نمایید.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.