مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

مرکز فروش سولفات آمونیوم کیلویی ایرانی

یکی از مهم ترین نمک های معدنی مورد استفاده در مصارف صنعتی سولفات آمونیوم ایرانی می باشد که کارایی بسیاری دارد؛ از جمله در کشاورزی که به عنوان یکی از برترین کودهای شیمیایی در این صنعت شناخته می شود.

سولفات آمونیوم به دلیل مصرف انرژی کمی که دارد در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد زیرا به راحتی به گیاهان مختلف جذب شده و به دلیل گوگردی که در آن وجود دارد ph خاک را تنظیم کرده و به جذب آسان دیگر ریزمغذی هایی مانند آهن، روی، مس و…. کمک می کند.

موارد کاربرد سولفات آمونیوم ایرانی

به دلیل وجود ۲۱درصد نیتروژن و ۲۴ درصد گوگرد در سولفات آمونیوم ایرانی، این ماده به یکی از پرکاربرد ترین کودهای مورد استفاده در صنعت کشاورزی تبدیل شده است؛ این کود با وجود مزایای بسیاری که دارد باعث رشد و پیشرفت بی نظیری در صنعت کشاورزی شده و به رشد بهتر محصولات در این صنعت کمک فراوانی کرده است.

این ماده توانسته جایگزین بسیار مناسبی برای کود اوره باشد و تولید محصولی مانند برنج را تا ۸۰۰ کیلوگرم در هر هکتار افزایش دهد و از این رو نیز فروش سولفات آمونیوم ایرانی بیش از پیش رو به افزایش است.

سولفات آمونیوم اولین انتخاب تمامی کشاورزان برای کاشت محصولاتی مانند پسته، برنج، مرکبات، ذرت، کلزا، پنبه، سیب زمینی و گندم می باشد زیرا برای کشاورزان ثابت شده است که استفاده از این کود می تواند در رشد بهتر محصولات بسیار کمک کننده باشد.

خصوصیات سولفات آمونیوم

توزیع مستقیم سولفات آمونیوم ایرانی

امروزه به دلیل فواید زیاد این کود شیمیایی و میزان تقاضای بالایی که در برای آن وجود دارد کارخانه های داخلی زیادی به توزیع سولفات ایرانی پرداخته و این ماده پر خاصیت را برای افراد تولید می کنند.

افراد مختلف برای خرید سولفات آمونیوم ایرانی می توانند به دو صورت حضوری و اینترنتی اقدام کرده و مقدار کود مورد نیاز خود را خریداری کنند. البته که گزینه ی بهتر برای خرید به صرفه ی سولفات ایرانی مراجعه به کارنجات اصلی تولید آن ها می باشد؛ زیرا بدین صورت خرید کود مورد نظر بدون واسطه ی هیچ فروشنده ای انجام می شود و در نهایت قیمت اصلی برای خریدار کمتر تمام خواهد شد.

با خرید حضوری سولفات، خریداران به خوبی می توانند از کیفیت کالای مورد نظر خود اطمینان حاصل کرده و سپس برای خرید آن اقدام کنند؛ با خرید اینترنتی این کالا نیز می توان بسیاری از مشکلات مانند ترافیک جاده ای در شهرهای بزرگ، اتلاف وقت و ….پشت سر گذاشت و در نهایت نیز خرید خوبی را تجربه کرد. هر مشتری باید با توجه به شرایط خود برای خرید حضوری یا اینترنتی اقدام کند.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.