فروش سولفات آمونیوم کیلویی ایرانی با قیمت عمده

یکی از مهم ترین نمک های معدنی مورد استفاده در مصارف صنعتی سولفات آمونیوم کیلویی ایرانی می باشد که کارایی بسیاری دارد؛ از جمله در کشاورزی که به عنوان یکی از برترین کودهای شیمیایی در این صنعت شناخته می شود.

سولفات آمونیوم به دلیل مصرف انرژی کمی که دارد در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا به راحتی به گیاهان مختلف جذب شده و به دلیل گوگردی که در آن وجود دارد ph خاک را تنظیم کرده و به جذب آسان دیگر ریزمغذی هایی مانند آهن، روی، مس و…. کمک می کند.

اثر سولفات آونیوم کیلویی ایرانی

موارد کاربرد سولفات آمونیوم ایرانی

به دلیل وجود ۲۱درصد نیتروژن و ۲۴ درصد گوگرد در سولفات آمونیوم ارومیه ایرانی، این ماده به یکی از پرکاربرد ترین کودهای مورد استفاده در صنعت کشاورزی تبدیل شده است؛ این کود با وجود مزایای بسیاری که دارد باعث رشد و پیشرفت بی نظیری در صنعت کشاورزی شده. همچنین به رشد بهتر محصولات در این صنعت کمک فراوانی کرده است.

این ماده توانسته جایگزین بسیار مناسبی برای کود اوره باشد. تولید محصولی مانند برنج را تا ۸۰۰ کیلوگرم در هر هکتار افزایش دهد. و از این رو نیز فروش سولفات آمونیوم ایرانی بیش از پیش رو به افزایش است.

سولفات آمونیوم اولین انتخاب تمامی کشاورزان برای کاشت محصولاتی مانند پسته، برنج، مرکبات، ذرت، کلزا، پنبه، سیب زمینی و گندم می باشد. استفاده از این کود به رشد بهتر محصولات بسیار کمک می‌کنند.

خصوصیات سولفات آمونیوم

توزیع مستقیم سولفات آمونیوم

امروزه شاهد استقبالی بی‌نظیر از سولفات ایرانی در میان کشاورزان و باغداران هستیم. این کود شیمیایی با فواید بی‌شماری که برای زمین و گیاهان به ارمغان می‌آورد.

بیشتر بدانیم  پخش کننده سولفات آمونیوم کریستال

افراد مختلف برای خرید سولفات آمونیوم ایرانی می توانند به دو صورت حضوری و اینترنتی اقدام کرده و مقدار کود مورد نیاز خود را خریداری کنند. البته که گزینه ی بهتر برای خرید به صرفه ی سولفات ایرانی مراجعه به کارنجات اصلی تولید آن ها می باشد؛ زیرا بدین صورت خرید کود مورد نظر بدون واسطه ی هیچ فروشنده ای انجام می شود و در نهایت قیمت اصلی برای خریدار کمتر تمام خواهد شد.

سولفات آمونیوم 50 کیلویی

با خرید حضوری سولفات، خریداران به خوبی می توانند از کیفیت کالای مورد نظر خود اطمینان حاصل کرده و سپس برای خرید آن اقدام کنند؛ با خرید اینترنتی این کالا نیز می توان بسیاری از مشکلات مانند ترافیک جاده ای در شهرهای بزرگ، اتلاف وقت و ….پشت سر گذاشت و در نهایت نیز خرید خوبی را تجربه کرد. هر مشتری باید با توجه به شرایط خود برای خرید حضوری یا اینترنتی اقدام کند.

سولفات آمونیوم ایرانی

سولفات آمونیوم ایرانی، کودی با ارزش و پرمصرف است که نقشی حیاتی در افزایش حاصلخیزی خاک و رشد گیاهان ایفا می‌کند. این گوهرِ زمین حاصلخیز، مزایای بی‌شماری برای کشاورزان و باغداران به ارمغان می‌آورد:

1. منبع غنی نیتروژن و گوگرد:

سولفات آمونیوم حاوی 21 درصد نیتروژن و 24 درصد گوگرد است که برای رشد و شادابی گیاهان ضروری هستند. نیتروژن عنصری کلیدی در ساخت پروتئین و اسیدهای نوکلئیک است و گوگرد به تشکیل پروتئین، کلروفیل و ویتامین‌ها کمک می‌کند.

2. افزایش رشد رویشی:

سولفات آمونیوم با تامین نیتروژن مورد نیاز گیاه، به رشد سریع و قوی شاخه‌ها و برگ‌ها کمک می‌کند.

بیشتر بدانیم  فروش و عرضه مستقیم کود سولفات آمونیوم جو

3. بهبود کیفیت و کمیت محصولات:

این کود با افزایش فتوسنتز و جذب مواد مغذی، به افزایش کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی منجر می‌شود.

4. مناسب برای انواع خاک:

سولفات آمونیوم در خاک‌های اسیدی، قلیایی و خنثی قابل استفاده است و به تنظیم pH خاک کمک می‌کند.

5. قیمت مناسب:

سولفات آمونیوم ایرانی در مقایسه با کودهای مشابه خارجی، قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه‌ای دارد.

6. تولید داخلی:

این کود در داخل کشور تولید می‌شود و به راحتی در دسترس کشاورزان و باغداران ایرانی قرار دارد.

7. کاربرد آسان:

سولفات آمونیوم به صورت پودر یا گرانول موجود است و به راحتی می‌توان آن را به خاک اضافه کرد.

8. سازگاری با محیط زیست:

سولفات آمونیوم در مقایسه با سایر کودهای ازته، اثرات مخرب کمتری بر محیط زیست دارد.

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2021-08-24 08:37:44.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما