مشخصات کود گوگرد زرکوه + قیمت خرید

کود گوگرد معدنی زرکوه گرمسار که نوعی کود معدنی گوگردی ارگانیک است. در معادن شهرستان گرمسار واقع در استان سمنان با درصد گوگرد محلول قابل توجه بیش از 20 درصد که حاصل از فعالیت های باکتریایی است فرآوری می شود.

کود گوگرد معدنی زرکوه

گوگرد معدنی زرکوه تنها گوگردی معدنی است. که بیش از 20 درصد گوگرد محلول را داراست. همچنین علاوه بر گوگرد حاوی عناصر میکرو برای تغذیه گیاهان می باشد.

این کود یک اصلاح کننده برای خاک های قلیایی و آهکی می باشد. و حاصل خیزی زمین های زراعی را افزایش داده. و کشت محصولات در آن را ممکن می کند. همچنین وجود عنصر گوگرد در این کود افزایش میزان فسفر مورد نیاز گیاهان را موجب می شود.

به هنگام کوددهی به روش آبیاری در استفاده از این کود عناصر سنگین آب مصرفی را نیز کاهش می دهد.

کود گوگرد معدنی زرکوه

مشخصات کود گوگرد معدنی زرکوه

گوگرد معدنی زرکوه به صورت طبیعی به دست می آید. و ناخالصی در آن وجود ندارد. جهت استفاده در کشاورزی برای افزایش رشد محصولات مطلوب ترین گزینه انتخابی به عنوان کود کشاورزی می باشد. همچنین قابلیت بهبود نوع خاک را دارند. و شرایط را جهت کشت محصولات محیا می کنند.

در صورتی که گوگرد های پالایشگاهی از مشتقات نفتی ساخته می شوند. و بیشتر در صنایع کاربرذ دارند. استفاده از آن ها در کشاورزی مناسب نمی باشد. و نه تنها باعث بهبود شرایط رشد محصولات نمی شود. بلکه آسیب جدی به آن ها وارد می کند. و موجب خشکی ریشه درختان و گیاهان می شود.

بیشتر بدانیم  قیمت فروش کود کشاورزی نانو

گوگرد های پالایشگاهی به هیچ عنوان در خاک تجزیه نمی شوند. و فقط موجب آسیب به ریشه محصولات می شوند.

مشخصات کود گوگرد معدنی زرکوه

قیمت گوگرد پودری معدنی

گوگرد پودری معدنی به نسبت گوگردهای مایع و گرانول ارزانتر می باشد. گوگردهای معدنی بدلیل نحوه تولید آن قیمت پائینی دارند. این نوع گوگردهای معدنی بصورت فله عرضه می شوند.

گوگرد معدن زرکوه گرمسار کیفیت و درصد خلوص بالاتری نسبت به دیگر گوگرد های معدنی دارد. جهت خرید کود گوگرد زرکوه گرمسار با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

قیمت گوگرد معدنی زرکوه

نکات ضروری خرید گوگرد معدنی

در خرید کود گوگرد معدنی زرکوه باید حتما به برند گوگرد معدنی زرکوه روی محصول توجه داشته باشید. تا محصولی با کیفیت جهت حل مشکلات محصولات کشاورزی خود داشته باشید.

با مصرف این کود در طی مدت زمان بسیار کم در ظاهر محصولات تغییرات شگفت انگیزی را مشاهده خواهید کرد. برای مثال قبل از استفاده از این کود اگر مشکل زردی برگ های تازه رشد کرده درختان را داشتید. این مشکل به طور کامل حل خواهد شد. و حتی سبزینگی برگ ها بهتر و بیشتر می شود.

همچنین شاخه هایی که به شدت ضعیف شده بودند. و به راحتی دچار شکستگی می شدند. با مصرف این کود شاخه هایی با رشد بیشتری را مشاهده خواهید کرد.

گوگرد معدنی زرکوه در کنار کیفیت منحصر بفرد نتایج قابل توجهی را بدنبال داشته است. استفاده از این کود در کشت غلات باعث افزایش محصول و بالا رفتن کیفیت محصول تولیدی خواهد شد. تنوع بسته بندی نیز شاخصه ای دیگر است. دانه بندی گوگرد زرکوه بنحوی است که هم بصورت خاکی و هم محلول پاشی مورد استفاده می باشد.

3/5 – (2 امتیاز)

Originally posted 2022-11-23 06:02:31.

بیشتر بدانیم  فروش کود گوگرد مایع کشاورزی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما