هالوکسی فوپ آرمتیل 8/10% و عرضه مستقیم آن در کشور

امروزه کشاورزی هالوکسی فوپ آرمتیل 8/10% دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد که دارای مشکلات زیادی هستند. یکی از این مشکلات انواع علف هرز می باشند که باعث آسیب رساندن به کیفیت گیاهان می شوند. به همین دلیل علف کش ها برای از بین بردن آن ها تولید شده اند.

تولید هالوکسی فوپ آرمتیل 8/10% عمده توسط شرکت ها و کارخانه های زیادی در ایران و کشور های دیگر صورت می گیرد. این علف کش توسط برگ ریشه جذب می شود و قابلیت انتقال محدود در گیاه را دارد. یکی از مزیت های کاربردی گالانت سوپر نسبت به دیگر علف کش ها، کارایی آن در درجه حرارتی نسبتا پایین است. کود اسید هیومیک مایع یکی از کود هایی می باشد که ممکن است سبب رشد این علف ها شود.

هالوکسی فوپ آرمتیل

عرضه مستقیم هالوکسی فوپ آرمتیل 8/10% در کشور

عرضه مستقیم هالوکسی فوپ آرمتیل 8/10 % در کشور

برای تهیه هالوکسی فوپ آرمتیل 8/10% می توانید از طریق سایت های معتبر اقدام کنید. که در این صورت می توانید انواع آنها را به صورت عمده به هر مقدار و کیفیت و قیمت مناسب مورد نیاز خود را خریداری کنید.

عرضه مستقیم این علف کش توسط سازمان نباتات و جهاد کشاورزی کشور می باشد. نکته مهم و قابل توجه این است که مصرف و فروش این محصول بدون نسخه متخصص گیاه پزشکی غیر مجاز است.

هالوکسی فوپ آرمتیل 8/10% چیست؟

هالوکسی فوپ آرمتیل 8/10 % چیست؟یکی از اصلی ترین مراحل برای رشد کردن بهتر و کیفیت بالاتر گیاهان استفاده از انواع مختلف علف کش ها می باشند.

این علف کش سبب مختل شدن آنزیم سازنده اسید های چرب می شود. و به دلیل فعالیت باقیمانده این سم در خاک، علف های هرزی که دیرتر رشد می کنند و جوانه میزنند را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. کود شیمیایی فسفاته یکی از کود های می باشد که سببب شادابی گیاه شما می شود.

گالانت سوپر برای ماهی ها و پرندگان سمی و خطرناک نیست. گالانت سوپر با سایر علف کش ها که  پس از رویش علف های هرز  مصرف می شوند قابل مخلوط شدن است.

فروشندگان هالوکسی فوپ آرمتیل 8/10 % در کشور

فروشندگان فوپ آرمتیل در کشورپخش هالوکسی فوپ آرمتیل 8/10 % عمده در ایران  توسط شرکت های  تولید کننده متعددی  انجام می شود و شما  می توانید با داشتن نسخه گیاه پزشکی این علف کش را تهیه کنید. معتبر ترین فروشگاه های موجود در ایران، فروشگاه های زیر مجموعه نهاد کشاورزی و سموم بهداشتی هستند.

فروشندگان آنها را در انواع مختلفی که دارای کیفیت ها و اندازه های متفاوتی می باشند که به روش های مختلف به فروش می رسانند که دارای قیمت های گوناگونی نیز هستند.

موارد کاربرد هالوکسی فوپ آرمتیل 8/10 %

موارد کاربرد هالوکسی  خریداران هالوکسی فوپ آرمتیل 8/10% این علف کش را برای از بین بردن علف های هرز رشد کرده در زراعت های پهن برگی مانند چغندر قند، کلزا، پیاز، سویا، سیب زمینی به کار می برند. بهترین زمان مصرف آن برای علف های هرز یک ساله ۲_۴ برگی تا پنجه زنی کامل می باشد. از این آفت کش ها استفاده های زیادی می شود که دارای کاربرد های بسیاری هستند.

علف های هرز چندساله مانند قیاق، مرغ، و بید گیاه. هالوکسی فوپ آرمیتل برای از بین بردن علف های هرز، در محصولات و زراعت های پهن برگ و باغ ها به کار می رود.

Rate this post

Originally posted 2019-11-24 13:04:02.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما