پخش سولفات آمونیوم ایرانی با قیمت عمده درب کارخانه

پخش سولفات آمونیوم ایرانی با بهترین قیمت از طریق مجموعه الیساکود انجام می گیرد. و هم اکنون در دسترس همه خریداران می باشد.

شما می توانید بهترین کیفیت سولفات آمونیوم را با ارزان ترین قیمت به صورت خرده و عمده از سایت ما به صورت تضمینی خریداری نمایید.سولفات آمونیوم به علت دارا بودن ازت و گوگرد که از عناصر ضروری برای رشد و نمو بهتر گیاهان می باشد در زمره پرفروش ترین محصولات می باشد.

پخش انواع سولفات آمونیوم ایرانی

شاخصه های بارز سولفات آمونیوم کشاورزی

شاخصه های بارز سولفات آمونیوم کشاورزی مهم ترین شاخصه بارز سولفات آمونیوم کشاورزی ایمن بودن در حمل و نقل و نگهداری آسان آن نسبت به آمونیوم نیترات می باشد و همچنین خاصیت اصلاح کنندگی Ph خاک های قلیایی، نمکی و آهکی، افزایش مقاومت گیاه به کم آبی، جایگزین مناسب برای کود اوره به عنوان یک کود ازت دار، افزایش اثرگذاری و جذب فسفات در صورت استفاده ی همزمان با کودهای فسفات، صرف حداقل انرژی را دارا می باشد.

افزایش رشد در برگ ها و تاج درختان، افزایشکیفیت محصولات، بازده و ثمر دهی گیاه از ویژگی های برتر این گیاه می باشد. این امر موجب برتری این محصول در قیاس با سایر محصولات شده است. کود سولفات آمونیوم کشاورزی به دلیل دانه بندی مناسب قابلیت استفاده با کود های جامد دیگر را دارد.

این محصول را می توان به سهولت به صورت پاششی،مستقیم روی خاک و مخلوط با آب استفاده نمود. این محصول راه حل مناسبی برای کوددهی اقتصادی و موثر تر نیتروژنه خاک است، برخی از کاربرد و مزایای آن عبارتند از:

  • تولید کود کامل NPK سولفات پتاسیم، فسفات آمونیوم
  • در صنعت دباغی در مرحله ی آهک گیری از سولفات آمونیوم استفاده می شود.
  • در ترکیب پودر آتش نشانی نیز بکار می رود.
  • در صنعت تصفیه آب، به عنوان یکی از مواد شیمیائی مصرفی مورد استفاده قرار می گیرد .
  • جهت افزودنی به مواد غذایی از جمله آرد و نان ایمن بوده و جهت تنظیم اسیدیته مواد غذایی به کار می رود.
  • در صنعت دارو سازی جهت خالص سازی پروتئین ها
بیشتر بدانیم  مراکز پخش سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

مرکز خرید سولفات آمونیوم ایرانی

مرکز خرید سولفات آمونیوم ایرانی مرکز پخش سولفات آمونیوم ایرانی در این راستا با مشتریابی و ارائه محصولی با کیفیت جایگاه خوبی در سطح کشور دارد. الیساکود در نظر دارد ضمن دریافت سفارش های خریداران به صورت آنلاین و شبانه روزی از طریق همین وب سایت، بهترین سولفات آمونیوم مورد نیاز صنایع مختلف را با بهترین قیمت و عالی ترین کیفیت تامین کند و در سریع ترین زمان ممکن سفارش ها را توسط سیستم حمل و نقل مطمئن و ارزان به مشتریان تحویل دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد فروش سولفات آمونیوم به سایت ما مراجعه نمایید و با کمترین هزینه ممکن با کیفیت ترین محصول را خریداری کنید.

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2021-07-08 13:59:18.

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما