مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

پخش کننده سولفات آمونیوم انگور

پخش کننده سولفات آمونیوم انگور یکی از بهترین کودهای گیاهی را برای رشد درخت انگور در اختیار دارد و آن را به کسانی که توزیع کود را انجام می دهند یا دارای تاکستان و باغات انگور هستند ارائه می کند.

این پخش کننده به طور مستقیم و بدون واسطه این کود را با کیفیت تضمینی و کمترین قیمت ممکن ارائه می کند و خریداران می توانند برای اهداف مختلف این محصول را به صورت عمده درخواست کنند.

پخش کننده سولفات آمونیوم انگور

نکاتی در خصوص سولفات آمونیوم مایع

نکاتی در خصوص سولفات آمونیوم مایع سولفات آمونیوم ترکیبی به دست آمده از عناصر نیتروژن، اکسیژن، گوگرد و هیدروژن است که توسط صنایع پتروشیمی به صورت سولفات آمونیوم و جهت تغذیه مناسب تر درختان میوه و به ویژه انگور مورد استفاده قرار می گیرد که در انواع شکل جامد و مایع عرضه شده است.

سولفات آمونیوم مایع می توان به نسبت مناسب با آب ترکیب شود و به صورت پاشش یا از طریق آبیاری در اختیار درخت قرار گیرد و به دلیل داشتن دو عنصر ازت و گوگرد می تواند هم رشد آن را تسریع کند هم این که میزان میوه دهی آن را به مقدار قابل توجهی افزایش دهد بنابراین یکی از کودهای بسیار ضروری برای درختان است.

این مایع به خوبی در آب حل می شود و با توجه به نوع درخت باید نسبت مناسب بین آن و آب رعایت شود تا بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد همچنین زمان استفاده از آن نیز بسیار مهم است زیرا باید بتواند علاوه بر رشد درخت بر میزان میوه دهی آن و درشت بودن میوه ها تاثیر بگذارد و باعث افزایش عملکرد تولیدی باغات مختلف میوه از جمله تاکستان ها شود.

قیمت انواع سولفات آمونیوم انگور

قیمت انواع سولفات آمونیوم انگور

برای اطلاع از قیمت سولفات آمونیوم مرغوب راه های زیادی جهت استعلام قیمت وجود دارد که یکی از آنها تماس با فروشنده این محصول است که به صورت مستقیم می تواند انجام شود و به این ترتیب خریداران به طور مستقیم و بی واسطه از نرخ روز این محصول باخبر می شوند.

قیمت انواع سولفات آمونیوم انگور را می توان از همین وب سایت به دست آورد که در آن مشخصات کامل این کود آمده است و خریداران می توانند به سهولت نسبت به استعلام قیمت از بخش فروش سایت اقدام کنند تا به این ترتیب بتوانند میزان دقیق خرید خود را برنامه ریزی نمایند.

همچنین قیمت انواع این کود را می توان از طریق شبکه های اجتماعی نیز به دست آورد و آنها کمک می کنند تا بین خریداران و پخش کننده رابطه آنلاین ایجاد شود و امکان استعلام قیمت به راحتی فراهم آید تا بتوانند در هر زمان و مکان نسبت به قیمت این محصول اطلاع حاصل کنند.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید