پخش کننده سولفات آمونیوم کریستال

آمونیوم سولفات یک نمک معدنی با مصارف صنعتی است. مهم‌ترین مصرف آن به عنوان کود کشاورزی است و بهترین کود برای شرایط خاک های ایران می‌باشد.

سولفات آمونیوم بهترین منبع تامین ازت و گوگرد برای، درختان میوه و آن دسته از محصولات زراعی است که به این عناصر نیاز فراوان دارند. این کود به صورت پودری، سولفات آمونیوم کریستال و همچنین گرانوله تولید می شود

پخش کننده سولفات آمونیوم کریستال

نکاتی در خصوص سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

نکاتی در خصوص سولفات آمونیوم آزمایشگاهی که نوع گرانوله به دلیل سایز یکنواخت برای مخلوط کردن با سایر کودها، حلالیت بالا در آب و حمل و نقل آسان مناسب تر است.مصرف اولیه سولفات آمونیوم به عنوان کود کشاورزی برای خاک‌های قلیایی است.

یون آمونیوم در خاک آزاد شده و مقدار محدودی اسید تولید می‌کند. کاهش میزان pH خاک، موجب تامین نیتروژن مورد نیاز برای رشد گیاه می‌شود.‌

سولفات آمونیوم حاوی ازت آمونیاکی است که با کمترین میزان مصرف انرژی توسط گیاه به سرعت جذب و مورد مصرف قرار می گیرد. ازت فراوان ترین عنصر موجود در جو میباشد.

و در بین عناصر پرمصرف ترین عنصر بوده از طریق ریشه ها جذب و پس از انتقال به برگها در سنتز اسیدهای آمینه دخالت و نهایتا پروتئینها را ایجاد می نماید.

از مزایای استفاده از سولفات آمونیوم بر سایر کودهای ازته نظیر اوره، دارا بودن ازت آمونیاکی می باشد که این نوع ازت با کمترین مقدار مصرف انرژی توسط گیاه به سرعت جذب و در متابولیسم گیاه به مصرف می رسد و از طرف دیگر همراهی گوگرد به شکل سولفات در این کود به همراه ازت موجب تنظیم PH خاک و تسهیل جذب سایر ریز مغذی های موجود در خاک نظیر آهن، روی، مس و منگنز می گردد.

بیشتر بدانیم  صادرات کلی سولفات آمونیوم کرمان

در میان کودهای ازته دیگر سولفات آمونیوم آزمایشگاهی کمترین جذب آب را دارد که این ویژگی باعث کاهش کلوخ شدن آن و افزایش مدت زمان نگهداری آن در انبار می شود.

با استفاده از سولفات آمونیوم علاوه بر رفع زردی برگهای پیر که به دلیل کاهش ازت خاک می باشد رفع زردی برگهای جوان را نیز که به دلیل کمبود گوگرد می باشد را نیز برطرف می سازد.

این کود بر خلاف کود اوره هدر رفت ازت کمتری در مزارع دارد. همچنین گوگرد موجود در این کود باعث بهبود کیفیت و افزایش برداشت محصول خواهد شد

قیمت عمده سولفات آمونیوم کریستال

قیمت عمده سولفات آمونیوم کریستال خرید عمده آمونیوم یک تجارت پرسود به حساب می آید و سالانه درآمد بالایی برای افراد به ارمغان می آورد. قیمت آمونیوم به بسته بندی، کیفیت، حجم سفارش، هزینه حمل و نقل، فصل خرید و غیره بستگی دارد و عملا قیمت روز ثبات ندارد.

بهترین راه برای بدست آوردن قیمت سولفات آمونیوم به صورت دقیق، ارتباط با افرادی است که در زمینه فروش عمده آمونیوم فعالیت می کنند خرید عمده آمونیوم می توانید از افرادی که در زمینه تولید فعالیت می کنند انجام دهید.

با این کار باعث میشود که شما با حذف واسطه ها و خرید آمونیوم از تولیدکننده آن را با نرخ پایین تری خریداری کنید و تا حد زیادی در هزینه خود صرفه جویی کنید.

Rate this post

Originally posted 2021-07-02 12:44:54.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما