بازار خرید سولفات آمونیوم زنجان

یکی از مزایای کود سولفات آمونیوم زنجان و کود حیوانی گاو این است که می‌تواند برای مدت طولانی‌تری آن را در انبار ذخیره کرد و به نسبت نیترات آمونیوم اشتعال پذیر نیست. همچنین هزینه آن تحت تأثیر نوسانات گاز طبیعی نیست، زیرا این کود، محصول جانبی سایر صنایع است. قیمت آن نسبت به کود آلی و سایر محصولات بسیار کمتر است. این ماده به راحتی با سایر محصولات ازته مانند اوره مخلوط می‌شود و یک کود کامل را برای گیاهان زراعی ایجاد می‌کند. در حال حاضر کشاورزانی که می‌خواهند این کود را تهیه کنند می‌توانند با مراجعه به شرکت پخش سولفات آمونیوم زنجان این محصول را با کمترین قیمت ممکن تهیه کنند.

بررسی انواع سولفات آمونیوم زنجان

سولفات آمونیوم و اوره (ادرار دام) دو گزینه مناسب برای در دسترس قرار دادن نیتروژن برای گیاهان هستند که به عنوان محصولات کودهای کشاورزی در مزارع استفاده می‌شوند. سولفات آمونیوم زنجان منبع سریع جذب نیتروژن و گوگرد را فراهم می‌کند. این کود را می‌توان به صورت گرانول از طریق اضافه کردن به خاک، یا به عنوان فرمولاسیون مایع از طریق پاشش روی برگ گیاهان استفاده کرد. در روش گرانوله اضافه کردن کود به زمین زراعی باید توسط یک کاشت و شخم سبک انجام شود تا کود در دو اینچ سطح بالای خاک قرار گیرد. همچین اگر می‌خواهید کود گرانوله را بعد از کاشت و در زمان رشد گیاه استفاده کنید باید این نکته را در نظر بگیرید که کود را در کنار گیاهان بپاشید بدون اینکه روی برگ‌های آن قرار گیرد.

بیشتر بدانیم  صادرات انواع سولفات آمونیوم مرکبات

روش دیگر استفاده کود سولفات آمونیوم زنجان جهت مصرف گیاه استفاده از محلول یا شکل مایع آن است. که این محلول را می‌توان از طریق دستگاه‌های پاشش کود و سم در زمان رشد گیاهان به کار ببریم. البته نوع مایع این کود را می‌توان از طریق سیستم آبیاری قطره‌‌ای و حتی بارانی با تزریق به لوله اصلی انتقال آب به زمین و در دسترس گیاه قرار داد.

شرکت پخش سولفات آمونیوم زنجان

کودهای زراعی و کود سه بیست از ترکیبات آلی یا غیر آلی ایجاد می‌شوند. سولفات آمونیوم زنجان یک ترکیب غیر آلی است که در کارخانه ساخته شده و به عنوان منبع نیتروژن در کودهای تجاری (N) نیتروژن،(P)   فسفر و(K) پتاسیم استفاده می‌شود. نیتروژن یکی از ۱۷ ماده مغذی ضروری گیاهان است. این ماده فراوان‌ترین ماده غذایی موجود در جو است اما تا زمانی که به ترکیبات آمونیوم یا نیترات تبدیل نشود، نمی‌تواند توسط گیاهان جذب شود. طبیعت این کار را از طریق فرایند تجزیه ایجاد شده توسط باکتری‌ها و جلبک‌ها انجام می‌دهد. با این حال شرکت سولفات آمونیوم زنجان از فرایندهای آزمایشگاهی برای ایجاد نیتروژن شیمیایی محلول در آب استفاده می‌کنند که تاثیر سریع بر گیاهان دارد. سولفات آمونیوم زنجان یکی از سه منبع اصلی ازت شیمیایی است که به عنوان کود زراعی استفاده می‌شود. همچنین این کود حاوی ۲۴ درصد گوگرد است که یکی از مواد مغذی مورد نیاز گیاهان است.

 

Rate this post

Originally posted 2020-11-09 17:31:08.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما