مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

تولید کننده سولفات آمونیوم ایرانی

سولفات آمونیوم ایرانی در دو نوع گرانوله و پودری با کیفیت بسیار خوب قیمت عمده و مستقیم توسط تولید کننده این محصول روانه بازار می شود. این کود مرغوبیت خوبی دارد و به شکل کلی با حذف واسطه ها از طریق سایت قابلیت عرضه به شما مشتریان گرامی را دارد. کود سولفات آمونیوم برای محصولات مختلفی از جمله باغ گردو، لیمو ترش،زعفران، کشت کلم و….به کار می رود. تولید کننده سولفات آمونیوم ایرانی

مشخصات سولفات آمونیوم ایرانی

مشخصات سولفات آمونیوم ایرانی سولفات آمونیوم به عنوان یک کود دارای مشخصاتی است که می توان به نقطه جوش سیصد و سی درجه سانتیگراد و نقطه ذوب دویست و هشتاد درجه سانتی گراد آن اشاره کرد. می توان گفت به نوعی محلول در آب می باشد و و به لحاظ شکل ظاهری در نوع گرانول سفید تولید شده است.

برای تولید و تهیه انواع مختلف کودهایی که برای کشاورزی به کار می روند به کار می رود و همچنین در صنایع غذایی بسیار پر کاربرد است و البته صنایع مهم دیگر که هر کدام به نوعی از آمونیوم استفاده می کنند.

از دیگر مشخصات سولفات آمونیوم می توان به تنظیم پی هاچ خاک اشاره کرد و اینکه موجبات جذب مواد مغذی که لازم است به گیاه رسانیده شود را فراهم می کند و میزان گوگرد موجود در خاک را افزایش می دهد.

این محصول در انواع مختلفی اعم از پودری، گرانولی، کریستالی و محلول سولفات به بازار عرضه می شود. استفاده از این کود برای محیط زیست هیچگونه خطری ندارد و به لحاظ اقتصادی نیز قیمت مناسبی به آن تعلق گرفته است.

صادرات سولفات آمونیوم ایرانی

صادرات سولفات آمونیوم ایرانی مرغوبیت و کیفیت بالای این کود آمار تقاضای مشتریان را در کشورهای خارجی افزایش داده است و قطعا کم و بیش اطلاع دارید که سولفات آمونیوم حاوی نیتروژن و گوگرد می باشد. که برای رشد و تقویت گیاهان بسیار نافع می باشد. البته از این محصول در تولید صنایع مختلف اعم از آب و فاضلاب و… استفاده می شود.

کیفیت بسیار خوب و عملکرد عالی آن توجه بسیاری از مشتریان را معطوف به خود نموده است و به دلیل کاربری در صنایع متعدد آمار فروش بسیار خوبی را به خود در بازارهای جهانی اختصاص داده است. صادرات سولفات ایرانی در بسته بندی کیسه ای و حداقل در اوزان پنجاه کیلو یی ارسال می شود.

ارز بسیار قابل ملاحظه ای متوجه ایران و تولید کنندگان بابت فروش بالای این محصول می شود. شرکت های صادراتی و بازرگانی در صورت تمایل می توانید در جهت تامین اقلام خود با برقراری ارتباط با واحد فروش سایت سفارش خود را ثبت نمایید. قیمت ها متناسب با درجه کیفی محصول عرضه شده و بسیار مقرون به صرفه و در قالب کلی می باشد.

سعید حسینی

من در حوزه انواع کود و سم کشاورزی مشغول به کار هستم

مجموعه الیسا کود شما را به خرید بهترین محصولات انواع کود و سم کشاورزی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید